Povezane vesti

Ukrajinski ministar odbrane obećao istragu o korupciji

Ukrajinski ministar odbrane obećao istragu o korupciji

Politika 05.02.2023
KIJEV – Ukrajinski ministar odbrane Oleksij Reznikov obećao je danas internu istragu u svom ministarstvu, posle korupcionaškog skandala povezanog sa snabdevanjem vojske u jeku rata. Reznikov je na konferenciji za novinare priznao da službe za borbu… »
Bivši izraelski premijer: Putin mi je čvrsto obećao da neće ubiti Zelenskog! Volodimir: Jesi li siguran? Benet: Da, 100…

Bivši izraelski premijer: Putin mi je čvrsto obećao da neće ubiti Zelenskog! Volodimir: Jesi li siguran? Benet: Da, 100…

Kurir 05.02.2023
Bivši izraelski premijer Naftali Benet u jednom podkastu koji je objavljen u subotu rekao je da ga je ruski predsednik Vladimir Putin uverio da neće ubiti ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog na sastanku prošlog marta. U podcast intervjuu… »
Zelenski: Žestoke borbe u Donjeckoj oblasti, Rusi pojačavaju pritisak; ministar odbrane Ukrajine smenjen, menja ga šef vojne…

Zelenski: Žestoke borbe u Donjeckoj oblasti, Rusi pojačavaju pritisak; ministar odbrane Ukrajine smenjen, menja ga šef vojne…

Nova 05.02.2023
Danas je 347. dan rata u Ukrajini. Sva najnovija dešavanja mogli ste da pratite uživo na Nova.rs. Izrael istražuje mogućnost snabdevanja Ukrajine svojim najsavremenijim protivraketnim odbrambenim sistemom "Ajron dom" (Gvozdena kupola), rekao je danas… »
Smenjen ministar odbrane Ukrajine

Smenjen ministar odbrane Ukrajine

Telegraf 05.02.2023
Ukrajinski mediji objavli su ranije danas da bi Reznikov uskoro trebalo da napusti dužnost. Oleksej Reznikov više nije ministar odbrane Ukrajine. Kako je večeras objavio AFP, zameniće ga dosadašnji načelnik vojne obaveštajne agencije Kirilo… »
Ko je smenjeni ukrajinski ministar odbrane? Njegov razgovor sa Lavrovim se i sada prepričava, bio pilot

Ko je smenjeni ukrajinski ministar odbrane? Njegov razgovor sa Lavrovim se i sada prepričava, bio pilot

Telegraf 05.02.2023
Očekuje se da će ga na mestu ministra zameniti dosadašnji načelnik vojne obaveštajne agencije Kirilo Budanov. Oleksej Reznikov više nije ministar odbrane Ukrajine, javlja AFP. Reznikov je ukrajinski advokat, političar, a od 4. novembra 2021. godine… »
Interna istraga o korupcionaškom skandalu oko snabdevanja vojske u jeku rata

Interna istraga o korupcionaškom skandalu oko snabdevanja vojske u jeku rata

N1 Info 05.02.2023
Ukrajinski ministar odbrane Oleksij Reznikov obećao je internu istragu u svom ministarstvu, posle korupcionaškog skandala povezanog sa snabdevanjem vojske u jeku rata. Reznikov je na konferenciji za novinare priznao da službe za borbu protiv korupcije… »
Šolc: Putin nije pretio ni meni ni Nemačkoj

Šolc: Putin nije pretio ni meni ni Nemačkoj

Vesti online 05.02.2023
Nemački kancelar Olaf Šolc izjavio je da predsednik Rusije Vladimir Putin nije u njihovim telefonskim razgovorima pretio ni njemu ni Nemačkoj, prenosi nemački list “Bild am zontag”. Oni su poslednji put razgovarali telefonom početkom decembra… »
Bivši izraelski premijer: Zelenski se krio u bunkeru, Putin mi je dao reč da ga neće ubiti

Bivši izraelski premijer: Zelenski se krio u bunkeru, Putin mi je dao reč da ga neće ubiti

Politika 05.02.2023
Bivši izraelski premijer Naftali Benet, koji je početkom 2022. godine bio posrednik između rukovodstva Rusije i Ukrajine, ispričao je u intervjuu izraelskom 12 kanalu da ga je ruski lider Vladimir Putin na početku specijalne operacije u Ukrajini… »
Bivši izrealski premijer: Zapad odlučio da "razbije Putina, a ne da se dogovori s njim."

Bivši izrealski premijer: Zapad odlučio da "razbije Putina, a ne da se dogovori s njim."

Politika 05.02.2023
Pregovori predstavnika Rusije i Ukrajine u proleće 2022. godine, u kojima je kao posrednik učestvovao tadašnji izraelski premijer Naftali Benet, prekinuti su na inicijativu zapadnih zemalja, saopštio je Benet u intervjuu izraelskom 12 kanalu. Benet je… »
“Putin obećao da neće ubiti Zelenskog”

“Putin obećao da neće ubiti Zelenskog”

Vesti online 05.02.2023
Bivši izraelski premijer Naftali Bent, koji je nakratko bio posrednik na početku rata Rusije i Ukrajine, izjavio je da je dobio obećanje od ruskog predsednika Vladimira Putina da neće ubiti svog ukrajinskog kolegu Vladimira Zelenskog. Benet se… »
Ukrajinski mediji najavljuju: Uskoro smena ministra odbrane

Ukrajinski mediji najavljuju: Uskoro smena ministra odbrane

Pravda 05.02.2023
Ukrajinski ministar odbrane Aleksij Reznikov verovatno će biti razrešen dužnosti tokom sledeće nedelje, javila je danas ukrajinska novinska agencija Ukrajinska pravda, pozivajući se na vladine i vojne izvore. Pretpostavlja se da ce njegova verovatna… »
Tajna diplomatija i rat u Ukrajini: Kako je bivši izraelski premijer Naftali Benet otkrio razgovore sa Putinom o Zelenskom

Tajna diplomatija i rat u Ukrajini: Kako je bivši izraelski premijer Naftali Benet otkrio razgovore sa Putinom o Zelenskom

Kurir 05.02.2023
Bivši izraelski premijer Naftali Benet u jednom podkastu po prvi put izneo je detalje tajnog razgovora sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom koji je održan u Kremlju kad je počeo rat u Ukrajini. U podkastu Benet je govorio o tome kako je na putu iz… »
Ukrajinski mediji najavljuju razrešenje ministra odbrane Reznikova

Ukrajinski mediji najavljuju razrešenje ministra odbrane Reznikova

RTV 05.02.2023
KIJEV - Ukrajinski ministar odbrane Aleksij Reznikov verovatno ce biti razrešen dužnosti tokom sledeće nedelje, javila je danas ukrajinska novinska agencija Ukrajinska pravda, pozivajuci se na vladine i vojne izvore. Pretpostavlja se da ce njegova… »
„Putin mi je obećao da neće ubiti Zelenskog“: Bivši premijer otkrio tajne razgovora u Moskvi, Zelenski imao samo jedno…

„Putin mi je obećao da neće ubiti Zelenskog“: Bivši premijer otkrio tajne razgovora u Moskvi, Zelenski imao samo jedno…

Nova 05.02.2023
Bivši izraelski premijer Naftali Benet koji je kratko, na samom početku rata Rusije sa Ukrajinom, posredovao između sukobljenih strana, izjavio je danas da je svojevremeno od ruskog lidera Vladimira Putina dobio obećanje da predsednik Ukrajine… »
Bivši premijer Izraela: Putin me je uverio da neće ubiti Zelenskog

Bivši premijer Izraela: Putin me je uverio da neće ubiti Zelenskog

Radio 021 05.02.2023
Bivši premijer Izraela Naftali Benet izjavio je da ga je predsednik Rusije Vladimir Putin uverio, na samom početku rata u Ukrajini, da neće ubiti ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog. "On mi je dao dva velika obećanja", rekao je Benet u… »
Naftali Benet: Putin obećao da neće ubiti Zelenskog

Naftali Benet: Putin obećao da neće ubiti Zelenskog

RTV 05.02.2023
TEL AVIV - Bivši izraelski premijer Naftali Benet koji je kratko, na samom početku rata Rusije sa Ukrajinom, posredovao između sukobljenih strana, izjavio je danas da je svojevremeno od ruskog lidera Vladimira Putina dobio obećanje da predsednik… »
Bivši premijer Izraela: Putin me je uverio da neće ubiti Zelenskog

Bivši premijer Izraela: Putin me je uverio da neće ubiti Zelenskog

Novi magazin 05.02.2023
Bivši premijer Izraela Naftali Benet izjavio je da ga je predsednik Rusije Vladimir Putin uverio, na samom početku rata u Ukrajini, da neće ubiti ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog. "On mi je dao dva velika obećanja", rekao je Benet u sinoć… »
Bivši premijer Izraela Benet: Putin me je uverio da neće ubiti Zelenskog

Bivši premijer Izraela Benet: Putin me je uverio da neće ubiti Zelenskog

Danas 05.02.2023
Bivši premijer Izraela Naftali Benet izjavio je da ga je predsednik Rusije Vladimir Putin uverio, na samom početku rata u Ukrajini, da neće ubiti ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog. „On mi je dao dva velika obećanja“, rekao je Benet u… »
Naftali Benet: Putin obećao da neće ubiti Zelenskog

Naftali Benet: Putin obećao da neće ubiti Zelenskog

Dnevnik 05.02.2023
TEL AVIV: Bivši izraelski premijer Naftali Benet koji je kratko, na samom početku rata Rusije sa Ukrajinom, posredovao između sukobljenih strana, izjavio je danas da je svojevremeno od ruskog lidera Vladimira Putina dobio obećanje da predsednik… »
Benet: Putin me je uverio da neće ubiti Zelenskog

Benet: Putin me je uverio da neće ubiti Zelenskog

N1 Info 05.02.2023
Bivši premijer Izraela Naftali Benet izjavio je da ga je predsednik Rusije Vladimir Putin uverio, na samom početku rata u Ukrajini, da neće ubiti ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog. „On mi je dao dva velika obećanja“, rekao je Benet u… »
Bivši izraelski premijer: Putin obećao da neće ubiti Zelenskog

Bivši izraelski premijer: Putin obećao da neće ubiti Zelenskog

Telegraf 05.02.2023
Benet je potvrdio da je tu informaciju preneo Zelenskom. Bivši izraelski premijer Naftali Benet koji je kratko, na samom početku rata Rusije sa Ukrajinom, posredovao između sukobljenih strana, izjavio je danas da je svojevremeno od ruskog lidera… »
Zašto Zelenski nije meta u ratu? Bivši izraelski premijer otkrio Putinovo obećanje

Zašto Zelenski nije meta u ratu? Bivši izraelski premijer otkrio Putinovo obećanje

Pravda 05.02.2023
Ruski lider Vladimir Putin je svojevremeno obećao da u okviru specijalne operacije u Ukrajini neće eliminisati predsednika te zemlje Vladimira Zelenskog. Ovakvu izjavu je dao bivši šef izraelskog kabineta ministara Naftali Benet. On je podsetio da je… »
"Putin mi je obećao da neće ubiti Zelenskog": Bivši premijer Izraela otkrio tajne razgovore koje je vodio u Moskvi

"Putin mi je obećao da neće ubiti Zelenskog": Bivši premijer Izraela otkrio tajne razgovore koje je vodio u Moskvi

Blic 05.02.2023
Bivši izraelski premijer koji je nakratko služio kao posrednik na početku rata Rusije sa Ukrajinom, kaže da je dobio obećanje od ruskog predsednika da neće ubiti svog ukrajinskog kolegu Volodimira Zelenskog. Bivši premijer Naftali Benet bio je… »
Da li nameravate da ubijete Zelenskog? Putinu postavio pitanje koje ledi krv u žilama, a evo kakav odgovor je dobio!

Da li nameravate da ubijete Zelenskog? Putinu postavio pitanje koje ledi krv u žilama, a evo kakav odgovor je dobio!

Mondo 05.02.2023
Naftali Benet je početkom 2022. godine razgovarao sa Vladimirom Putinom. Naftali Benet je početkom 2022. godine razgovarao sa Vladimirom Putinom. Bivši izraelski premijer Naftali Benet, koji je početkom 2022. godine bio posrednik između rukovodstva… »

Vesti dana »