Povezane vesti

Dedin račun od 400 dinara bio je srećne ruke! Senka Jovanović za Kurir: Igrala sam za ćerku i pobedila, više neće biti…

Dedin račun od 400 dinara bio je srećne ruke! Senka Jovanović za Kurir: Igrala sam za ćerku i pobedila, više neće biti…

Kurir 05.02.2023
Senka Jovanović iz Rakovice u Beogradu osvojila je u igri "Uzmi račun i pobedi" dvosoban stan u "Zemunskim kapijama", koji je došao u idelanom trenutku i u prave ruke. - Još od maja sam skupljala račune, verovala sam da će opet biti nagradna igra. I… »
"Skupljala sam račune zbog ćerke koja je podstanar": Senka Jovanović, dobitnica stana u Beogradu za "Blic": Presrećna sam…

"Skupljala sam račune zbog ćerke koja je podstanar": Senka Jovanović, dobitnica stana u Beogradu za "Blic": Presrećna sam…

Blic 04.02.2023
- Presrećna sam, nikada ništa nisam dobila. Najviše sam skupljala račune zbog ćerke koja je podstanar - rekla je večeras jedna od dobitnica stana u Beogradu u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi" Senka Jovanović iz Beograda. Dobitnica dvosobnog… »
Izvučeni dobitnici još dva stana u okviru nagradne igre „Uzmi račun i pobedi“

Izvučeni dobitnici još dva stana u okviru nagradne igre „Uzmi račun i pobedi“

Danas 04.02.2023
U okviru nagradne igre “Uzmi račun i pobedi” večeras su na RTS izvučena nova dva dobitnika stanova u Beogradu. Jednoiposoban stan u Zemunskim kapijama dobila je učesnica sa kodom CJ246144. Reč je o Dragani Slamarski iz Vršca koja je skenirala… »

Vesti dana »