Povezane vesti

Uzela sam novac na kamatu, ne znam kako sam preživela! Zoranu Pavić je ovaj potez koštao zdravlja - "Pretekla sam"

Uzela sam novac na kamatu, ne znam kako sam preživela! Zoranu Pavić je ovaj potez koštao zdravlja - "Pretekla sam"

Mondo 07.02.2023
Pevačica Zorana Pavić ispričala je da se pred jedan od najznačajnijih koncerata u karijeri našla u nezgodnoj situaciji, te je morala da uzme pare na kamatu. Pevačica Zorana Pavić ispričala je da se pred jedan od najznačajnijih koncerata u… »
"Uzela sam novac na kamatu da isplatim muzičare": Pevačica otkrila šta je doživela pred koncert: "Pre bih da umrem, nego da…

"Uzela sam novac na kamatu da isplatim muzičare": Pevačica otkrila šta je doživela pred koncert: "Pre bih da umrem, nego da…

Blic 07.02.2023
Pevačica Zorana Pavić, pred jedan značajan koncert, doživela je neprijatnu situaciju kada su joj sponzori otkazali saradnju nekoliko dana pred sam događaj, pa je morala sve sama da plati. - Moram da budem iskrena i kažem da sam se uvek mučila oko… »
Ispalili je sponzori, uzela novac na kamatu da isplati muzičare! Ovaj potez Zoranu Pavić koštao zdravlja, razbolela se

Ispalili je sponzori, uzela novac na kamatu da isplati muzičare! Ovaj potez Zoranu Pavić koštao zdravlja, razbolela se

Kurir 07.02.2023
Zorana Pavić kaže da je pred jedan od najznačajnijih koncerata u karijeri koji je spremala morala da uzme novac na kamatu jer su joj sponzori otkazali saradnju nekoliko dana pred sam događaj. Ona je u ispovesti ispričala detalje o tome kako je u… »

Vesti dana »

Jokić: "Jedino da se kloniram..."

Jokić: "Jedino da se kloniram..."

Sportske.net pre 24 minutajoš 33 povezane
Hristos vaskrse!

Hristos vaskrse!

RTS pre 31 minutajoš 15 povezanih
Sunčano, do 25 stepeni

Sunčano, do 25 stepeni

Infozija pre 3 satajoš 9 povezanih