Povezane vesti

Netanijahu: Dogovorio sam se s Putinom, napravili smo kompromis – ostavićemo jedan drugog na miru

Netanijahu: Dogovorio sam se s Putinom, napravili smo kompromis – ostavićemo jedan drugog na miru

Politika 05.02.2023
Izraelski premijer Benjamin Netanijahu tvrdi da je našao kompromis sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom o interesima na Bliskom istoku. Prema rečima izraelskog premijera, Iran želi da formira „vojsku” i da je rasporedi u Siriji, u blizini… »
Netanyahu: Ne želimo konfrontaciju s Rusijom zbog aviona nad Sirijom

Netanyahu: Ne želimo konfrontaciju s Rusijom zbog aviona nad Sirijom

Al Jazeera 05.02.2023
Izraelski premijer naglasio da je našao kompromis sa predsjednikom Rusije Putinom u kontekstu takve situacije. Premijer Izraela Benjamin Netanyahu izjavio je da ne želi konfrontaciju sa Rusijom zato što ruski i izraelski avioni lete jedni blizu drugih… »
Netanjahu: Ne želimo konfrontaciju s Rusijom zbog aviona nad Sirijom

Netanjahu: Ne želimo konfrontaciju s Rusijom zbog aviona nad Sirijom

Danas 05.02.2023
Premijer Izraela Benjamin Netanjahu izjavio je da ne želi konfrontaciju sa Rusijom zato što ruski i izraelski avioni lete jedni blizu drugih iznad Sirije. Netnjahu je naglasio da je našao kompromis sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom u kontekstu… »
Netanjahu: Ne želimo konfrontaciju s Rusijom zbog aviona nad Sirijom

Netanjahu: Ne želimo konfrontaciju s Rusijom zbog aviona nad Sirijom

N1 Info 05.02.2023
Premijer Izraela Benjamin Netanjahu izjavio je da ne želi konfrontaciju sa Rusijom zato što ruski i izraelski avioni lete jedni blizu drugih iznad Sirije. Netnjahu je naglasio da je našao kompromis sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom u kontekstu… »
Netanjahu: Dogovorio sam se s Putinom, napravili smo kompromis

Netanjahu: Dogovorio sam se s Putinom, napravili smo kompromis

Vesti online 05.02.2023
Izraelski premijer Benjamin Netanjahu tvrdi da je našao kompromis sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom o interesima na Bliskom istoku. – Prvo sam rekao Putinu: ′Vidi, imamo izbor: možemo se sukobiti ili možemo naći zajednički jezik. Izrael… »

Vesti dana »