Povezane vesti

"Umrla je 8 dana nakon mog porođaja": Vapaji Ane Ćurčić zbog smrti ćerke: "Nisu mi dali da je sahranim, sumnjam da je…

"Umrla je 8 dana nakon mog porođaja": Vapaji Ane Ćurčić zbog smrti ćerke: "Nisu mi dali da je sahranim, sumnjam da je…

Blic 07.02.2023
Supruga Zvezdana Slavnića, Ana Ćurčić u teškoj ispovesti otkrila je da je izgubila ćerku koju je nazvala Aleksandra, osam dana nakon porođaja. Ana je u suzama otvorila dušu u emisiji "Pretres nedelje" u rijaliti šou programu " Zadruga" i… »
Ana Ćurčić je izgubila ćerku! U potresnoj ispovesti iznela je detalje! (VIDEO)

Ana Ćurčić je izgubila ćerku! U potresnoj ispovesti iznela je detalje! (VIDEO)

Svet plus 07.02.2023
Ana Ćurčić je izgubila ćerku! U potresnoj ispovesti iznela je detalje ove njene tragedije, kao i sumnju da beba ipak nije umrla, a da joj učestvovanje u rijalitiju možda i pomogne da to sazna. Ana Ćurčić je sa svojim cimerima večeras podelila… »
Rodila sam zdravu devojčicu, umrla je posle 8 dana: Šok ispovest Ane Ćurčić - sumnja da je živa, zatrudnela sa 19 godina

Rodila sam zdravu devojčicu, umrla je posle 8 dana: Šok ispovest Ane Ćurčić - sumnja da je živa, zatrudnela sa 19 godina

Mondo 07.02.2023
Ana Ćurčić je kroz plač u Zadruzi ispričala da joj je umrlo prvo dete, a zatrudnela je s momkom koji joj je bio velika ljubav. Ana Ćurčić je kroz plač u Zadruzi ispričala da joj je umrlo prvo dete, a zatrudnela je s momkom koji joj je bio velika… »
Šok ispovest ane Ćurčić: Rodila sam zdravu devojčicu, posle 8 dana rekli su mi da je mrtva! Sumnja da je i dalje živa

Šok ispovest ane Ćurčić: Rodila sam zdravu devojčicu, posle 8 dana rekli su mi da je mrtva! Sumnja da je i dalje živa

Kurir 07.02.2023
Ana Ćurčić je sa svojim cimerima podelila priču o svom prvom detetu koje je i izgubila, a za koje sumnja da je i dalje živo. - Ana, Matora ti je otkrila da je u jednom trenutku ostala bez člana porodice, a ti si joj ispričala da si izgubila svoje… »

Vesti dana »