Povezane vesti

"Rasta je glumio kriminalca, mesec dana nisam znala gde je": Ana Nikolić je uništila Rastin auto od 100.000 evra, evo da li…

"Rasta je glumio kriminalca, mesec dana nisam znala gde je": Ana Nikolić je uništila Rastin auto od 100.000 evra, evo da li…

Blic 06.02.2023
Pevačica Ana Nikolić sa bivšim mužem Stefanom Đurićem Rastom ima ćerku Taru, a svojevremeno su mediji brujali o incidentu kada je pevačica reperu uništila auto. Ana Nikolić rešila je sada da progovori o ovom događaju. - Rasta je glumio… »
Uleteo je u kuću i oteo mi ga je! Ana Nikolić uništila kola od 100.000 €, Rasta joj se osvetio - Plakala mesec dana!

Uleteo je u kuću i oteo mi ga je! Ana Nikolić uništila kola od 100.000 €, Rasta joj se osvetio - Plakala mesec dana!

Mondo 06.02.2023
Bivši supružnici Ana Nikolić i Stefan Đurić Rasta nisu dugo vremena proveli u braku, a čini se da je njihov odnos bio prilično turbulentan. Bivši supružnici Ana Nikolić i Stefan Đurić Rasta nisu dugo vremena proveli u braku, a čini se da je… »
"Plakala sam mesec dana, uzeo ga je jer me boli" Ana Nikolić uništila kola od 100.000€, a evo kako ju je reper brutalno…

"Plakala sam mesec dana, uzeo ga je jer me boli" Ana Nikolić uništila kola od 100.000€, a evo kako ju je reper brutalno…

Kurir 06.02.2023
Ljubav između pevačice Ane Nikolić i repera Stefana Đurića Raste, iako je počela filmski, nije dugo potrajala, a Nikolićeva je sad ispričala o incidentu kada je uništila reperova kola. - Rasta je glumio kriminalca iz nekih filmova, tipa "Kum" ili… »

Vesti dana »