Povezane vesti

Anđela bežala iz zadruge: Provukla se kroz polomljena vrata: Šok ponašanje Đuričićke

Anđela bežala iz zadruge: Provukla se kroz polomljena vrata: Šok ponašanje Đuričićke

Blic 06.02.2023
Učesnica rijlaitija "Zadruga" Anđela Đuričić dok su njeni cimeri spavali, pokušala je da pobegne iz rijalitija "Zadruga", tako što je krenula da se provuče kroz prozor koji je prethodno slomio Nenad Macanović Bebica. Ipak, na kraju je odlučila… »
Anđela se provukla kroz polomljena vrata: Pokušala da pobegne iz Zadruge, šetala po imanju pa sve šokirala odlukom

Anđela se provukla kroz polomljena vrata: Pokušala da pobegne iz Zadruge, šetala po imanju pa sve šokirala odlukom

Kurir 06.02.2023
Anđela Đuričić pokušala je da pobegne iz Zadruge. Ona je krenula do prozora koji je razvalio Nenad Macanović Bebica, dok su joj cimeri spavali, išunjala se i krenula ka izlazu. Međutim, ubrzo se predomislia i vratila nazad. Nakon toga, Anđela je… »
Rekao mi je da me pikirao dok je gledao zadrugu 5! Šok priznanje Anđele Đuričić: Otkrila šta joj je Zvezdan pričao ispod…

Rekao mi je da me pikirao dok je gledao zadrugu 5! Šok priznanje Anđele Đuričić: Otkrila šta joj je Zvezdan pričao ispod…

Kurir 06.02.2023
Anđela Đuričić, koja je obeležena kao rasturačica brakova i ljuvavnica, u suzama je otkrila kako se oseća nakon prekida komunikacije sa Zvezdanom Slavnićem, koji je sa njom prevario njegovu nevenčanu suprugu Anu Ćurčić. Mlada Novljanka je… »

Vesti dana »