Povezane vesti

Šok! U jutarnjem priznao svoje najteže krivično delo! Kristijan Golubović sve ispričao - "Nasrnuo sam nožem na njega..."

Šok! U jutarnjem priznao svoje najteže krivično delo! Kristijan Golubović sve ispričao - "Nasrnuo sam nožem na njega..."

Mondo 05.02.2023
Kristijan Golubović sve je šokirao kada je pred kamera priznao svoje nateže krivično delo za koje je osuđen. Kristijan Golubović sve je šokirao kada je pred kamera priznao svoje nateže krivično delo za koje je osuđen. Nekadašnji učesnik… »
Kristijan Golubović progovorio o poznanstvu sa Anom Ćurčić: "Kukala je na sav glas kada je videla šta Zvezdan radi u…

Kristijan Golubović progovorio o poznanstvu sa Anom Ćurčić: "Kukala je na sav glas kada je videla šta Zvezdan radi u…

Blic 05.02.2023
O Zvezdanu Slavniću, njegovoj bivšoj ženi Ani Ćurčić i ljubavnici Anđeli Đuričić danima se priča, a sada se ljubavnog trougla iz "Zadruge" dotakao i bivši učesnik i bivši robijaš Kristijan Golubović. Kristijan je, pre svega, objasnio od… »
"Anđela se ponaša kao p*rno glumica" Kristijan zabrinut za Đuričićkinu porodicu, progovorio o aninoj ljubavnoj vezi s Acom…

"Anđela se ponaša kao p*rno glumica" Kristijan zabrinut za Đuričićkinu porodicu, progovorio o aninoj ljubavnoj vezi s Acom…

Kurir 05.02.2023
Gost u ''Novom jutru'' kod Jovane Jeremić na Pink televiziji, gostovao je Kristijan Golubović koji je tom prilikom govorio o svom životu, ali i analizirao dešavanja iz Zadruge. Nezaobilazna tema bila je ljubavni trougao Ane Ćurčić, Anđele… »
Šok! Kristijan Golubović prvi put javno priznao svoje najteže krivično delo za koje je osuđen, javnost zanemela!

Šok! Kristijan Golubović prvi put javno priznao svoje najteže krivično delo za koje je osuđen, javnost zanemela!

Kurir 05.02.2023
Kristijan Golubović tokom gostovanja kod Jovane Jeremić u emisiji ''Novo jutro'', govorio je o svom životu i osvrnuo se na loše komentare kao i osude javnosti sa kojom se godinama bori. Tom prilikom odgovorio je na optužbe i loše spekulacije koje ga… »
"Zvezdan je tatin sin, mene bi za njegovo delo osudili na 20 godina robije" Kristijan udario na Slavnića, pa ovo poručio…

"Zvezdan je tatin sin, mene bi za njegovo delo osudili na 20 godina robije" Kristijan udario na Slavnića, pa ovo poručio…

Kurir 05.02.2023
Kristijan Golubović gostovao je u ''Novom jutru'' kod Jovane Jeremić na televiziji Pink, te je odgovorio na sve spekulacije koje su se širile u poslednje vreme, a to je da zna nešto više o Zvezdanu Slavniću, ali da o tome ne želi do kraja da… »

Vesti dana »