Povezane vesti

Ozonov "Zločin" otvara fest: Najavljena prva premijera na 51. međunarodnom filmskom festivalu

Ozonov "Zločin" otvara fest: Najavljena prva premijera na 51. međunarodnom filmskom festivalu

Večernje novosti 07.02.2023
NAJNOVIJE ostvarenje proslavljenog francuskog autora, Fransoa Ozona, krimi-drama "Zločin je moj" otvoriće, 24. februara u 19.30 u MTS dvorani, 51. Fest. Foto "Megakom film" Prikazivanje na Festu biće međunarodna premijera filma, a beogradska publika… »
Film Fransoa Ozona otvara 51. Fest: Međunarodna premijera krimi-drame Zločin je moj u Beogradu

Film Fransoa Ozona otvara 51. Fest: Međunarodna premijera krimi-drame Zločin je moj u Beogradu

Kurir 07.02.2023
Najnovije ostvarenje francuskog autora, Fransoa Ozona, krimi drama "Zločin je moj" (Mon crime) otvoriće 51. Fest, navode organizatori u saopštenju. Reč je o međunarodnoj premijeri najnovijeg filma jednog od najznačajnijih evropskih reditelja svoje… »
Film Fransoa Ozona otvara 51. FEST

Film Fransoa Ozona otvara 51. FEST

Danas 07.02.2023
Najnovije ostvarenje francuskog autora, Fransoa Ozona, krimi drama „Zločin je moj“ (Mon crime) otvoriće 51. FEST. Reč je o međunarodnoj premijeri najnovijeg filma jednog od najznačajnijih evropskih reditelja svoje generacije i ostvarenju koje će… »
Film "Zločin je moj" Fransoa Ozona otvara 24. februara FEST u Mts dvorani

Film "Zločin je moj" Fransoa Ozona otvara 24. februara FEST u Mts dvorani

Dnevnik 07.02.2023
BEOGRAD: Film "Zločin je moj" francuskog reditelja Fransoa Ozona otvoriće 51. Međunarodni filmski festival FEST prikazivanjem 24. februara (19:30) u Mts dvorani, najavili su danas organizatori. "Reč je o međunarodnoj premijeri najnovijeg filma jednog… »
Film Fransoa Ozona „Zločin je moj“ otvara 51. FEST

Film Fransoa Ozona „Zločin je moj“ otvara 51. FEST

Nova 07.02.2023
Najnovije ostvarenje francuskog autora, Fransoa Ozona, krimi drama „Zločin je moj“ (Mon crime) otvoriće 51. FEST 24. februara u 19.30 časova u Mts dvorani. Reč je o najnovijem filmu jednog od najznačajnijih evropskih reditelja svoje generacije i… »

Vesti dana »