Povezane vesti

Pevačica Sanja Vučić priznaje da joj se javlja majčinski istinkt!

Pevačica Sanja Vučić priznaje da joj se javlja majčinski istinkt!

Svet plus 04.02.2023
Pevačica Sanja Vučić priznaje da joj se javlja majčinski istinkt ponekad, kada vidi neku slatku bebu ali sada joj je ipak karijera prioritet. Sanja Vučić nastupila je sinoć u jednom klubu u Beogradu, a pre samog nastupa progovorila je o svom… »
Privatni život krije kao zmija noge! Sanja konačno progovorila o trudnoći, a ovo su njeni planovi!

Privatni život krije kao zmija noge! Sanja konačno progovorila o trudnoći, a ovo su njeni planovi!

Kurir 04.02.2023
Sanja Vučić, pre sinoćnjeg nastupa u jednom prestoničkom lokalu, u razgovoru sa medijima, govorila je o privatnom životu ali i planovima za budućnost kada je karijera u pitanju. Pevačica se na početku dotakla svog emotivnog života i istakla da… »
Sanja Vučić o planovima za budućnost: Otkrila šta joj je prioritet

Sanja Vučić o planovima za budućnost: Otkrila šta joj je prioritet

Večernje novosti 04.02.2023
PEVAČICA Sanja Vučić nastupala je u jednom prestoničkom klubu, a tom prilikom je progovorila na teme koje zanimaju domaću javnost. Foto: ATA images Pevačica se na početku dotakla svog emotivnog života i istakla da želi da ga sačuva za sebe. -… »
(Video): "Fokusirana sam na karijeru, na majčinstvo ne mislim" Sanja Vučić emotivni život krije od očiju javnosti, a sada…

(Video): "Fokusirana sam na karijeru, na majčinstvo ne mislim" Sanja Vučić emotivni život krije od očiju javnosti, a sada…

Blic 04.02.2023
Pevačica Sanja Vučić nastupala je sinoć u jednom prestoničkom klubu, a tom prilikom je progovorila na teme koje zanimaju domaću javnost. Pevačica se na početku dotakla svog emotivnog života i istakla da želi da ga sačuva za sebe. - Imala sam… »

Vesti dana »