Povezane vesti

Poglavar Islamske zajednice u BiH podržao imama koji je vređao Svetog Savu i SPC

Poglavar Islamske zajednice u BiH podržao imama koji je vređao Svetog Savu i SPC

Sputnik 05.02.2023
Poglavar Islamske zajednice u BiH Husein Kavazović posetio je Kozarac i pružio podršku imamu Amiru Mahiću koji je nedavno srpskog svetitelja Savu nazvao začetnikom fašizma, a Srpsku pravoslavnu crkvu - sektom. Mahić je informisao Kavazovića o… »
Sveti sava je začetnik fašizma, SPC je sekta: Umesto osude skandalozne izjave, imam Mahić dobio podršku sa najviše…

Sveti sava je začetnik fašizma, SPC je sekta: Umesto osude skandalozne izjave, imam Mahić dobio podršku sa najviše…

Večernje novosti 05.02.2023
POGLAVAR Islamske zajednice u BiH Husein Kavazović posetio je Kozarac i pružio podršku imamu Amiru Mahiću koji je nedavno srpskog svetitelja Savu nazvao začetnikom fašizma, a Srpsku pravoslavnu crkvu - sektom. Foto: Jutjub/FTV/Televizija 5 BiH… »
Imam Mahić pozvan na saslušanje u MUP RS

Imam Mahić pozvan na saslušanje u MUP RS

Politika 05.02.2023
SARAJEVO – Glavni imam Medžlisa Islamske zajednice u prijedorskom naselju Kozarac, Amir Mahić, koji je u svom obraćanju uvredio pravoslavne vernike, a nakon čega se i izvinio, pozvan je na saslušanje u Odeljenje za borbu protiv terorizma… »
Imam Mahić pozvan na saslušanje u MUP Republike Srpske

Imam Mahić pozvan na saslušanje u MUP Republike Srpske

Telegraf 05.02.2023
Policijska uprava iz Prijedora uputila je poziv imamu džamije u Kozarcu, Mahiću, da u svojstvu osumnjičenog dođe na saslušanje u policijsku stanicu u utorak 7. februara i to u Odjeljenje za borbu protiv terorizma, ekstremizma i istrage ratnih… »

Vesti dana »

Nestorović: Nećemo glasati za recikliranu vladu

Nestorović: Nećemo glasati za recikliranu vladu

Danas pre 46 minutajoš 86 povezanih
Još uvek nije sigurno: Naredna tri dana su ključna

Još uvek nije sigurno: Naredna tri dana su ključna

B92 pre 33 minutajoš 34 povezane
Ko su nova lica u Vladi Srbije

Ko su nova lica u Vladi Srbije

Insajder pre 21 minutajoš 30 povezanih
Sremska Mitrovica: Lekar uhapšen nakon smrti pacijentkinje

Sremska Mitrovica: Lekar uhapšen nakon smrti pacijentkinje

Insajder pre 57 minutajoš 19 povezanih
Jokić: Gubili smo svaku utakmicu, a na kraju pobeđivali

Jokić: Gubili smo svaku utakmicu, a na kraju pobeđivali

Politika pre 39 minutajoš 18 povezanih