Povezane vesti

Sedeo sam u kolima i plakao: Pevač otišao na rutinski pregled, rekli mu da ima rak - "Odmah mi prepisali hemioterapije"

Sedeo sam u kolima i plakao: Pevač otišao na rutinski pregled, rekli mu da ima rak - "Odmah mi prepisali hemioterapije"

Mondo 05.02.2023
Amel Ćeman Ćemo otkrio s čime se suočio nakon pregleda krajnika. Amel Ćeman Ćemo otkrio s čime se suočio nakon pregleda krajnika Amel Ćeman Ćemo preživeo je pravu medicinsku dramu. Od "najobičnijeg problema s gluteusom", završio je u stanju… »
"Konstatovali su mi karcinom, odmah mi je prepisana hemioterapija": Pevač oboleo od najteže bolesti: "Kada sam saznao suze su…

"Konstatovali su mi karcinom, odmah mi je prepisana hemioterapija": Pevač oboleo od najteže bolesti: "Kada sam saznao suze su…

Blic 05.02.2023
Pevač Amel Ćeman Ćemo prošao je kroz pakao sa zdravljem, kada mu je pre par godina konstatovan karcinom krajnika. Pre te dijagnoze, koju niko ne želi da čuje, pevač se suočio sa nizom zdravstvenih problema, pa je tako došao i do stanje pred… »
Tumor i za dlaku sepsa! Ćemo oboleo od najteže bolesti: "Kada sam saznao suze su mi same potekle, prvo sam pozvao nju"

Tumor i za dlaku sepsa! Ćemo oboleo od najteže bolesti: "Kada sam saznao suze su mi same potekle, prvo sam pozvao nju"

Kurir 05.02.2023
Pevač Amel Ćeman Ćemo prošao je kroz pravi pakao kada mu se pre par godina zdravstveno stanje ozbiljno zakomplikovalo. Od najobičnijeg problema na gluteusu, koji se pojavio 2020. godine i temperature koja ga je pratila gotovo godinu dana došao je do… »

Vesti dana »