Povezane vesti

''Kriminalac na baterije i psihopata'' Bivši zadrugar urnisao Slavnića zbog ponašanja prema ženama, pa priznao: Javila mi…

''Kriminalac na baterije i psihopata'' Bivši zadrugar urnisao Slavnića zbog ponašanja prema ženama, pa priznao: Javila mi…

Kurir 05.02.2023
Branko Gerov, bivši zadrugar, koga je većina javnosti zapamtila po brutalnoj svađi sa Kristijanom Golubovićem, za Kurir je progovorio o dopisivanju i kontaktu sa bivšom ženom Zvezdana Slavnića Anom Ćurčić, koja mu se javila nakon samog njegovog… »
Dejan Dragojević raskrinkao Zvezdana i Anu: Sve je ovo dogovor, loše kopiraju mene, Dalilu i Cara

Dejan Dragojević raskrinkao Zvezdana i Anu: Sve je ovo dogovor, loše kopiraju mene, Dalilu i Cara

Svet & Skandal 05.02.2023
Dejan Dragojević o Zvezdanu i Ani nema lepo mišljenje Pobednik pete sezone „Zadruge“, Dejan Dragojević i tokom ove sezone Zadruge doživeo je ljubavni brodolom kada je ostavio Aleksandru Nikolić ponovo zbog Filipa Cara sa kojim ga je prevarila i… »
Potpisujem da je sve dogovor, ali loša gluma! Dejan osuo paljbu na Zvezdana i Anu - Ušli da uzmu 50.000, kopiraju nas!

Potpisujem da je sve dogovor, ali loša gluma! Dejan osuo paljbu na Zvezdana i Anu - Ušli da uzmu 50.000, kopiraju nas!

Mondo 05.02.2023
Dejan Dragojević u nekim scenama vidi scene Dalile, Filipa Cara i sebe, ljubavni trougao koji je obeležio Zadrugu 5. Dejan Dragojević u nekim scenama vidi scene Dalile, Filipa Cara i sebe, ljubavni trougao koji je obeležio Zadrugu 5. U jeku skandala… »
"Na ulici je zbog Moke Slavnića": Ana krivi Zvezdanovog oca za njegovu kriminalnu prošlost: "Bio je besan"

"Na ulici je zbog Moke Slavnića": Ana krivi Zvezdanovog oca za njegovu kriminalnu prošlost: "Bio je besan"

Blic 04.02.2023
Ana Ćurčić ušla je u rijlaliti "Zadruga 6" nakon što ju je nevenčani suprug Zvezdan Slavnić javno prevario sa 22 godine mlađom Anđelom Đuričić. Ana je u početku za rastanak sa bivšim mužem krivila njegovu ljubavnicu Anđelu, a onda se… »

Vesti dana »