Povezane vesti

S prostitutkom smo otišli u šumu! Zvezda Granda o detaljima bizarnog čina - "Drug je završio, a ja sam joj rekao..."

S prostitutkom smo otišli u šumu! Zvezda Granda o detaljima bizarnog čina - "Drug je završio, a ja sam joj rekao..."

Mondo 07.02.2023
Učesnik muzičkog takmičenja "Zvezde Granda" šokirao je sve kada je otkrio da je bio sa prijateljem koji je platio prostitutku. Učesnik muzičkog takmičenja "Zvezde Granda" šokirao je sve kada je otkrio da je bio sa prijateljem koji je platio… »
Moje iskustvo sa prostitutkom: Zvezda Granda progovorila o dešavanju u šumi s prijateljem, ovo su detalji!

Moje iskustvo sa prostitutkom: Zvezda Granda progovorila o dešavanju u šumi s prijateljem, ovo su detalji!

Kurir 07.02.2023
Učesnik tamičenja "Zvezde Granda", Žarko Madžić šokirao je sve kada je u jednoj emisiji otkrio da je bio sa prijateljem koji je platio prostitutku. Žarko je otišao i korak dalje pa je opisao i bizarne detalje intimnog čina. - Prostitucija se… »
"Pokupili smo prostitutku i zavukli se u šumu": Bizarna ispovest našeg pevača: "Želeo sam da vidim kako je to"

"Pokupili smo prostitutku i zavukli se u šumu": Bizarna ispovest našeg pevača: "Želeo sam da vidim kako je to"

Blic 07.02.2023
Učesnik tamičenja "Zvezde Granda" Žarko Madžić šokirao je sve kada je u jednoj emisiji otkrio da je bio sa prijateljem koji je platio prostitutku. Žarko je otišao i korak dalje pa je opisao i bizarne detalje intimnog čina. -Prostitucija se… »

Vesti dana »