Povezane vesti
Mladić i muškarac iz plava uhapšeni zbog obljube devojčice (13): Otkrivena i dečija pornografija!
Kurir 05.02.2023
Plavska policija uhapsila je E. Lj. (18) i E. H. (39) iz tog grada osumnjičene da su izvršili krivično delo obljuba sa detetom u produženom trajanju na štetu devojčice starosti 13 godina. Kako je saopšteno iz Uprave policije, E. Lj. (18) i E. H. (39) su… »
Obljubili devojčicu (13), pa delili slike: Užas u Bjelom Polju: Uhapšena dvojica muškaraca zbog zlostavljanja i dečje…
Blic 05.02.2023
Službenici Odeljenja bezbednosti Plav su po nalogu državnog tužioca u Višem državnom tužilaštvu u Bijelom Polju uhapsili E.Lj. i E.H. iz Plava zbog sumnje da su seksualno zlostavljali devojčicu (13) i bavili se dečijom pornografijom. - E.Lj. se sumnjiči… »
Uhapšeni mladić i muškarac zbog obljube devojčice (13)
Telegraf 05.02.2023
E. Lj. (18) i E. H. (39) su uhapšeni po nalogu državnog tužioca u Višem državnom tužilaštvu u Bijelom Polju. Policija u Plavu uhapsila je E. Lj. (18) i E. H. (39), iz tog grada osumnjičene da su izvršili krivično delo obljuba sa detetom u produženom… »
Vesti dana »

Jovanović Ćuta: Oni koji su 5. oktobra 2000. nosili transparente danas nose partijske ugovore
Beta pre 46 minutajoš 30 povezanih

Đoković oduševljen publikom u Kini: „Skandiraju mi ime, to je san“
Sputnik pre 1 satjoš 33 povezane

Poljaci spremni da zapucaju! Lavov i Zaporožje u plamenu! Petoro mrtvih u ruskim napadima na Ukrajinu! (foto/video)
Kurir pre 3 satajoš 39 povezanih

Meklaren odbranio titulu: Rasel pobednik vn Singapura, Ferštapen drugi
Dnevnik pre 1 satjoš 38 povezanih

Tramp: Hamas će se suočiti sa potpunim uništenjem ako insistira da ostane na vlasti
Euronews pre 1 satjoš 25 povezanih