Povezane vesti

"Sitni nevaljalac" Zelenski je razumeo da Putin neće prekršiti svoju reč

"Sitni nevaljalac" Zelenski je razumeo da Putin neće prekršiti svoju reč

Alo 05.02.2023
Ukrajinski lider Vladimir Zelenski postupio je prilično podlo prema svom kolegi iz Rusije Vladimiru Putinu, smatra politikolog Sergej Markov. Ne tako davno, bivši šef izraelskog kabineta ministara Naftali Benet rekao je da je dobio neočekivani zahtev… »
Bivši izrealski premijer: 17 sporazuma bilo na stolu, ali Zapad nije želeo da pregovara sa Putinom

Bivši izrealski premijer: 17 sporazuma bilo na stolu, ali Zapad nije želeo da pregovara sa Putinom

Sputnik 05.02.2023
Pregovori predstavnika Rusije i Ukrajine u proleće 2022. godine, u kojima je kao posrednik učestvovao tadašnji izraelski premijer Naftali Benet, prekinuti su na inicijativu zapadnih zemalja, saopštio je Benet u intervjuu izraelskom 12 kanalu. Benet… »
Bivši premijer Izraela Benet: Putin me je uverio da neće ubiti Zelenskog

Bivši premijer Izraela Benet: Putin me je uverio da neće ubiti Zelenskog

Radio sto plus 05.02.2023
“On mi je dao dva velika obećanja”, rekao je Benet u sinoć objavljenom intervjuu o sastanku sa Putinom 5. marta 2022. godine kada je otputovao u Moskvu u nastojanju da posreduje neposredno posle početka ruske invazije. “Znao sam da je Zelenski… »
"Neću ubiti Zelenskog" Putin obećao, predsednik Ukrajine izašao iz bunkera i snimio ovo!

"Neću ubiti Zelenskog" Putin obećao, predsednik Ukrajine izašao iz bunkera i snimio ovo!

Alo 05.02.2023
Bivši izraelski premijer Naftali Benet, koji je početkom 2022. godine bio posrednik između rukovodstva Rusije i Ukrajine, ispričao je u intervjuu izraelskom 12 kanalu da ga je ruski lider Vladimir Putin na početku specijalne operacije u Ukrajini… »
Bivši izraelski premijer: Zelenski se krio u bunkeru, Putin mi je dao reč da ga neće ubiti

Bivši izraelski premijer: Zelenski se krio u bunkeru, Putin mi je dao reč da ga neće ubiti

Sputnik 05.02.2023
Bivši izraelski premijer Naftali Benet, koji je početkom 2022. godine bio posrednik između rukovodstva Rusije i Ukrajine, ispričao je u intervjuu izraelskom 12 kanalu da ga je ruski lider Vladimir Putin na početku specijalne operacije u Ukrajini… »

Vesti dana »