Povezane vesti

"Bio sam šokiran!" Hrvat došao u Beograd, pa se zbog jedne stvari zgranuo! Srbi mu odmah odrusili: Ustajemo besni!

"Bio sam šokiran!" Hrvat došao u Beograd, pa se zbog jedne stvari zgranuo! Srbi mu odmah odrusili: Ustajemo besni!

Kurir 04.02.2023
Mladić iz Hrvatske bio je iznenađen kada je došao u Beograd i u ranim jutarnjim časovima nije mogao da nađe mesto gde da popije kafu, što ga je jako začudilo,a o tome je pisao i na društvenim mrežama. Neimenovani korisnik Redita iz Hrvatske… »
Hrvat došao u Beograd, pa ga zgranulo radno vreme: Hteo da uživa, pa doživeo šok: Susedi, ovo nisam očekivao!

Hrvat došao u Beograd, pa ga zgranulo radno vreme: Hteo da uživa, pa doživeo šok: Susedi, ovo nisam očekivao!

Mondo 04.02.2023
Jedan Hrvat bio je iznenađen kada je u ranim jutarnjim satima stigao u Beograd i nije mogao da nađe kafić koji radi. Jedan Hrvat bio je iznenađen kada je u ranim jutarnjim satima stigao u Beograd i nije mogao da nađe kafić koji radi. Mladić iz… »
Hrvat došao u Beograd, pa ostao zgranut radnim vremenom u Srbiji: "moram da pitam, bio sam šokiran"

Hrvat došao u Beograd, pa ostao zgranut radnim vremenom u Srbiji: "moram da pitam, bio sam šokiran"

Blic 04.02.2023
Mladić iz Hrvatske izazvao je jednim pitanjem veliku pažnju na društvenim mrežama u Srbiji. Naime, tokom boravka u Beogradu, u ranim jutarnjim časovima nije mogao da nađe mesto gde da popije kafu oko šest sati ujutru, što ga je jako začudilo… »
Hrvat došao u Beograd, pa ostao zgranut radnim vremenom u Srbiji: "moram da pitam, bio sam šokiran"

Hrvat došao u Beograd, pa ostao zgranut radnim vremenom u Srbiji: "moram da pitam, bio sam šokiran"

Blic 04.02.2023
Mladić iz Hrvatske izazvao je jednim pitanjem veliku pažnju na društvenim mrežama u Srbiji. Naime, tokom boravka u Beogradu, u ranim jutarnjim časovima nije mogao da nađe mesto gde da popije kafu oko šest sati ujutru, što ga je jako začudilo… »

Vesti dana »