Povezane vesti

Američki pukovnik koji je bombardovao SRJ šokirao stavom o ratu u Ukrajini: Mi to zovemo invazija, ali u stvarnosti je…

Američki pukovnik koji je bombardovao SRJ šokirao stavom o ratu u Ukrajini: Mi to zovemo invazija, ali u stvarnosti je…

Kurir 04.02.2023
Rusija će nastaviti specijalnu operaciju do potpunog poraza Oružanih snaga Ukrajine, koje su, uz pomoć Zapada, postale pretnja njenoj bezbednosti, rekao je pukovnik Daglas Mekgregor, bivši savetnik šefa Pentagona na svom Jujtjub kanalu. "Neće stati… »
Mekgregor: Rusija nastavlja rat do potpunog poraza ukrajinske vojske

Mekgregor: Rusija nastavlja rat do potpunog poraza ukrajinske vojske

Politika 04.02.2023
„Neće stati dok ne unište Oružane snage Ukrajine koje predstavljaju pretnju Rusiji. Mi to zovemo 'invazija', ali u stvari to je kontranapad”, smatra američki pukovnik Daglas Mekgregor. VAŠINGTON - Rusija će nastaviti specijalnu operaciju do… »
Bivši načelnik Pentagona: Rusija nastavlja rat do potpunog poraza ukrajinske vojske

Bivši načelnik Pentagona: Rusija nastavlja rat do potpunog poraza ukrajinske vojske

RTV 04.02.2023
VAŠINGTON - Rusija ce nastaviti specijalnu operaciju do potpunog poraza Oružanih snaga Ukrajine, koje su uz pomoć Zapada postale pretnja njenoj bezbednosti, izjavio je bivši načelnik šefa Pentagona, pukovnik Daglas Mekgregor, prenosi RIA novosti… »
Mekgregor: Rusija nastavlja rat do potpunog poraza ukrajinske vojske

Mekgregor: Rusija nastavlja rat do potpunog poraza ukrajinske vojske

Dnevnik 04.02.2023
VAŠINGTON: Rusija će nastaviti specijalnu operaciju do potpunog poraza Oružanih snaga Ukrajine, koje su uz pomoć Zapada postale pretnja njenoj bezbednosti, izjavio je bivši načelnik šefa Pentagona, pukovnik Daglas Mekgregor, prenosi RIA novosti… »
Pukovnik Mekgregor: Rusija nastavlja rat do potpunog poraza ukrajinske vojske

Pukovnik Mekgregor: Rusija nastavlja rat do potpunog poraza ukrajinske vojske

Pravda 04.02.2023
„Neće stati dok ne unište Oružane snage Ukrajine koje predstavljaju pretnju Rusiji. Mi to zovemo 'invazija', ali u stvari to je kontranapad”, smatra američki pukovnik Daglas Mekgregor. Rusija će nastaviti specijalnu operaciju do potpunog poraza… »

Vesti dana »