Povezane vesti

Anđušić shvata važnost meča sa bajernom: „Verujem da možemo – čuo sam da ćemo možda imati domaći teren!“

Anđušić shvata važnost meča sa bajernom: „Verujem da možemo – čuo sam da ćemo možda imati domaći teren!“

Hot sport 07.02.2023
Novi izazov za crno-bele. Košarkaši Partizana, gostovaće Bajernu u Minhenu u okviru 24. kola Evrolige, a taj susret na programu je u četvrtak od 20.30. Žele crno-beli da nastave seriju dobrih rezultata i u Nemačkoj, a to potvrđuje i Danilo… »
Više daje samo CSKA: Partizan drugi najefikasniji tim u Evropi

Više daje samo CSKA: Partizan drugi najefikasniji tim u Evropi

Večernje novosti 07.02.2023
ŠESTA upisana "stotka" košarkaša Partizana u aktuelnoj sezoni ABA lige, ostvarena u meču sa Megom (103:78), je crno-belima samo potvrdila renome jedne od najefikasnijih ekipa u Evropi. Izabranici Željka Obradovića u regionalnom takmičenju prosečno… »
Zvezda dobila pojačanje u "kritičnom" trenutku!

Zvezda dobila pojačanje u "kritičnom" trenutku!

Sportske.net 07.02.2023
Košarkaš Crvene zvezde Hasan Martin otputovao je sa ekipom u Tel Aviv na meč 24. kola Evrolige. Tako će se amerčki centar vratiti u sastav crveno-belih posle skoro dva meseca pauze zbog povrede kolena. Martin se povredio na dan utakmice sa Olimpijom… »
Željko Obradović svestan dobre forme: „Igramo bolje, pre svega u odbrani!“ – važan igrač nije trenirao!

Željko Obradović svestan dobre forme: „Igramo bolje, pre svega u odbrani!“ – važan igrač nije trenirao!

Hot sport 07.02.2023
Hoće li moći da pomogne timu? Košarkaši Partizana Mozzart Bet u četvrtak od 20 časova i 30 minuta gostuju ekipi Bajerna u Minhenu u okviru 24. kola Evrolige. Trener crno-belih, Željko Obradović, ističe da su Bavarci itekako nezgodna ekipa. –… »
Crveno-beli se spremaju za put u Tel aviv: „Biće mnogo kontakta, moraćemo da odgovorimo na taj način!“

Crveno-beli se spremaju za put u Tel aviv: „Biće mnogo kontakta, moraćemo da odgovorimo na taj način!“

Hot sport 07.02.2023
Izuzetna teška utakmica ih očekuje! Košarkaši Crvene zvezde Meridian Bet u četvrtak od 20 časova i pet minuta gostuju ekipi Makabija iz Tel Aviva u okviru 24. kola Evrolige. Pred ovaj meč pričao je trener crveno-belih, Duško Ivanović. –… »
Obradović: Oprezno s Bajernom

Obradović: Oprezno s Bajernom

Sportski žurnal 07.02.2023
Strateg Partizana osvrnuo se i na katastrofalni zemljotres, koji je pogodio jugoistok Turske. Trener Partizana Željko Obradović izjavio je da crno-beli moraju da budu oprezni ako žele da ostvare dobar rezultat na gostovanju Bajernu u meču 24. kola… »
Obradović poziva na oprez: Trener Partizana nije zaboravio na greške iz prethodnog duela protiv Bavaraca

Obradović poziva na oprez: Trener Partizana nije zaboravio na greške iz prethodnog duela protiv Bavaraca

Večernje novosti 07.02.2023
TRENER košarkaša Partizana Željko Obradović izjavio je danas da "crno-beli" moraju da budu oprezni, ako žele da ostvare dobar rezultat na gostovanju Bajernu u meču 24. kola Evrolige. FOTO: EPA Partizan će u četvrtak od 20.30 časova igrati sa… »
‘Molimo se da nema više žrtva’: Obradović progovorio o velikoj tragediji!

‘Molimo se da nema više žrtva’: Obradović progovorio o velikoj tragediji!

Hot sport 07.02.2023
Trener crno-belih otkrio da se čuo sa prijateljima u Turskoj. Neizmerno velika tragedija zadesila je čitavu Tursku i delove Sirije u ponedeljak, tokom ranih jutranjih časova. Dva zemljotresa, jačine 7,8 i 7,7 stepeni po Rihteru, razorila su celu… »
Obradović pred gostovanje Bajernu: Moramo da budemo oprezni, oni se nikad ne predaju

Obradović pred gostovanje Bajernu: Moramo da budemo oprezni, oni se nikad ne predaju

Euronews 07.02.2023
Košarkaši Partizana su u sjajnoj formi, nanizali su tri uzastopne pobede u Evroligi, dve značajne u gostima protiv Crvene zvezde i Žalgirisa i trenutno su sedmi na tabeli. Crno-beli gostuju u četvratk od 20.30 časova Bajernu u 24. kolu elitnog… »
Ivanović pred Makabi: "Znam šta nas čeka u Tel Avivu, prva četvrtina problematična"

Ivanović pred Makabi: "Znam šta nas čeka u Tel Avivu, prva četvrtina problematična"

Sportske.net 07.02.2023
Trener košarkaša Crvene zvezde Duško Ivanović izjavio je danas da će "crveno-beli" morati dobro da otvore meč protiv Makabija ako žele dobar rezultat u Tel Avivu na meču 24. kola Evrolige. Crvena zvezda će u četvrtak od 20.05 sati gostovati… »
Lesor o zvezdi i budućnosti u Partizanu: "Desile su se neke stvari van moje kontrole"

Lesor o zvezdi i budućnosti u Partizanu: "Desile su se neke stvari van moje kontrole"

Večernje novosti 07.02.2023
KOŠARKAŠ Partizana Matijas Lesor govorio je o budućnosti u crno-belom dresu, crno-belima i životu u Beogradu. FOTO: M. Vukadinović Francuz ove sezone igra košarku života, najbolji je skakač Evrolige, a beleži i 12,7 poena po meču. U razgovoru za… »
"Užas, ogromna tragedija!" Oglasio se Željko Obradović, nada se samo jednom - da nema više žrtava!

"Užas, ogromna tragedija!" Oglasio se Željko Obradović, nada se samo jednom - da nema više žrtava!

Mondo 07.02.2023
Najtrofejniji evropski trener svih vremena Željko Obradović govorio je o zemljotresima koji su potresli Tursku. Najtrofejniji evropski trener svih vremena Željko Obradović govorio je o zemljotresima koji su potresli Tursku. Razorni zemljotresi… »
Obradović otkrio Partizanov tajni recept

Obradović otkrio Partizanov tajni recept

Sportske.net 07.02.2023
Trener košarkaša Partizana svestan je da njegovu ekipu očekuje vrlo organizovan tim u vidu Bajerna s kojim će se susresti u četvrtak u 24. kolu Evrolige. Dva tima će imati priliku da pokažu šta su i da li su naučili nešto iz prethodnog duela… »
"Užas, čuo sam se sa ljudima tamo": Željko Obradović poslao poruku turskom narodu!

"Užas, čuo sam se sa ljudima tamo": Željko Obradović poslao poruku turskom narodu!

Večernje novosti 07.02.2023
TRENER Partizana Željko Obradović je nakon poslednjeg treninga pred put u Minhen govorio o zemljotresu u Turskoj, u kojoj je radio kao trener. Foto: N. Paraušić Obradovića su novinari, pored aktuelnog gostovanja, pitali i o razornom zemljotresu u… »

Vesti dana »