Povezane vesti

„Stajala sam sa rukama na leđima, bolela me kičma“: Bizarna objava Tee Tairović posle navodnog hapšenja

„Stajala sam sa rukama na leđima, bolela me kičma“: Bizarna objava Tee Tairović posle navodnog hapšenja

Nova 05.02.2023
Otkrila o čemu se radi. Nakon što se u medijima pojavila vest da je pevačica Tea Tairović navodno privedena u Švedskoj, a objavljene su i fotografije na kojima se vidi kako su joj ruke iza leđa, dok je policija pored nje. Iako su mnogi ovo preneli… »
Oglasio se menadžer Tee Tairović nakon njenog privođenja: Otkrio šta se desilo u Švedskoj

Oglasio se menadžer Tee Tairović nakon njenog privođenja: Otkrio šta se desilo u Švedskoj

Nova 05.02.2023
Pevačica je danas privedena. Nakon što je Telegraf objavio fotografije privođenja pevačice Tee Tairović u Švedskoj, njen menadžment se oglasio. Na fotografijama se vidi pevačica u haljini u kojoj je sinoć nastupila i ista frizura, sa lisicama na… »
(Video) "ruke sam držala iza leđa jer me boli kičma": Oglasila se Tea Tairović nakon vesti da je privedena u Švedskoj

(Video) "ruke sam držala iza leđa jer me boli kičma": Oglasila se Tea Tairović nakon vesti da je privedena u Švedskoj

Blic 05.02.2023
Nakon što su se u domaćim medijima pojavile slike, ali i vest da je pevačica Tea Tairović privedena u Švedskoj, oglasila se i ona i rekla da je ruke držala iza leđa jer je boli kičma. - Radila sam sve što radim svakog vikenda, a to je pevala sam… »
"Često držim luke iza leđa jer me boli kičma" Tea šokirala sve posle drame u Švedskoj, ovo je njeno obrazloženje nakon…

"Često držim luke iza leđa jer me boli kičma" Tea šokirala sve posle drame u Švedskoj, ovo je njeno obrazloženje nakon…

Kurir 05.02.2023
Nakon što je u domaćim medijima kao bomba odjeknula vest da je pevačica Tea Tairović privedena u Švedskoj, ona se oglasila na svom Instagram profilu. Naime, kako se pisalo, folkerki su stavljene lisice na ruke, a od nje se nije odvajao policajac, a… »
Isplivale slike "hapšenja" Tee Tairović: Elegantna haljina i ruke iza leđa - otkrila da li su joj stavili lisice!

Isplivale slike "hapšenja" Tee Tairović: Elegantna haljina i ruke iza leđa - otkrila da li su joj stavili lisice!

Mondo 05.02.2023
Pevačica Tea Tairović našla se u centru skandala kada je objavljeno da je uhapšena posle nastupa u Švedskoj. Pevačica Tea Tairović našla se u centru skandala kada je objavljeno da je uhapšena posle nastupa u Švedskoj Pevačica Tea Tairović… »
Reagovala Tea Tairović nakon vesti o hapšenju: "Veoma sam besna..."

Reagovala Tea Tairović nakon vesti o hapšenju: "Veoma sam besna..."

Večernje novosti 05.02.2023
NAKON što je u domaćim medijima kao bomba odjeknula vest da je pevačica Tea Tairović navodno privedena u Švedskoj, pevačica se oglasila u medijima. Foto: Jutjub printskrin/Zvezde Granda Specijal Naime, kako se pisalo, folkerki su stavljene lisice na… »
Tea Tairović privedena u Švedskoj! Pevačici stavljene lisice na ruke tokom nastupa! Šok

Tea Tairović privedena u Švedskoj! Pevačici stavljene lisice na ruke tokom nastupa! Šok

Kurir 05.02.2023
Tea Tairović privedena je u Švedskoj. Folkerki su stavljene lisice na ruke, a od nje se nije odvajao policajac. Prilikom privođenja pevačica je bila u istoj haljini koju je nosila na nastupu, imala je i istu frizuru i šminku. Kako javljaju mediji… »
Privedena Tea Tairović! Policija joj stavila lisice posle nastupa - Skandal u Švedskoj!

Privedena Tea Tairović! Policija joj stavila lisice posle nastupa - Skandal u Švedskoj!

Mondo 05.02.2023
Pevačici Tei Tairović policija je stavila lisice na ruke i ona je privedena u Švedskoj, a od nje se nije odvajao policajac. Pevačici Tei Tairović policija je stavila lisice na ruke i ona je privedena u Švedskoj, a od nje se nije odvajao policajac… »
Oglasila se Tea Tairović nakon privođenja! Evo šta kaže pevačica o drami u Švedskoj! Besna kao ris!

Oglasila se Tea Tairović nakon privođenja! Evo šta kaže pevačica o drami u Švedskoj! Besna kao ris!

Kurir 05.02.2023
Nakon što je u domaćim medijima kao bomba odjeknula vest da je pevačica Tea Tairović privedena u Švedskoj, ona se oglasila. Naime, kako se pisalo, folkerki su stavljene lisice na ruke, a od nje se nije odvajao policajac. Kako Tea tvrdi za domaće… »
Tea privedena, a evo šta se desilo sa Stojom! Novakovićkin muž Igor progovorio o drami u Švedskoj

Tea privedena, a evo šta se desilo sa Stojom! Novakovićkin muž Igor progovorio o drami u Švedskoj

Kurir 05.02.2023
Nakon privođenja Tee Tairović na nastupu u Švedskoj, njen menadžer Neša Bridžis izjavio je da je u pitanju redovna procedura i da je policija tražila ugovore ne samo od nje, nego i od njenih kolega Stoje Novaković i repera Devita. Ovim povodom… »
Tea dokazivala da ne sponzoriše teroriste! Privođenje u Švedskoj Tairovićki nije prvo! Drama se odvijala i u Nemačkoj!

Tea dokazivala da ne sponzoriše teroriste! Privođenje u Švedskoj Tairovićki nije prvo! Drama se odvijala i u Nemačkoj!

Kurir 05.02.2023
Tei Tairović privođenje u Švedskoj nije prvo. Kao što je poznato problem s policijom imala je i u oktobru, kada su je priveli na aerodromu u Nemačkoj, kada se vraćala u Beograd s nastupa. Drama je trajala više sati i ona je tek kasnim letom stigla… »
Besna sam, odakle vam te informacije?! Tea Tairović se oglasila posle skandala - demantovala "i hapšenje i lisice"!

Besna sam, odakle vam te informacije?! Tea Tairović se oglasila posle skandala - demantovala "i hapšenje i lisice"!

Mondo 05.02.2023
Pevačica Tea Tairović rekla da je nastup u Švedskoj protekao u najboljem redu. Pevačica Tea Tairović rekla da je nastup u Švedskoj protekao u najboljem redu Nedugo nakon što je u domaćim medijima odjeknula vest da je pevačica Tea Tairović… »
Tea Tairović privedena u Švedskoj: Policajci joj stavili lisice na ruke

Tea Tairović privedena u Švedskoj: Policajci joj stavili lisice na ruke

Blic 05.02.2023
Pevačica Tea Tairović privedena je u Švedskoj, i to u istoj haljini koju je sinoć imala na svom nastupu u jednom klubu. Zbog čega su joj lisice stavljene na ruke nije poznato, već je viđena u prisustvu policajaca sa lisicama na rukama. Takođe, za… »
Ovo nije prvi put da je Tea Tairović uhapšena: Pevačici stavili lisice i u Nemačkoj, a evo šta se tada desilo

Ovo nije prvi put da je Tea Tairović uhapšena: Pevačici stavili lisice i u Nemačkoj, a evo šta se tada desilo

Blic 05.02.2023
Pevačica Tea Tairović privedena je u Švedskoj, ali to nije prvi put. Naime, u oktobru prošle godine, Tea Tairović je bila uhapšena na nemačkom aerodromu , a tim povodom se tada oglasio i njen menadžer. - Tačno je, pustili su je. Kao što sam i… »
"Tei je policija tražila ugovore, proveravali su i stoju i Devita" Oglasio se Tairovićkin menadžer, evo šta se dešava s…

"Tei je policija tražila ugovore, proveravali su i stoju i Devita" Oglasio se Tairovićkin menadžer, evo šta se dešava s…

Kurir 05.02.2023
Povodom privođenja Tee Tairović u Švedskoj na nastupu oglasio se njen menadžer Neša Bridžis. On kaže da je u pitanju redovna procedura. - Policija je sinoć došla u redovnu kontrolu. Tražili su ugovore, ne samo od nje nego i od Stoje i Devita… »
Oglasio se tein menadžer nakon njenog privođenja! Tairovićevoj stavili lisice - Otkriveno šta se desilo u Švedskoj!

Oglasio se tein menadžer nakon njenog privođenja! Tairovićevoj stavili lisice - Otkriveno šta se desilo u Švedskoj!

Mondo 05.02.2023
Menadžer pevačice Tee Tairović oglasio se nakon što je objavljeno da je ona privedena u Švedskoj. Menadžer pevačice Tee Tairović oglasio se nakon što je objavljeno da je ona privedena u Švedskoj. U domaćim medijima je kao bomba odjeknula vest… »

Vesti dana »