Povezane vesti

Jeziv zločin potresa Paraćin: Sin nakon ubadanja oca nožem dok ga sestra drži, priznao da je ubio maćehu

Jeziv zločin potresa Paraćin: Sin nakon ubadanja oca nožem dok ga sestra drži, priznao da je ubio maćehu

Telegraf 06.02.2023
Takođe se sumnja da je otac u jednom trenutku uspeo da otme nož, ali je P. M. uzeo šipku i udario ga u ruku. Kod Paraćina u selu Trešnjevica, kako je potvrđeno za Telegraf, došlo je do pokušaja ubistva kada su osumnjičeni P. M. (23) i P. M. (27)… »
"Ubio sam i maćehu": Mladić koji je u Paraćinu 41 put izbo oca šokirao policiju priznanjem još jednog zločina

"Ubio sam i maćehu": Mladić koji je u Paraćinu 41 put izbo oca šokirao policiju priznanjem još jednog zločina

Blic 06.02.2023
Sinoć oko 22 časa u selu Trešnjevica kod Paraćina došlo je do pokušaja ubistva u porodičnoj kući, kada je sin ocu, kako se sumnja, zadao više ubodnih rana kuhinjskim nožem. Kako nezvanično saznaje "Portal035" muškarac je posle kraće rasprave… »
Nju su ubili, njega zverski mučili: Ovo je bračni par iz Paraćina, žrtve stravičnog zločina za koji su osumnjičeni sin i…

Nju su ubili, njega zverski mučili: Ovo je bračni par iz Paraćina, žrtve stravičnog zločina za koji su osumnjičeni sin i…

Blic 06.02.2023
Miloš P. (50) povređen je sinoć nakon što su ga, kako se sumnja, sin i ćerka napali u porodičnoj kući u Trešnjevici kod Paraćina, a nakon hapšenja mladića, otkriveno je da je on, kako se sumnja, ubio i svoju maćehu Marinu M. Kako saznajemo, on… »
Ubili maćehu jer je bila u vezi s njihovim ocem: Jezivi detalji zločina kod Paraćina: Telo nesrećne žene nađeno u lokvi…

Ubili maćehu jer je bila u vezi s njihovim ocem: Jezivi detalji zločina kod Paraćina: Telo nesrećne žene nađeno u lokvi…

Blic 06.02.2023
Sinoć oko 22 časa u selu Trešnjevica kod Paraćina došlo je do pokušaja ubistva u porodičnoj kući, kada su brati i sestra P. M. (23) i P. M. (27) pokušali da ubiju svog oca P. M. (50). Međutim, nakon izjave mladića P. M. koju je dao u policiji… »
FOTO Ovo je Marko koji je 41 put izbo oca: U policiji priznao da je monstruozno ubio maćehu

FOTO Ovo je Marko koji je 41 put izbo oca: U policiji priznao da je monstruozno ubio maćehu

Nova 06.02.2023
Marko Pavlović (23) uhapšen je zbog sumnje da je krvnički izbo oca zajedno sa svojom sestrom Milicom (27). Nakon saslušanja u policiji, usledio je još veći šok - Marko je priznao kako je ubio maćehu Marinu M. (50), nakon čega je policija u kući… »
Uhapšeni brat i sestra koji su pokušali da ubiju oca u Paraćinu

Uhapšeni brat i sestra koji su pokušali da ubiju oca u Paraćinu

Vesti online 06.02.2023
Pripadnici MUP-a u Paraćinu uhapsili su M. P. (23) iz okoline Paraćina, zbog sumnje da je sinoć usmrtio maćehu (49) i zajedno sa sestrom M. P. (27) pokušao da ubije oca (57). Osumnjičenima se na teret stavlja pokušaj ubistva u saizvršilaštvu, dok… »
Ovo je bračni par iz Paraćina koji su deca mučila! Oca izboli, maćehu ubili: Otkriven i motiv ubistva

Ovo je bračni par iz Paraćina koji su deca mučila! Oca izboli, maćehu ubili: Otkriven i motiv ubistva

Mondo 06.02.2023
Za ubistvo i pokušaj ubistva se tereti mladić Marko P. iz Paraćina. Za ubistvo i pokušaj ubistva se tereti mladić Marko P. iz Paraćina. Miloš P. (50) povređen je sinoć nakon što su ga, kako se sumnja, sin i ćerka napali u porodičnoj kući u… »
SAZNAJEMO Marko i Milica koji su izboli oca i ubili maćehu već prijavljivani za nasilje

SAZNAJEMO Marko i Milica koji su izboli oca i ubili maćehu već prijavljivani za nasilje

Nova 06.02.2023
Protiv Marka Pavlovića (22) koji se sumnjiči da je u selu Trešnjevica ubio maćehu Marinu M. (50), a potom zajedno sa sestrom Milicom (27) izbo oca, već su podnošene krivične prijave za nasilje. Kako saznajemo iz Osnovnog javnog tužilaštva u… »
"Zovi brzo Hitnu, ja ću da umrem": Potresna ispovest komšinice kod koje je ranjeni muškarac iz Paraćina tražio spas od…

"Zovi brzo Hitnu, ja ću da umrem": Potresna ispovest komšinice kod koje je ranjeni muškarac iz Paraćina tražio spas od…

Blic 06.02.2023
"Zovi brzo Hitnu, ja ću da umrem. Izboli su me Marko i Milica", reči su koje je Dragici Jovanović, meštanki Trešnjevice uputio njen komšija P. M. kojeg su sinoć oko 22 sata napali sin i ćerka. Prema njenim rečima, P. M. joj je kucao na vrata… »
Zovi hitnu, ubiše me deca! Komšinica Dragica za Kurir: Sav krvav u pidžami samo mi pao ispred kuće! Tu je našao spas…

Zovi hitnu, ubiše me deca! Komšinica Dragica za Kurir: Sav krvav u pidžami samo mi pao ispred kuće! Tu je našao spas…

Kurir 06.02.2023
PARAĆIN - Miloš P., otac iz Trešnjevice kod Paraćina kog su izbola i pretukla deca Miloš i Milica P, uspeo je da pobegne i pomoć potražio od prve komšinice Dragice. Ona u svojoj ispovesti za Kurir ispričala da je Miloš sav krvav došao kod nje i… »
Ovo je mladić (23) koji je kod Paraćina ubio maćehu i napao oca! Jezivi porodični zločin, sestra mu pomagala oko zločina

Ovo je mladić (23) koji je kod Paraćina ubio maćehu i napao oca! Jezivi porodični zločin, sestra mu pomagala oko zločina

Mondo 06.02.2023
Mladić je jutros u policijskoj stanici priznao da je napao oca, i ubio maćehu. Mladić je jutros u policijskoj stanici priznao da je napao oca, i ubio maćehu. Marko P. (23) iz Trešnjevice kod Paraćina sinoć je, kako se sumnja, ubio maćehu, a potom… »
Ovo je Marko koji je zaklao maćehu Marinu, pa sa sestrom Milicom šipkom i nožem ubadao oca kod Paraćina

Ovo je Marko koji je zaklao maćehu Marinu, pa sa sestrom Milicom šipkom i nožem ubadao oca kod Paraćina

Telegraf 06.02.2023
On je prvo bio u bekstvu, ali je jutros uhapšen i saslušan u policijskoj stanici Paraćin. Marko P. (23) iz sela Trešnjevica kod Paraćina priznao je da je ubio maćehu Marinu M. (50), kao i to da je sa sestrom Milicom M. (27) pokušao da ubije oca… »
Uhapšeni brat i sestra koji su pokušali da ubiju oca u Paraćinu

Uhapšeni brat i sestra koji su pokušali da ubiju oca u Paraćinu

RTV 06.02.2023
PARAĆIN - Pripadnici MUP-a u Paraćinu uhapsili su M. P. (23) iz okoline Paraćina, zbog sumnje da je sinoć usmrtio maćehu (49) i zajedno sa sestrom M.P. (27) pokušao da ubije oca (57). Osumnjičenima se na teret stavlja pokušaj ubistva u… »
„Milica je i ranije tukla moju majku, jutros su mi samo javili da je zaklana“: Bolna ispovest ćerke ubijene Marine u selu…

„Milica je i ranije tukla moju majku, jutros su mi samo javili da je zaklana“: Bolna ispovest ćerke ubijene Marine u selu…

Nova 06.02.2023
Porodica Marine M. (50), koju je nožem ubio Marko P. (22) u selu Trešnjevica kod Paraćina, i dalje ne može da dođe sebi zbog tuge koja ih je zadesila. Marko P. i njegova sestra Milica P. (27) su i ranije bili nasilni prema ubijenoj ženi, a ona je… »
Maćehu zaklao nožem, pa zverski mučio oca: Ovo je Marko (23) iz Trešnjevice kod Paraćina koji je osumnjičen za jezivi…

Maćehu zaklao nožem, pa zverski mučio oca: Ovo je Marko (23) iz Trešnjevice kod Paraćina koji je osumnjičen za jezivi…

Blic 06.02.2023
Marko P. (23) iz Trešnjevice kod Paraćina sinoć je, kako se sumnja, ubio maćehu, a potom zajedno sa sestrom Milicom P. napao i povredio oca Miloša P. kojem je, kako se sumnja, metalnom šipkom naneo povrede kao i nožem. Mladić je jutros u… »
Uhapšeni brat i sestra koji su pokušali da ubiju oca u Paraćinu

Uhapšeni brat i sestra koji su pokušali da ubiju oca u Paraćinu

Dnevnik 06.02.2023
PARAĆIN: Pripadnici MUP-a u Paraćinu uhapsili su M. P. (23) iz okoline Paraćina, zbog sumnje da je sinoć usmrtio maćehu (49) i zajedno sa sestrom M.P. (27) pokušao da ubije oca (57). Osumnjičenima se na teret stavlja pokušaj ubistva u… »
Ubio maćehu pa pokušao i oca, sestra mu pomogla

Ubio maćehu pa pokušao i oca, sestra mu pomogla

Radio 021 06.02.2023
Dvadesettrogodišnji M. P. iz sela Trešnjevica kod Paraćina uhapšen je zbog sumnje da je ubio partnerku svog oca, a potom pokušao da ubije i oca. Uhapšena je i njegova sestra M. P. (27) koja je osumnjičena za krivično delo ubistvo u pokušaju u… »
Zverski, ovo su brat i sestra koji su pokušali da ubiju oca! Ćerka ga držala dok ga je sin ubadao 41 put?! Pre toga ubio…

Zverski, ovo su brat i sestra koji su pokušali da ubiju oca! Ćerka ga držala dok ga je sin ubadao 41 put?! Pre toga ubio…

Kurir 06.02.2023
PARAĆIN - U selu Trešnjevica kod Paraćina došlo je do pokušaja ubistva kada su osumnjičeni brat i sestra Marko P. i Milica P. u porodičnoj kući napali svog oca (67) nakon svađe s njim. Sumnja se da ga je ćerka držala, dok ga je sin kuhinjskim… »
Ovo je ubijena maćeha iz Paraćina: Pomahnitali pastorak zaklao Marinu, pa sve priznao u policiji! Sa sestrom unakazio i oca

Ovo je ubijena maćeha iz Paraćina: Pomahnitali pastorak zaklao Marinu, pa sve priznao u policiji! Sa sestrom unakazio i oca

Kurir 06.02.2023
Marko P. (23) iz Trešnjevice, koji je juče uhapšen zbog sumnje da je sa svojom rođenom sestrom Milicom P. (27) pokušao da ubije njihovog oca Miloša P., nakon hapšenja priznao je policiji da je ubio maćehu Marinu M. (50) koja je nađena u lokvi… »
Zaklali su moju majku! Ćerka ubijene Marine za Kurir otkrila užasne detalje zločina ne pamte ovakav užas

Zaklali su moju majku! Ćerka ubijene Marine za Kurir otkrila užasne detalje zločina ne pamte ovakav užas

Kurir 06.02.2023
Violeta Ž., ćerka Marine M. koju je u selu Trešnjevica kod Paraćina ubio sin njenog partnera, za Kurir kaže da je u njihovoj kući zatačena stravična scena! - Ja sam se juče popodne čula sa njom, ništa nije slutilo na tregediju, a onda su jutros… »
"Miloš je krvav pao na moja vrata, vikao da su ga izboli sin i ćerka": Prva komšinica o zločinu kod Paraćina

"Miloš je krvav pao na moja vrata, vikao da su ga izboli sin i ćerka": Prva komšinica o zločinu kod Paraćina

Telegraf 06.02.2023
"Milica je tukla Marinu ranije, komšija je jedan dan jedva spasio, ona joj je udarala glavom u zid i čupala je za kosu..." Prva komšinica Miloša P. (58) kojeg je sin Marko M. (23) ubo više od 40 puta metalnom šipkom, dok ga je držala ćerka Milica… »
Ovo su ubijena Marina i ranjeni Miloš: Komšije otkrivaju da su brat i sestra i ranije maltretirali maćehu, udarali joj glavu…

Ovo su ubijena Marina i ranjeni Miloš: Komšije otkrivaju da su brat i sestra i ranije maltretirali maćehu, udarali joj glavu…

Nova 06.02.2023
Marko P. (22) sumnjiči se da je ubio svoju maćehu Marinu M. (50), a potom sa sestrom Milicom P. (27) nožem izbo svog oca Miloša P. (58) u selu Trešnjevica kod Paraćina. Zločin se dogodio juče, a komšinica u razgovoru za Nova.rs ističe da joj je… »
Ubadali oca šipkom od metar i po: Policija pronašla predmet kojim su brat i sestra izvršili zločin u Paraćinu: Nesrećni…

Ubadali oca šipkom od metar i po: Policija pronašla predmet kojim su brat i sestra izvršili zločin u Paraćinu: Nesrećni…

Blic 06.02.2023
Sinoć oko 22 časa u selu Trešnjevica kod Paraćina došlo je do pokušaja ubistva u porodičnoj kući, kada su brat i sestra P. M. (23) i P. M. (27) pokušali da ubiju svog oca P. M. (50), a danas, nakon što je završen uviđaj iz kuće je iznesena… »
"Majku su mi zaklali kuhinjskim nožem": Ćerka ubijene Marine iz Paraćina ne može da dođu sebi: "Ubili su je zbog 15.000…

"Majku su mi zaklali kuhinjskim nožem": Ćerka ubijene Marine iz Paraćina ne može da dođu sebi: "Ubili su je zbog 15.000…

Blic 06.02.2023
Pred kućom u kojoj je živela Marina M. iz Trešnjevice kod Paraćina, koju je, kako se sumnja, ubio sin njenog vanbračnog partnera, zabeležene su potresne scene kada su počeli da pristižu rođaci nastradale žene. Plač i jecaji prolamali su se… »
Ubistvo i pokušaj ubistva kod Paraćina, uhapšeni sin i ćerka

Ubistvo i pokušaj ubistva kod Paraćina, uhapšeni sin i ćerka

RTS 06.02.2023
Dvadesettrogodišnji M. P. iz sela Trešnjevica kod Paraćina uhapšen zbog sumnje da je ubio partnerku svog oca, a potom pokušao da ubije i oca. Uhapšena je i njegova sestra. Policija je uhapsila M. P. (2000) iz okoline Paraćina, zbog postojanja… »
Ovo su Marina i Miloš koji su izbodeni kod Paraćina: Marko prvo ubio maćehu, pa sa sestrom Milicom ubadao oca

Ovo su Marina i Miloš koji su izbodeni kod Paraćina: Marko prvo ubio maćehu, pa sa sestrom Milicom ubadao oca

Telegraf 06.02.2023
Napadnuti je uspeo da pobegne kod komšije koji je pozvao policiju i Hitnu pomoć. Marko P. (23) iz sela Trešnjevica priznao je da je ubio maćehu Marinu M. (50), kao i to da je sa sestrom Milicom M. (27) pokušao da ubije oca Miloša P. (58) tako što… »
"Majka mi je zaklana": Strašna ispovest ćerke Marine koju je pastorak Marko ubio, pa sa sestrom ubadao oca

"Majka mi je zaklana": Strašna ispovest ćerke Marine koju je pastorak Marko ubio, pa sa sestrom ubadao oca

Telegraf 06.02.2023
Njena sestra je dodala da su Milica i Marko stalno bili po zatvorima, da su privođeni i dodala da su narkomani. Ćerka i sestra Marine M. (50) koju je ubio pastorak Marko P. (23) u selu Trešnjevica kod Paraćina, a potom sa sestrom Milicom M. (27)… »
Detalji užasa kod Paraćina: Marko ubio maćehu Marinu, pa ubo 40 puta oca Miloša dok ga je sestra Milica držala

Detalji užasa kod Paraćina: Marko ubio maćehu Marinu, pa ubo 40 puta oca Miloša dok ga je sestra Milica držala

Telegraf 06.02.2023
On je saslušan jutros u policijskoj stanici Paraćin. Marko P. (23) iz sela Trešnjevica kod Paraćina, kako je rečeno za Telegraf, priznao je u policiji da je sa rođenom sestrom Milicom P. (27) pokušao da ubije oca Miloša P. (58), a da je pre toga… »
Jezivi detalji zločina kod Paraćina: Sin koji je izbo oca priznao da je ubio maćehu, žena zatečena u lokvi krvi

Jezivi detalji zločina kod Paraćina: Sin koji je izbo oca priznao da je ubio maćehu, žena zatečena u lokvi krvi

Nova 06.02.2023
P.M. (22), koji je izbo svog oca u selu Trešnjevica kod Paraćina, ubio je i svoju maćehu, nezvanično saznaje Nova.rs. On je u policiji priznao zločin, a zatim su nadležni organi po dolasku na lice mesta zatekli jezivu scenu. Ubijena žena je M.M… »
Ubijena maćeha nađena u lokvi krvi! Najnoviji detalji horora kod Paraćina, osumnjičeni Marko sve priznao

Ubijena maćeha nađena u lokvi krvi! Najnoviji detalji horora kod Paraćina, osumnjičeni Marko sve priznao

Kurir 06.02.2023
Marko P. (23) iz Trešnjevice, koji je juče uhapšen zbog sumnje da je sa svojom rođenom sestrom Milicom P. (27) pokušao da ubije njihovog oca Miloša P., nakon hapšenja priznao je policiji da je ubio maćehu! On je jutros oko osam sati u prostorijama… »
Brat i sestra ubili maćehu zbog emotivne veze sa ocem?! Detalji horora u Paraćinu - žena ležala na stomaku u lokvi krvi!

Brat i sestra ubili maćehu zbog emotivne veze sa ocem?! Detalji horora u Paraćinu - žena ležala na stomaku u lokvi krvi!

Mondo 06.02.2023
Počeli su da isplivavaju horor detalji ubistva kod Paraćina, gde su brat i sestra ubili maćehu, a zatim pokušali da usmrte i oca. Počeli su da isplivavaju horor detalji ubistva kod Paraćina, gde su brat i sestra ubili maćehu, a zatim pokušali da… »
Ćerka i sin osumnjičeni za pokušaj ubistva oca

Ćerka i sin osumnjičeni za pokušaj ubistva oca

N1 Info 06.02.2023
Kod Paraćina u selu Trešnjevica, kako je potvrđeno za Telegraf, došlo je do pokušaja ubistva kada su osumnjičeni P. M. (23) i P. M. (27) napali svog oca u porodičnoj kući nakon svađe. Veruje se da je ćerka držala oca dok ga je sin ubadao… »
Horor! "ubio sam i maćehu" Mladić koji je u Paraćinu 41 put izbo oca predao se pa policiji priznao još jedan zločin

Horor! "ubio sam i maćehu" Mladić koji je u Paraćinu 41 put izbo oca predao se pa policiji priznao još jedan zločin

Kurir 06.02.2023
Sinoć oko 22 časa u selu Trešnjevica kod Paraćina došlo je do pokušaja ubistva u porodičnoj kući, kada je sin ocu, kako se sumnja, zadao više ubodnih rana kuhinjskim nožem. Kako nezvanično saznaje "Portal035" muškarac je posle kraće rasprave… »
Šokantno priznanje mladića koji je izbo oca kod Paraćina: "Ubio sam i maćehu" - Uzeo metalnu šipku, sestra gledala

Šokantno priznanje mladića koji je izbo oca kod Paraćina: "Ubio sam i maćehu" - Uzeo metalnu šipku, sestra gledala

Mondo 06.02.2023
Sin koji je pokušao da ubije oca kod Paraćina izjavio da je usmrtio maćehu. Sin koji je pokušao da ubije oca kod Paraćina izjavio da je usmrtio maćehu. Kod Paraćina u selu Trešnjevica došlo je do pokušaja ubistva kad su ćerka i sin napali oca… »
Ćerka držala oca dok ga je sin sekao nožem i udarao ga šipkom: Jeziv pokušaj ubistva kod Paraćina, naneli mu 41 ubod

Ćerka držala oca dok ga je sin sekao nožem i udarao ga šipkom: Jeziv pokušaj ubistva kod Paraćina, naneli mu 41 ubod

Nova 06.02.2023
U selu Trešnjevica kod Paraćina došlo je do pokušaja ubistva kada su osumnjičeni P.M. (23) i P.M.(27) u svojoj porodičnoj kući napali svog oca (67) nakon svađe sa njim. Sumnja se da ga je ćerka držala, dok je sin uzeo kuhinjski nož kojim je… »
Užas kod Paraćina! Deca pokušala da ubiju oca! Ćerka ga držala, sin ga ubo nožem 41 put

Užas kod Paraćina! Deca pokušala da ubiju oca! Ćerka ga držala, sin ga ubo nožem 41 put

Blic 06.02.2023
U selu Trešnjevica kod Paraćina došlo je do pokušaja ubistva kada su osumnjičeni P.M. (23) i P.M.(27) u svojoj porodičnoj kući napali oca (67) nakon svađe sa njim. Sumnja se da ga je ćerka držala, dok je sin uzeo kuhinjski nož kojim je… »
Nezapamćen zločin kod Paraćina! Deca napala oca: Sin ga ubadao nožem dok ga je ćerka držala, ima više od 40 rana po telu

Nezapamćen zločin kod Paraćina! Deca napala oca: Sin ga ubadao nožem dok ga je ćerka držala, ima više od 40 rana po telu

Mondo 06.02.2023
Sin i ćerka pokušali su da ubiju oca kod Paraćina. Sin i ćerka pokušali su da ubiju oca kod Paraćina. U porodičnoj kući u selu Trešnjevica kod Paraćinadošlo je do pokušaja ubistva kad su osumnjičeni P. M. (23) i P. M. (27) napali svog oca… »
Nezapamćeno kod Paraćina, deca pokušala da ubiju oca: Ćerka držala, sin sekao kuhinjskim nožem?! Izbrojan 41 ubod

Nezapamćeno kod Paraćina, deca pokušala da ubiju oca: Ćerka držala, sin sekao kuhinjskim nožem?! Izbrojan 41 ubod

Kurir 06.02.2023
Sumnja se da ga je ćerka držala, dok je sin uzeo kuhinjski nož kojim je oštećenom zadato 41 ubodnih rana u predelu tela. PARAĆIN - U selu Trešnjevica kod Paraćina došlo je do pokušaja ubistva kada su osumnjičeni P.M. (23) i P.M.(27) u… »

Vesti dana »