Povezane vesti

Žoze Murinjo: Mogao sam da napustim Romu u decembru

Žoze Murinjo: Mogao sam da napustim Romu u decembru

Euronews 05.02.2023
Trener fudbalera Rome Žoze Murinjo priznao je da je u decembru prošle godine mogao da napusti rimski klub, ali da je odlučio da nastavi karijeru u Italiji. Italijanski mediji podsećaju da je Murinjo imao ponude da preuzme selekciju Portugalije i… »
Murinjo otkrio do sada nepoznate detalje: „Mogao sam da napustim Romu, ali…“

Murinjo otkrio do sada nepoznate detalje: „Mogao sam da napustim Romu, ali…“

Hot sport 05.02.2023
Imao je mnoštvo ponuda. Trener Rome Žoze Murinjo, nakon dobre sezone, imao je ponude od nekoliko ekipa iz Premijer lige, ali i reprezentacije Portugala. Ipak, portugalski stručnjak je odlučio da ipak ostane u Italiji, a u razgovoru za tamošnje… »
Murinjo: Mogao sam u decembru da napustim Romu

Murinjo: Mogao sam u decembru da napustim Romu

Sportski žurnal 05.02.2023
Iskusni stručnjak je imao ponude da preuzme Portugal i Brazil. Trener Rome Žoze Murinjo priznao je da je u decembru prošle godine mogao da napusti rimski klub, ali da je odlučio da nastavi karijeru u Italiji. Italijanski mediji podsećaju da je… »
Murinjo otkrio: "Mogao sam da napustim Romu"

Murinjo otkrio: "Mogao sam da napustim Romu"

Večernje novosti 05.02.2023
SJAJNI stručnjak Žoze Murinjo preporodio je Romu, a "vučica" se nalazi na u vrhu Serije A. Tanjug/AP Ipak, Portugalac je otkrio da je u decembru mogao da napusti klub, jer je, navodno, imao ponude da preuzme selekcije Portugalije i Brazila, ali i… »
Murinjo: Mogao sam u decembru da napustim Romu

Murinjo: Mogao sam u decembru da napustim Romu

Politika 05.02.2023
RIM – Trener fudbalera Rome Žoze Murinjo priznao je da je u decembru prošle godine mogao da napusti rimski klub, ali da je odlučio da nastavi karijeru u Italiji. Italijanski mediji podsećaju da je Murinjo imao ponude da preuzme selekciju Portugalije… »
Murinjo: Mogao sam u decembru da napustim Romu

Murinjo: Mogao sam u decembru da napustim Romu

Dnevnik 05.02.2023
RIM: Trener fudbalera Rome Žoze Murinjo priznao je da je u decembru prošle godine mogao da napusti rimski klub, ali da je odlučio da nastavi karijeru u Italiji. Italijanski mediji podsećaju da je Murinjo imao ponude da preuzme selekciju Portugalije i… »

Vesti dana »