Povezane vesti
Vučić: Nemam poverenje u koalicione partnere, izbori u ovom trenutku nisu najbolje rešenje
Pravda 07.02.2023
Vučić je, komentaršući situaciju u Ukrajini, naveo da nakon slanja tenkova očekuje i isporuke borbenih aviona F16, što će, kako ističe "dovesti do potpuno nekontrolisane eskalacije" Uložio sam mnogo truda da se pripremim za sednicu Skupštine o KiM i… »
Vučić: Nije trenutak za izbore, nisam rekao da želim da budem premijer
Insajder 07.02.2023
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je da ne misli da su u ovom trenutku izbori najbolje rešenje za našu zemlju. "Moj posao kao predsednika je da brinem o državi još neko vreme, nisam nikada izgovorio da želim da ponovo budem premijer, poručio je Vučić… »
Vesti dana »
MOL dobio odobrenje OFAC-a za nastavak pregovora o kupovini NIS-a do 16. juna
Biznis.rs pre 49 minutajoš 21 povezana
Sezona Virtusa za zaborav: Venecija zbacila branioca sa trona
Sport klub pre 19 minutajoš 26 povezanih
Iran: IAEA politizacije nuklearni nadzor; Si-En-En: Izrael tajno rasporedio jedinice u Azerbejdžanu
RTS pre 19 minutajoš 50 povezanih
"Miloš i ja smo se videli 17 puta pre venčanja, rodbinu sam mu upoznala na svadbi": Ovako je Jelisaveta govorila o njenom odnosu sa Milošem
Kurir pre 1 satjoš 20 povezanih
Sekulić posle još jedne pobede nad Partizanom: Do trijumfa smo došli uz pomoć energije, fokusa i doprinosa igrača sa klupe
Kurir pre 44 minutajoš 83 povezane


