Povezane vesti

Kultura zaborava mora prerasti u kulturu sećanja: Predstavljena knjiga "Jasenovac i mi"

Kultura zaborava mora prerasti u kulturu sećanja: Predstavljena knjiga "Jasenovac i mi"

Blic 06.02.2023
Promocija knjige "Jasenovac i mi" izdavačke kuće "Prometej" iz Novog Sada održana je danas u Vukovoj zadužbini u Beogradu. Knjigu kao veliku zbirku tekstova različitih autora, priredio je dr Vladimir Dimitrijević, koji je govorio na predstavljanju… »
Promovisana knjiga "Jasenovac i mi": Kultura zaborava mora prerasti u kulturu sećanja

Promovisana knjiga "Jasenovac i mi": Kultura zaborava mora prerasti u kulturu sećanja

Telegraf 06.02.2023
Knjigu kao veliku zbirku tekstova različitih autora, priredio je dr Vladimir Dimitrijević. Promocija knjige "Jasenovac i mi" izdavačke kuće "Prometej" iz Novog Sada održana je u Vukovoj zadužbini u Beogradu. Knjigu kao veliku zbirku tekstova… »
Knjiga "Jasenovac i mi": Kultura zaborava mora prerasti u kulturu sećanja

Knjiga "Jasenovac i mi": Kultura zaborava mora prerasti u kulturu sećanja

Dnevnik 06.02.2023
BEOGRAD: Promocija knjige "Jasenovac i mi" izdavačke kuće "Prometej" iz Novog Sada održana je danas u Vukovoj zadužbini u Beogradu. Knjigu kao veliku zbirku tekstova različitih autora, priredio je dr Vladimir Dimitrijević, koji je govorio na… »

Vesti dana »