Povezane vesti

Vučić nakon sastanka sa Lajčakom: Otvoren i prijateljski razgovor

Vučić nakon sastanka sa Lajčakom: Otvoren i prijateljski razgovor

Insajder 06.02.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na Instagram profilu "Budućnostsrbije", nakon sastanka sa specijalnim izaslanikom Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine Miroslavom Lajčakom. Vučić je napisao da je razgovor bio otvoren: "Otvoren… »
Vučić: Rada Trajković laže da tražim aboliciju za sebe i svoju porodicu

Vučić: Rada Trajković laže da tražim aboliciju za sebe i svoju porodicu

Politika 06.02.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odbacio je kao lažne navode koje je iznela predsednica Evropskog pokreta Srba sa KiM i savetnica u vladi privremenih prištinskih institucija Rada Trajković da on traži aboliciju za sebe i svoju porodicu, prenosi… »
Brnabićeva odgovorila Trajkovićevoj

Brnabićeva odgovorila Trajkovićevoj

Politika 06.02.2023
Povodom izjave predsednice Evropskog pokreta Srba na Kosmetu i savetnice u vladi privremenih prištinskih institucija Rade Trajković da predsednik Srbije Aleksandar Vučić traži aboliciju za sebe i svoju porodicu za prihvatanje sporazuma, premijerka… »
"Međusobno priznanje sanjajte!": Predsednik Vučić se važnom video porukom obratio građanima Srbije

"Međusobno priznanje sanjajte!": Predsednik Vučić se važnom video porukom obratio građanima Srbije

Telegraf 06.02.2023
Predsednik se obratio preko instagrama. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se građanima Srbije putem društvenih mreža i poručio je da "lažu oni koji govore da on traži aboliciju za svoju porodicu, a da se ne bori za ugrožene Srbe na… »
Vučić: Otvoren i prijateljski razgovor s Lajčakom

Vučić: Otvoren i prijateljski razgovor s Lajčakom

Dnevnik 06.02.2023
BEOGRAD: Predsednik Srbije Alksandar Vučić izjavio je da je sa specijalnim izaslanikom EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslavom Lajčakom imao otvoren i prijateljski razgovor. Otvoren i prijateljski razgovor s Miroslavom Lajčakom. Kada kažem… »
Vučić: Otvoren razgovor sa Lajčakom, razumeli ste me sve

Vučić: Otvoren razgovor sa Lajčakom, razumeli ste me sve

Radio 021 06.02.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras u Beogradu da je imao "otvoren i prijateljski razgovor" sa specijalnim predstavnikom EU za Zapadni Balkan Miroslavom Lajčakom. "Otvoren i prijateljski razgovor sa Miroslavom Lajčakom. Kada kažem… »
Vučić se sastao s Lajčakom: Otvoren razgovor, kada kažem otvoren, stvarno mislim

Vučić se sastao s Lajčakom: Otvoren razgovor, kada kažem otvoren, stvarno mislim

N1 Info 06.02.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa specijalnim izaslanikom EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslavom Lajčakom u vili "Mir". „Otvoren i prijateljski razgovor sa Miroslavom Lajčakom. Kada kažem otvoren, to stvarno mislim. Razumeli… »
Vučić: Otvoren razgovor sa Lajčakom, razumeli ste me sve

Vučić: Otvoren razgovor sa Lajčakom, razumeli ste me sve

Novi magazin 06.02.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras u Beogradu da je imao "otvoren i prijateljski razgovor" sa specijalnim predstavnikom EU za Zapadni Balkan Miroslavom Lajčakom. "Otvoren i prijateljski razgovor sa Miroslavom Lajčakom. Kada kažem… »
Aleksandar Vučić: Otvoren razgovor sa Lajčakom

Aleksandar Vučić: Otvoren razgovor sa Lajčakom

Vreme 06.02.2023
Kosovska kriza Nakon sastanka sa premijerom Kurtijem, Lajčak je došao i u Beograd. Kurti je rekao da prihvata EU plan, a Vučić je rekao „razumeli ste me sve“. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se nakon sastanka sa specijalnim… »
Vučić: Otvoren razgovor sa Lajčakom, razumeli ste me sve

Vučić: Otvoren razgovor sa Lajčakom, razumeli ste me sve

Slobodna Evropa 06.02.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je imao "otvoren i prijateljski razgovor" sa specijalnim predstavnikom EU za Zapadni Balkan Miroslavom Lajčakom. "Otvoren i prijateljski razgovor sa Miroslavom Lajčakom. Kada kažem otvoren, to stvarno… »
Vučić: Otvoren razgovor sa Lajčakom, razumeli ste me sve

Vučić: Otvoren razgovor sa Lajčakom, razumeli ste me sve

Radio sto plus 06.02.2023
“Otvoren i prijateljski razgovor sa Miroslavom Lajčakom. Kada kažem otvoren, to stvarno mislim. Razumeli ste me sve”, napisao je Vučić na Instagramu posle sastanka sa evropskim zvaničnikom. Vučić je uoči sastanka objavio video poruku na… »
Vi ste, Rado Trajković, najveća sramota našeg naroda: Žestok odgovor premijerke Brnabić

Vi ste, Rado Trajković, najveća sramota našeg naroda: Žestok odgovor premijerke Brnabić

Kurir 06.02.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić poručila je danas Radi Trajković, koja tvrdi da predsednik Aleksandar Vučić "traži aboliciju od SAD", da je najveća sramota srpskog naroda. Vi ste, @trajkovic_rada, najveća sramota našeg naroda. Ne postoji veća… »
Vučić: Međusobno priznanje – sanjajte, Rada Trajković je zapadni agent

Vučić: Međusobno priznanje – sanjajte, Rada Trajković je zapadni agent

N1 Info 06.02.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić optužio je predsednicu Evropskog pokreta Srba sa KiM i savetnicu u Vladi Kosova Radu Trajković da je zapadni agent, kao i da je laž to što je rekla da on traži "aboliciju za svoju porodicu, a ne spas za srpski… »
Vučić: Međusobno priznanje-sanjajte! (video)

Vučić: Međusobno priznanje-sanjajte! (video)

Blic 06.02.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se građanima i poručio da međusobnog priznanja Kosova neće biti. On je rekao da nije tražio aboliciju za svoju porodicu, kao što tvrdi Rada Trajković, i da se uvek borio samo za Srbiju, i to će… »
Vučićeva poruka: Međusobno priznanje?! Sanjajte!

Vučićeva poruka: Međusobno priznanje?! Sanjajte!

RTS 06.02.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se građanima Srbije putem svog naloga na Instagramu "buducnost srbijeav" i poručio da ne traži aboliciju za svoju porodicu, kako to neki tvrde, već spas za srpski narod na Kosovu i Metohiji. "Međusobno… »
Vučić: Rada Trajković laže da tražim aboliciju za sebe i svoju porodicu

Vučić: Rada Trajković laže da tražim aboliciju za sebe i svoju porodicu

IndeksOnline 06.02.2023
BEOGRAD – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odbacio je kao lažne navode koje je iznela predsednica Evropskog pokreta Srba sa KiM i savetnica u vladi privremenih prištinskih institucija Rada Trajković da on traži aboliciju za sebe i svoju… »
Vučić: Lažu svi koji kažu da tražim aboliciju za porodicu a ne spas za Kosovo

Vučić: Lažu svi koji kažu da tražim aboliciju za porodicu a ne spas za Kosovo

Beta 06.02.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je laž izjava savetnice u Vladi Kosova Rade Trajković da on traži "aboliciju za svoju porodicu, a ne spas za srpski narod na Kosovu i Metohiji". "Laže kao i svi iz Skupštine koji su govorili… »
"Krivi smo jer branili smo i branimo Srbiju, ostajemo ovde": Predsednik Vučić se obratio građanima snažnom porukom (video)

"Krivi smo jer branili smo i branimo Srbiju, ostajemo ovde": Predsednik Vučić se obratio građanima snažnom porukom (video)

Kurir 06.02.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je večeras na svom Instagram nalogu važnu video poruku u kojoj govori sve što misli o socijalistima i o ucenama stranaca. - Narode srpski, građani Srbije, zapadni agent Rada Trajković kaže da tražim… »

Vesti dana »