Povezane vesti

Orlića još niko nije ovako ponizio - šou u Skupštini: Pa tu sam Vas čekao, Simo gluvaću (video)

Orlića još niko nije ovako ponizio - šou u Skupštini: Pa tu sam Vas čekao, Simo gluvaću (video)

Pravda 07.02.2023
Ne skrivaju se u Skupštini Srbije ispod klupa samo telefoni na kojima se gledaju neprimereni sadržaji, skrivaju se i poslanici - jer, kako kaže Srđan Milivojević iz Demokratske stranke, to je jedini način da dobiju reč. „Ne vidim po kom osnovu… »
Haos u Skupštini – Srđan Milivojević se sakrio ispod klupe, pa iskočio pred Orlića: „E tu sam vas čekao“ VIDEO

Haos u Skupštini – Srđan Milivojević se sakrio ispod klupe, pa iskočio pred Orlića: „E tu sam vas čekao“ VIDEO

Nova 07.02.2023
U Skupštini Srbije se poslanici skrivaju ispod klupa, jer je to, kako kaže Srđan Milivojević iz Demokratske stranke, jedini način da dobiju reč. „Ne vidim po kom osnovu. Mi… Milivojeviću“, obratio se predsednik parlamenta Vladimir Orlić… »
Srđan Milivojević se sakrio ispod klupe, pa iskočio pred Orlića

Srđan Milivojević se sakrio ispod klupe, pa iskočio pred Orlića

N1 Info 07.02.2023
Ne skrivaju se u Skupštini Srbije ispod klupa samo telefoni na kojima se gledaju neprimereni sadržaji, skrivaju se i poslanici - jer, kako kaže Srđan Milivojević iz Demokratske stranke, to je jedini način da dobiju reč. „Ne vidim po kom osnovu… »

Vesti dana »