Povezane vesti

O Švajcarcu koji bi da uloži dve milijarde evra u Srbiju malo se zna

O Švajcarcu koji bi da uloži dve milijarde evra u Srbiju malo se zna

Bloomberg Adria 07.02.2023
Osnivač švajcarske konsultanske kuće GapBridge AG Marc Clapasson izjavio je da je spreman da investira dve milijarde evra u Srbiju, saopštilo je u utorak Ministarstvo privrede. U zvaničnom saopštenju se dodaje da je Švajcarac to poručio nakon što… »
Švajcarski investitor spreman da uloži dve milijarde evra u Srbiju

Švajcarski investitor spreman da uloži dve milijarde evra u Srbiju

Politika 07.02.2023
Osnivač švajcarske konsultanske kuće GepBridž AG Mark Klapason rekao je danas ministru privrede Radetu Basti da je spreman da investira dve milijarde evra u Srbiju. Nakon što mu je Basta predstavio pogodnosti za ulaganje u Srbiju, švajcarski… »
Ministarstvo privrede: Švajcarski investitor spreman da uloži dve milijarde evra u Srbiju

Ministarstvo privrede: Švajcarski investitor spreman da uloži dve milijarde evra u Srbiju

Euronews 07.02.2023
Osnivač švajcarske konsultanske kuće GapBridge AG Mark Klapason rekao je danas ministru privrede Radetu Basti da je spreman da investira dve milijarde evra u Srbiju. Kako je saopštilo Ministarstvo privrede, nakon što mu je Basta predstavio pogodnosti… »
"Spreman sam da uložim 2 milijarde evra u Srbiju: Basta sa Klapasonom o investicijama

"Spreman sam da uložim 2 milijarde evra u Srbiju: Basta sa Klapasonom o investicijama

Telegraf 07.02.2023
"Spreman sam da investiram 2 milijarde evra u Srbiju“ rekao je Klapason nakon što mu je Basta predstavio pogodnosti za ulaganje u Srbiju. Ministar privrede Rade Basta sastao se danas sa Mark Klapasonom, osnivačem švajcarske konsultanske kuće… »

Vesti dana »