Povezane vesti

Optužuju ih da sabotiraju koleginicu! Bivše Uraganke ostavile Ivanu samu, Sanja sve otkrila - "Prva sam se sklonila"

Optužuju ih da sabotiraju koleginicu! Bivše Uraganke ostavile Ivanu samu, Sanja sve otkrila - "Prva sam se sklonila"

Mondo 06.02.2023
Nakon što se prva postava grupe Hurricane rastala, dugo se spekulisalo o odnosu nekadašnjih članica Ksenije Knežević, Sanje Vučić i Ivane Nikolić. Nakon što se prva postava grupe Hurricane rastala, dugo se spekulisalo o odnosu nekadašnjih… »
Sanja konačno progovorila o sabotaži ivane Nikolić: Otkrila zašto nisu nisu htele da se slikaju sa njom: "Prva sam se…

Sanja konačno progovorila o sabotaži ivane Nikolić: Otkrila zašto nisu nisu htele da se slikaju sa njom: "Prva sam se…

Blic 06.02.2023
Muzička grupa "Hurricane", čiju su prvu postavu činile Ksenija Knežević, Ivana Nikolić i Sanja Vučić nedavno se raspala, a o odnosu pevačica ne prestaje da se spekuliše. Naime, mnogi smatraju da je došlo do svađe između bivših članica… »
Sanja Vučić progovorila o optužbama da sa ksenijom sabotira Ivanu: Prva sam se sklonila! Pevačica otkrila sve o njihovom…

Sanja Vučić progovorila o optužbama da sa ksenijom sabotira Ivanu: Prva sam se sklonila! Pevačica otkrila sve o njihovom…

Kurir 06.02.2023
Nakon raspada grupe "Hurricane" dugo se spekuliše o odnosu Ksenije Knežević, Sanje Vučić i Ivane Nikolić. Naime, na manifestaciji "Music Awards Ceremony" koja se održala nedavno, Sanja i Ksenija su se sklonile dok su paparaci slikali Ivanu, a mnogi… »

Vesti dana »