Povezane vesti

"Od ponedeljka do petka radim kao dostavljač": Folker u Americi ima dva posla: "Žele da plaćaju koliko njima odgovara, a ja…

"Od ponedeljka do petka radim kao dostavljač": Folker u Americi ima dva posla: "Žele da plaćaju koliko njima odgovara, a ja…

Blic 07.02.2023
Pevač Šeki Turković, koji ima ozbiljnu pevačku karijeru, trenutno živi u Americi gde radi kao dostavljač pošte. Kako je otkrio jedva čeka da se vrati u Srbiju. Dok radnim danima radi kao dostavljač, vikendom ima nastupe. - Amerika mi je dosadila… »
Naš čuveni pevač radi u Americi kao poštar: Želim da se vratim u Srbiju, kupio sam avionsku kartu

Naš čuveni pevač radi u Americi kao poštar: Želim da se vratim u Srbiju, kupio sam avionsku kartu

Večernje novosti 07.02.2023
PEVAČ Šeki Turković se trenutno nalazi u Americi gde radi kao dostavljač pošte. Foto: Printskrin/Jutjub/ RTS Najlepše narodne pesme - Zvanični kanal Šeki Turković je rekao da je bolji život u Srbiji, a pretežno je akcentovao razliku u ljudima… »
Legendarni Šeki Turković radi dva posla u Americi! Najavio povratak u Srbiju: Ne plaćaju me onoliko koliko vredim! (video)

Legendarni Šeki Turković radi dva posla u Americi! Najavio povratak u Srbiju: Ne plaćaju me onoliko koliko vredim! (video)

Kurir 07.02.2023
Pevač Šeki Turković se trenutno nalazi u Americi gde radi kao dostavljač pošte. Pevač je rekao da je bolji život u Srbiji, a pretežno je akcentovao razliku u ljudima. On se uključio u emisiju "Puls Srbije" kod voditelja Ivana Gajića, a otkrio je… »

Vesti dana »