Повезане вести
Кроз аеродроме у Европи прошле године прошло 1,94 милијарде путника
Бизнис.рс 07.02.2023
Авио-саобраћај у Србији 8,9 одсто мањи у односу на период пре пандмије. Путнички саобраћај на европским аеродромима је коначно почео да се опоравља од кризе изазване корона вирусом, али је и даље испод нивоа пре пандемије… »
Број путника на европским аеродромима удвостручен у 2022. години
Н1 Инфо 07.02.2023
Путнички саобраћај на европским аеродромима је коначно почео да се опоравља од кризе изазване ковидом-19, али је и даље испод нивоа пре пандемије, показује извештај Медјународног савета аеродома Европе (АЦИ Еуропе) за 2022… »
Промет у еуропским зрачним лукама и даље је за петину мањи него прије пандемије
СЕЕбиз 07.02.2023
БЕРЛИН - Зрачни промет, који је претходних година био тешко погођен пандемијом цовида-19, полако се опоравља. Еуропске зрачне луке прошле су године пребројале 1,94 милијарде путника, што је 98 посто више него 2021., али још… »
Вести дана »
Милан Недељковић преузима функцију председника Управе БМВ АГ од маја 2026.
Наслови.аи пре 3 минутајош 28 повезаних
Покренута Национална платформа за праћење цена у трговинским ланцима у Србији
Наслови.аи пре 1 сатјош 27 повезаних
Почетак примене Закона "Свој на своме" за упис права својине на непокретностима у Србији са преко 32.000 пријава у прва три дана
Наслови.аи пре 1 сатјош 45 повезаних
Трамп: Зеленски да се сабере и прихвати ствари, избори у Украјини треба да се одрже
РТВ пре 33 минутајош 20 повезаних




