Povezane vesti

Zorica Brunclik: “Ja sam riba do bola, posle mene trava ne raste”

Zorica Brunclik: “Ja sam riba do bola, posle mene trava ne raste”

Vesti online 06.02.2023
Pevačica Zorica Brunclik i Miroljub Aranđelović Kemiš godinama važe za jedan od najskladnijih ljubavnih parova na estradi, s višedecenijskim “stažom” za koji recept nemaju. Nisu ih pratile priče o razvodu, međutim, jednom su hteli da… »
Zorica Brunclik iskreno o ljubomori u braku: „Ja sam riba do bola, posle mene trava ne raste“

Zorica Brunclik iskreno o ljubomori u braku: „Ja sam riba do bola, posle mene trava ne raste“

Nova 06.02.2023
Recept za uspešan brak ne postoji. Zorica Brunclik i Miroljub Aranđelović Kemiš jedan su od najdugovečnijih parova na estradi. Uspeli su da odole iskušenjima i skandalima, a pevačica je sada otkrila i da je njen suprug svojevremeno imao ideju da… »
Zorica Brunclik s kemišem ratovala zbog ljubomore: "Digne mi pritisak na 200, ali posle mene trava ne raste"

Zorica Brunclik s kemišem ratovala zbog ljubomore: "Digne mi pritisak na 200, ali posle mene trava ne raste"

Večernje novosti 05.02.2023
PEVAČICA Zorica Brunclik i Miroljub Aranđelović Kemiš godinama važe za jedan od najskladnijih ljubavnih parova na estradi, s višedecenijskim "stažom" za koji recept nemaju. Foto: Printskrin TV Pink Nisu ih pratile priče o razvodu, međutim, jednom… »

Vesti dana »