Povezane vesti

Ružić bez odgovora na pitanje čime to SPS ucenjuje Vučića

Ružić bez odgovora na pitanje čime to SPS ucenjuje Vučića

Politika 07.02.2023
„Čime to SPS ucenuje Vučića", upitali su novinari Branka Ružića, ministra prosvete i visokog funkcionera navedene stranke, u Palati Srbija nakon predstavljanja pobedničkog idejnog rešenja za proširenje Studenjaka. Time su aludirali na izjavu… »
Vučić će se obratiti naciji

Vučić će se obratiti naciji

Politika 07.02.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratiće se večeras javnosti u Nacionalnom dnevniku na TV Pink od 18.30 časova. Vučić je danas razgovarao sam premijerkom Brnabić i ministrima u vladi iz SNS povodom situacije nastale nakon sednice Skupštine… »
Vučić: Razgovarao sam danas sa Dačićem, ne mislim da su u ovom trenutku izbori najbolje rešenje

Vučić: Razgovarao sam danas sa Dačićem, ne mislim da su u ovom trenutku izbori najbolje rešenje

Telegraf 07.02.2023
Predsednik Srbije se danas sastao sa ministrima iz Srpske napredne stranke. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostuje u Nacionalnom dnevniku na televiziji Pink. Vučić govori o aktuelnim dešavanjima u Srbiji. Vučić je na temu Kosova i Metohije, o… »
Tenzije između SNS-a i SPS-a (VIDEO)

Tenzije između SNS-a i SPS-a (VIDEO)

Insajder 07.02.2023
Tenzije između SNS-a i SPS-a kulminirale su sinoć kada je, kako su prenele Novosti, Vučić na sastanku vrha stranke izjavio da je spreman da ide na izbore kao kandidat za premijera, jer neće da popusti pod ucenama ni Zapada, ni SPS-a, ni lažnih… »
Vučić o odnosu sa SPS: Čuo sam se sa Dačićem, ovo je narušilo naše odnose - Evo šta je rekao o izborima!

Vučić o odnosu sa SPS: Čuo sam se sa Dačićem, ovo je narušilo naše odnose - Evo šta je rekao o izborima!

Mondo 07.02.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je o aktuelnim događajima u Srbiji. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je o aktuelnim događajima u Srbiji. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gost je u nacionalnom dnevniku TV Pink i govorio je o… »
Vučić održao sastanak s Brnabić i ministrima iz SNS-a

Vučić održao sastanak s Brnabić i ministrima iz SNS-a

N1 Info 07.02.2023
Sastanak u Predsedništvu premijerke Ane Brnabić i ministara u Vladi Srbije iz Srpske naprene stranke (SNS) sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem završen je nešto pre 14 sati, a ministri na izlasku nisu davali izjave za medije. Kako je nakon… »
Vučić se večeras obraća naciji: Predsednik od 18.30 časova govori o aktuelnim dešavanjima

Vučić se večeras obraća naciji: Predsednik od 18.30 časova govori o aktuelnim dešavanjima

Kurir 07.02.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratiće se večeras javnosti u Nacionalnom dnevniku na TV Pink u 18.30 časova. Ova informacija podeljena je i na Instagram nalogu buducnostsrbijeav. View this post on Instagram A post shared by Aleksandar Vučić… »
Čime to „SPS ucenjuje“ Vučića i šta kaže Ružić

Čime to „SPS ucenjuje“ Vučića i šta kaže Ružić

N1 Info 07.02.2023
Kako su objavile Večernje novosti, Vučić je izjavio na sastanku vrha stranke da je spreman da ide na izbore i pređe u opoziciju, radije nego da "partijski i privatni interesi vode državu". "Spreman sam da idem na izbore kao kandidat za premijera, ali… »
Branko Ružić o odnosu SPS sa SNS: Državnom politikom se bave Vučić i Dačić

Branko Ružić o odnosu SPS sa SNS: Državnom politikom se bave Vučić i Dačić

Danas 07.02.2023
Ministar prosvete i potpredsednk SPS Branko Ružić nije želeo da komentariše odnose SNS i SPS, zbog kojih je predsednik naprednjaka Aleksandar Vučić najavio mogućnost novih izbora. Ružić je na pitanje novinara o stranačkim odnosima odgovorio da… »

Vesti dana »