Povezane vesti

"Govorili su da sam seljanka": Mirka Vasiljević bila žrtva vršnjačkog nasilja - Razlikovala sam se od druge dece

"Govorili su da sam seljanka": Mirka Vasiljević bila žrtva vršnjačkog nasilja - Razlikovala sam se od druge dece

Blic 07.02.2023
Glumica Mirka Vasiljević od 19. godine živi sa fudbalerom Vujadinom Savićem, sa kojim ima četovoro dece. Ona je kao mala počela da se bavi glumom, a kasnije kada je postala majka, uvek je uspešno balanirala poslovne i privatne obaveze. Mirka važi… »
„Nazivali su me seljančicom“: Mirka Vasiljević se prisetila školskih dana i priznala da je posećivala psihologa

„Nazivali su me seljančicom“: Mirka Vasiljević se prisetila školskih dana i priznala da je posećivala psihologa

Nova 07.02.2023
Glumica je veoma mlada stekla popularnost. Glumica Mirka Vasiljević prisetila se školskih dana, koji prema njenim rečima nisu bili baš prijatni. Izdvajala se od druge dece, zbog čega je često bila na meti podsmeha. „Sa pet godina sam počela da se… »
"Govorili su da sam seljančica, da nosim opanke" Mirka Vasiljević progovorila o ranom detinjstvu i priznala sve…

"Govorili su da sam seljančica, da nosim opanke" Mirka Vasiljević progovorila o ranom detinjstvu i priznala sve…

Kurir 07.02.2023
Glumica Mirka Vasiljević danas živi mirnim, porodičnim životom i uživa u ulozi majke i supruge, a jednom prilikom za domaće medije otkrila je da je u ranoj mladosti trpela velike neprijatnosti. Naime, uprkos brojnim lepim trenucima, Mirka ne krije… »

Vesti dana »