Povezane vesti

Na 3. Spratu tresli smo se kao na ljuljašci: Književnik iz Srbije zatekao se usred turskog zemljotresa! "Šta smo Bogu…

Na 3. Spratu tresli smo se kao na ljuljašci: Književnik iz Srbije zatekao se usred turskog zemljotresa! "Šta smo Bogu…

Kurir 06.02.2023
BEOGRAD/KAPADOKIJA - Književnik i advokat, osnivač udruženja "Adligat“, Viktor Lazić zatekao se u Kapadokiji u gradu Nigde i za RTS portal je ispričao svoj doživljaj zemljotresa na oko 200 kilometara od epicentra. " Zemljotres ne samo da je bio… »
Književnik iz Srbije u Turskoj: Ljudi smrtno zabrinuti, bilo kao na ljuljašci

Književnik iz Srbije u Turskoj: Ljudi smrtno zabrinuti, bilo kao na ljuljašci

N1 Info 06.02.2023
Književnik i advokat, osnivač udruženja "Adligat" Viktor Lazić zatekao se u Kapadokiji u gradu Nigde i ispričao šta se tamo dogodilo, na oko 200 kilometara od epicentra. Ja sam oko pola pet ujutro osetio tri teška, dugačka potresa, a treći je je… »
Ovaj Srbin je preživeo zemljotres koji je odneo 2.300 života: Viktor za Novu otkriva horor koji prolaze građani Turske

Ovaj Srbin je preživeo zemljotres koji je odneo 2.300 života: Viktor za Novu otkriva horor koji prolaze građani Turske

Nova 06.02.2023
Viktor Lazić, osnivač udruženja "Adligat", trenutno se nalazi u Turskoj. Kako otkriva za naš portal, prvi razorni zemljotres zatekao ga je u hotelu u gradiću Nigde, na samo četiri sata vožnje od epicentra. On ističe da među lokalnim stanovnicima… »
"Nakon trećeg udara uplašio sam se za život, mislio sam zgrada će se srušiti": Viktor Lazić za Euronews Srbija iz Turske

"Nakon trećeg udara uplašio sam se za život, mislio sam zgrada će se srušiti": Viktor Lazić za Euronews Srbija iz Turske

Euronews 06.02.2023
Viktor Lazić iz udruženja "Adligat" iz Kapadokije u Turskoj kaže za Euronews Srbija da zemljotres koji se jutros pogodio Tursku bio toliko jak da je njemu utisak bio "kao da se nalazi u džinovskoj ljuljašci", iako se nalazi u mestu oko četiri sata… »
Tresli smo se kao na ljuljašci! Srbin se zatekao na mestu užasa u Turskoj - "Zar ponovo, šta smo Bogu zgrešili"

Tresli smo se kao na ljuljašci! Srbin se zatekao na mestu užasa u Turskoj - "Zar ponovo, šta smo Bogu zgrešili"

Mondo 06.02.2023
Srbin Viktor je takođe naglasio da se na ulicama čula vika i alarmi automobila. Srbin Viktor je takođe naglasio da se na ulicama čula vika i alarmi automobila. Viktor Lazić, srpski književnik i advokat, zatekao se u Kapadokiji u gradu Nigde i… »
„Šta smo Bogu zgrešili“: Srbin Viktor se zatekao u Turskoj u vreme potresa, otkriva jezive momente

„Šta smo Bogu zgrešili“: Srbin Viktor se zatekao u Turskoj u vreme potresa, otkriva jezive momente

Nova 06.02.2023
Književnik i advokat, osnivač udruženja "Adligat“, Viktor Lazić zatekao se u Kapadokiji u gradu Nigde i za RTS portal je ispričao svoj doživljaj zemljotresa na oko 200 kilometara od epicentra. „Zemljotres ne samo da je bio jak već je dugo… »
Viktor Lazić: Čuli se vika i alarmi automobila, nikada nisam doživeo ovakav potres

Viktor Lazić: Čuli se vika i alarmi automobila, nikada nisam doživeo ovakav potres

RTS 06.02.2023
Književnik i advokat, osnivač udruženja "Adligat“ Viktor Lazić zatekao se u Kapadokiji u gradu Nigde i za RTS portal je ispričao svoj doživljaj zemljotresa na oko 200 kilometara od epicentra. " Zemljotres ne samo da je bio jak već je dugo trajao… »
Tresli smo se kao na ljuljašci! Srpski književnik i advokat svedok zemljotresa u Turskoj: Čula se vika i alarmi automobila…

Tresli smo se kao na ljuljašci! Srpski književnik i advokat svedok zemljotresa u Turskoj: Čula se vika i alarmi automobila…

Blic 06.02.2023
Viktor Lazić, srpski književnik i advokat, osnivač udruženja "Adligat“, zatekao se u Kapadokiji u gradu Nigde i ispričao je svoj doživljaj zemljotresa na oko 200 kilometara od epicentra. "Zemljotres ne samo da je bio jak već je dugo trajao. Mene… »
Državljanin Srbije u Turskoj: Treslo se kao na ljuljašci, čulo se vikanje i alarmi

Državljanin Srbije u Turskoj: Treslo se kao na ljuljašci, čulo se vikanje i alarmi

Radio 021 06.02.2023
Književnik i advokat, osnivač udruženja "Adligat", Viktor Lazić zatekao se u Kapadokiji u gradu Nigde i za RTS je ispričao svoj doživljaj zemljotresa na oko 200 kilometara od epicentra. "Zemljotres ne samo da je bio jak, već je dugo trajao. Mene je… »

Vesti dana »