Povezane vesti

Prosinečki: Kao klinac sam bio ljut na Ćiru, ali kasnije smo pili kafu

Prosinečki: Kao klinac sam bio ljut na Ćiru, ali kasnije smo pili kafu

Politika 08.02.2023
ZAGREB– Imali smo specifičan odnos. Veliki je šok, koliko god je pričao o bolesti, veliki šok. Otišao je veliki čovek i trener koji je svima nama obeležio karijere i od koga smo puno naučili, izjavio je nekadašnji hrvatski fudbaler Robert… »
IN MEMORIAM - Miroslav Ćiro Blažević

IN MEMORIAM - Miroslav Ćiro Blažević

Sportske.net 08.02.2023
Legendarni hrvatski fudbaler i bivši selektor te zemlje Miroslav Ćiro Blažević preminuo je u 88. godini nakon duge borbe sa rakom. Bolest mu je prvi put dijagnostifikovana 2011. godine, dvaput ju je pobedio, ali treći put, nažalost, nije uspio. Za… »
Dalić: Niko nikada neće dostići Blaževića

Dalić: Niko nikada neće dostići Blaževića

Sportski žurnal 08.02.2023
Upravo je Dalić nadmašio Ćiru, bio je drugi na Mondijalu sa Hrvatskom 2018, dok je Blažević bio treći sa Šahovničarima na Mondijalu 1998. Selektor fudbalske reprezentacije Hrvatske Zlatko Dalić izjavio je da mu je Miroslav Blažević dao šansu… »
Zagreb se oprašta od svog ćire! Otišao dan pre rođendana: "Dva raka sam imao, neću ga dočekati"

Zagreb se oprašta od svog ćire! Otišao dan pre rođendana: "Dva raka sam imao, neću ga dočekati"

Večernje novosti 08.02.2023
JAVIO bi se Ćiro uvek na mobilni, srdačan, spreman da porazgovara, ispriča koju šalu. Tako je bilo i nedavno, kada je bila samo jedna tema razgovora. Njegova bolest. Bio je svestan da odlazi, ali ljubazan, kao uvek. ”Sine, sada je gotovo, ovo su… »
Najbolje Blaževićeve izjave: Da su Morinjo i Kapelo rođeni u Travniku…

Najbolje Blaževićeve izjave: Da su Morinjo i Kapelo rođeni u Travniku…

Politika 08.02.2023
Legendarni fudbalski trener i bivši selektor reprezentacija Hrvatske, Švajcarske, BiH, Irana i Kine (do 23 godine) Ćiro Blažević, preminuo je u 88. godini nakon duge borbe sa rakom. Osim po rezultatima ostaće upamćen i po izjavama, a ovo su neke od… »
Odveo ga kod stambolića i rekao - bićeš trener Crvene zvezde! Vladimir Cvetković: Nismo mu Džajić i ja zabranili!

Odveo ga kod stambolića i rekao - bićeš trener Crvene zvezde! Vladimir Cvetković: Nismo mu Džajić i ja zabranili!

Mondo 08.02.2023
Legendarni generalni sekretar Crvene zvezde otkrio istinu o tome zašto Miroslav Ćiro Blažević nije bio trener crveno-belih. Legendarni generalni sekretar Crvene zvezde otkrio istinu o tome zašto Miroslav Ćiro Blažević nije bio trener crveno-belih… »
"Niko nikad kao ćiro" Selektor Hrvatske večno zahvalan treneru svih trenera za priliku koju mu je ukazao

"Niko nikad kao ćiro" Selektor Hrvatske večno zahvalan treneru svih trenera za priliku koju mu je ukazao

Večernje novosti 08.02.2023
SELEKTOR fudbalske reprezentacije Hrvatske Zlatko Dalić izjavio je danas da mu je Miroslav Blažević dao šansu da postane trener. Foto: FSS Blažević je preminuo jutros nakon duge i teške bolesti, a tokom trenerske karijere najveće uspehe ostvario… »
Fudbalski svet se oprašta od Miroslava Ćira Blaževića

Fudbalski svet se oprašta od Miroslava Ćira Blaževića

Danas 08.02.2023
Legendarni Miroslav Ćiro Blažević preminuo je dva dana pre 88. rođendana. Izgubio borbu sa rakom. Iako je dva puta je uspeo da pobedi opaku bolest, treći put nažalost nije uspeo. Od legendarnog trenera s emnogi opraštaju putem društvenih mreža… »
Kume moj, kad stisneš šaku i zamahneš! Zdravko Mamić slomljen zbog Ćire Blaževića: Nikakav Oksford, Kembridž...

Kume moj, kad stisneš šaku i zamahneš! Zdravko Mamić slomljen zbog Ćire Blaževića: Nikakav Oksford, Kembridž...

Mondo 08.02.2023
Zdravko Mamić se oprostio od Miroslava Ćire Blaževića. Zdravko Mamić se oprostio od Miroslava Ćire Blaževića Smrt Miroslava Ćire Blaževića, legendarnog hrvatskog trenera, potresla je i njegovu zemlju i region, u kojem se ljudi koji vole fudbal… »
Kad je ćiro Blažević trenirao maradonu: ''Marš tamo, mene si našao...''

Kad je ćiro Blažević trenirao maradonu: ''Marš tamo, mene si našao...''

Večernje novosti 08.02.2023
Ćiro Blažević proslavljeni hrvatski trener, samo nekoliko dana pred smrt otkrio je javnosti zanimljivu anegdotu sa legendarnim Diegom Armandom Maradonom. FOTO: tycsports - Sećam se ove humanitarne utakmice u Novom Vinodolskom kada sam ga trenirao vrlo… »
Pa koliko si me puta pitao? J**o si mi mater! Ćiro Blažević pukao pred novinarom: Pa koga ti zaj**avaš?!

Pa koliko si me puta pitao? J**o si mi mater! Ćiro Blažević pukao pred novinarom: Pa koga ti zaj**avaš?!

Mondo 08.02.2023
Legendarni hrvatski trener dugo je imao strpljenja, a na kraju u svom stilu reagovao na "provokacije" lažnog novinara. Legendarni hrvatski trener dugo je imao strpljenja, a na kraju u svom stilu reagovao na "provokacije" lažnog novinara. Ćiro… »
Prosinečki: Možda sam kao klinac bio ljut na Ćiru, ali kasnije smo pili kafu

Prosinečki: Možda sam kao klinac bio ljut na Ćiru, ali kasnije smo pili kafu

Sportski žurnal 08.02.2023
Blaževićeva najpoznatija izjava je "da će pojesti trenersku diplomu ukoliko Prosinečki postane igrač" kada je 1987. godine tada talentovani vezni fudbaler napustio Dinamo i prešao u Crvenu zvezdu, sa kojom je kasnije postao prvak Evrope u Bariju. -… »
Partizanov poslednji pozdrav velikom Ćiri Blaževiću

Partizanov poslednji pozdrav velikom Ćiri Blaževiću

Sportske.net 08.02.2023
Fudbalsku javnost u Hrvatskoj, ali i u čitavom regionu jutros je potresla vest o smrti legendarnog hrvatskog trenera Miroslava Ćire Blaževića, koji je preminuo posle duge bolesti u 88. godini života. Brojni fudbaleri, treneri i klubovi sa prostora… »
Ovako je Ćiro glumio samog sebe u legendarnim "smogovcima": "Svima pričam kako si zabio deset auogolova u onom prvenstvu"…

Ovako je Ćiro glumio samog sebe u legendarnim "smogovcima": "Svima pričam kako si zabio deset auogolova u onom prvenstvu"…

Večernje novosti 08.02.2023
U ZAGREBU je u 88. godini, nakon duge i teške bolesti, preminuo legendarni hrvatski i jugoslovenski fudbalski trener Miroslav Ćiro Blažević. Pamtiće ga fudbalski fanovi, najviše po uspesima sa Dinamom, Prištinom i reprezentacijom Hrvatske; ali i… »
Mamić slomljen zbog smrti Blaževića: ‘Ti si najznačajnija osoba u istoriji Dinama moj voljeni kume!’ (foto)

Mamić slomljen zbog smrti Blaževića: ‘Ti si najznačajnija osoba u istoriji Dinama moj voljeni kume!’ (foto)

Hot sport 08.02.2023
Veliki gubitak za fudbalski svet! U ranim jutranjim časovima čitav region potresla je vest o smrti legendarnog fudbalskog trenera, Miroslava Ćira Blaževića. Popularni i voljeni Ćiro (88) nije mogao dalje u borbi protiv opake bolesti. Od Blaževića… »
Utakmice u Hrvatskoj počinju minutom ćutanja za Ćiru Blaževića

Utakmice u Hrvatskoj počinju minutom ćutanja za Ćiru Blaževića

Sportske.net 08.02.2023
Fudbalski savez Hrvatske (HNS) saopštio je danas da će sve utakmice u toj zemlji narednog vikenda početi sa minutom ćutanja, u znak sećanja na proslavljenog igrača i trenera Miroslava Ćiru Blaževića. Legendarni trener i bivši selektor… »
„Čovek sa velikim č, mangup, šoumen“: Milorad Kosanović po lepom pamti Blaževića

„Čovek sa velikim č, mangup, šoumen“: Milorad Kosanović po lepom pamti Blaževića

Danas 08.02.2023
Bivši fudbalski trener iz Srbije ima samo reči hvale za preminulog hrvatskog kolegu. Vest o smrti 88-godišnjeg fudbalskog trenera Miroslava Blaževića rastužila je ljubitelje fudbala širom nekadašnje Jugoslavije, jer je Ćiro bio specifična… »
Tužne VESTI iz hrvatske: Preminuo legendarni Ćiro Blažević! (video)

Tužne VESTI iz hrvatske: Preminuo legendarni Ćiro Blažević! (video)

Hot sport 08.02.2023
Proslavljeni trener, Ćiro Blažević, izgubio je bitku sa teškom bolešću Hrvatski trener, Ćiro Blažević, preminuo je u 88. godini života, samo dva dana pre 89. rođendana. „Trener svih trenera“, kako ga često nazivaju, preminuo je od… »
Dalić se oprostio od Blaževića: ‘Ćiro je moj fudbalski otac! Rekao je da ćemo osvojiti Mundijal u Rusiji!’ (foto)

Dalić se oprostio od Blaževića: ‘Ćiro je moj fudbalski otac! Rekao je da ćemo osvojiti Mundijal u Rusiji!’ (foto)

Hot sport 08.02.2023
Cela fudbalska planeta je u žalosti! U ranim jutranjim časovima čitav region potresla je vest o smrti legendarnog fudbalskog trenera, Miroslava Ćira Blaževića. Popularni i voljeni Ćiro (88) nije mogao dalje u borbi protiv opake bolesti. U razgovoru… »
Prosinečki: Možda sam kao klinac bio ljut na Ćiru, kasnije smo pili kafu

Prosinečki: Možda sam kao klinac bio ljut na Ćiru, kasnije smo pili kafu

Dnevnik 08.02.2023
ZAGREB: Imali smo specifičan odnos. Veliki je šok, koliko god je pričao o bolesti, veliki šok. Otišao je veliki čovek i trener koji je svima nama obeležio karijere i od koga smo puno naučili, izjavio je nekadašnji hrvatski fudbaler Robert… »
Emotivne Mamićeve reći Ćiri Blaževiću: "Voljeni moj kume.."

Emotivne Mamićeve reći Ćiri Blaževiću: "Voljeni moj kume.."

Sportske.net 08.02.2023
Prvi čovek zagrebačkog Dinama Zdravko Mamić biranim rečima se oprostio od bivšeg hrvatskog trenera Miroslava Ćire Blaževića koji je preminuo danas u 88. godini. Jutro u regionu proteklo je u znaku Miroslava Blaževića. Čuveni Ćiro je preminuo… »
Ćirine legendarne izjave: Kapelo bi stigao do Turbeta

Ćirine legendarne izjave: Kapelo bi stigao do Turbeta

Sport klub 08.02.2023
Podeli : Legendarni Miroslav Blažević ostaće upamćen kao jedan od najvećih fudbalskih trenera s ovih prostora. Međutim, dugo ćemo ga pamtiti i po brojnim čuvenim izjavama koje je davao medijima. Ćiro je bio poznat kao čovek koji se ne suzdržava… »
Braća mu poginula kao ustaški vojnici, otac spasavao Jevreje i partizane, a on je drug Čarlija Čaplina: Malo poznati…

Braća mu poginula kao ustaški vojnici, otac spasavao Jevreje i partizane, a on je drug Čarlija Čaplina: Malo poznati…

Danas 08.02.2023
Čuveni hrvatski „trener svih trenera“ svašta je prošao za svojih 88 godina. Miroslav Blažević poznat je javnosti kao uspešan fudbalski stručnjak, retkog načina izražavanja i sposobnosti da uđe pod kožu medijima, izazivajući ili-ili… »
Ćiro nikada nije zaboravio gest srpskih fudbalera: Sećanja na ‘Marakanu’ 1999. godine izmamila suze!

Ćiro nikada nije zaboravio gest srpskih fudbalera: Sećanja na ‘Marakanu’ 1999. godine izmamila suze!

Hot sport 08.02.2023
Težak udarac za fudbalsku planetu! U ranim jutranjim časovima čitav region potresla je vest o smrti legendarnog fudbalskog trenera, Miroslava Ćira Blaževića. Popularni i voljeni Ćiro (88) nije mogao dalje u borbi protiv opake bolesti. Blažević… »
Dalić o Ćiri: Poseban je, najveći od nas

Dalić o Ćiri: Poseban je, najveći od nas

Sport klub 08.02.2023
Podeli : Selektor fudbalske reprezentacije Zlatko Dalić za N1 je govorio o Ćiri Blaževiću, legendarnom treneru koji je ranije u sredu preminuo. “Pripremao nas je, ali veliki je šok, otišao je naš Ćiro”, rekao je Dalić. “Znao sam čitavu… »
Kako je Ćiro Blažević dobio nadimak: "Majka Kata se molila Bogu da ga ne zovu tako"

Kako je Ćiro Blažević dobio nadimak: "Majka Kata se molila Bogu da ga ne zovu tako"

Večernje novosti 08.02.2023
LEGENDARNI hrvatski fudbalski trener Miroslav Blažević preminuo je ove srede u 88. godini posle duge i teške borbe sa karcinomom. Ostaće upamćen po jedinstvenoj harizmi i izjavama bez dlake na jeziku, kao i po specifičnom nadimku - Ćiro. FOTO… »
Kako je ćiro BLAŽEVIĆ govorio o NOVAKU: "Đoković? Ja ga obožavam, on je najveći sportista na planeti!" (video)

Kako je ćiro BLAŽEVIĆ govorio o NOVAKU: "Đoković? Ja ga obožavam, on je najveći sportista na planeti!" (video)

Večernje novosti 08.02.2023
MIROSLAV BLAŽEVIĆ koji je preminuo ove srede, dan pre 88. rođendana, uvek je govorio ono što misli, svidelo se to slušaocima ili ne. Tako je bilo i prošle godine kada je Novak Đoković prolazio kroz pakao u Australiji. Ćiro je nakon deportacije… »
Crvena zvezda – blaževićeva neostvarena želja: ‘Partizan, Hajduk i Dinamo ne mogu ručak da im osole!’

Crvena zvezda – blaževićeva neostvarena želja: ‘Partizan, Hajduk i Dinamo ne mogu ručak da im osole!’

Hot sport 08.02.2023
‘To je naš najveći klub! Bez diskusije!’ U ranim jutranjim časovima čitav region potresla je vest o smrti legendarnog fudbalskog trenera, Miroslava Ćira Blaževića. Popularni i voljeni Ćiro (88) nije mogao dalje u borbi protiv opake bolesti… »
Robi se oprostio od Blaževića : "Imali smo specifičan odnos, bio je poseban... legendarni moj Ćiro" (foto)

Robi se oprostio od Blaževića : "Imali smo specifičan odnos, bio je poseban... legendarni moj Ćiro" (foto)

Večernje novosti 08.02.2023
OD LEGENDARNOG trenera Miroslava Ćire Blaževića, koji je preminuo ove srede u 88. godini, oprostio se i Robert Prosinečki. Foto: Nebojsa Parausic Legendarna je, mada ne sasvim tačna, priča da je "trener svih trenera" krivac što je "Veliki Žuti"… »
Hrvatska i fudbal: Preminuo poznati trener Miroslav Ćiro Blažević

Hrvatska i fudbal: Preminuo poznati trener Miroslav Ćiro Blažević

BBC News 08.02.2023
Nekadašnji fudbalski trener i selektor reprezentacije Hrvatske Miroslav Ćiro Blažević preminuo je u 88. godini, javljaju hrvatski mediji. Nekadašnji fudbalski trener i selektor reprezentacije Hrvatske Miroslav Ćiro Blažević preminuo je u 88… »
Selektor Dalić i fudbalski klubovi u Hrvatskoj opraštaju se od Ćire Blaževića

Selektor Dalić i fudbalski klubovi u Hrvatskoj opraštaju se od Ćire Blaževića

Novi magazin 08.02.2023
Selektor fudbalske reprezentacije Hrvatske Zlatko Dalić i brojni tamošnji klubovi oprostili su se danas od bivšeg igrača i trenera Miroslava Ćire Blaževića, koji je preminuo u 88. godini, posle duge i teške bolesti. "Izražavam najdublje… »
Miroslav Ćiro Blažević, trener svih trenera

Miroslav Ćiro Blažević, trener svih trenera

RTS 08.02.2023
Legendarni jugoslovenski fudbalski trener Miroslav Ćiro Blažević preminuo je u 88. godini. Miroslav Ćiro Blažević bio je već duže vreme bolestan, teško se kretao i govorio, ali ga prepoznatljiv vedar duh i optimizam nisu napuštali ni u dubokoj… »
Selektor Dalić i fudbalski klubovi u Hrvatskoj opraštaju se od Ćire Blaževića

Selektor Dalić i fudbalski klubovi u Hrvatskoj opraštaju se od Ćire Blaževića

Danas 08.02.2023
Selektor fudbalske reprezentacije Hrvatske Zlatko Dalić i brojni tamošnji klubovi oprostili su se danas od bivšeg igrača i trenera Miroslava Ćire Blaževića, koji je preminuo u 88. godini, posle duge i teške bolesti. „Izražavam najdublje… »
Prosinečki: Imaće Ćiro šta da priča ljudima gore…

Prosinečki: Imaće Ćiro šta da priča ljudima gore…

Sport klub 08.02.2023
Podeli : Branko Ivanković, asistent Miroslavu Ćiru Blaževiću na Svetskom prvenstvu 1998. godine, kaže da je bilo pitanje dana kada će njegov prijatelj preminuti. Rak je Blaževiću prvi put dijagnostifikovan 2011. godine, dvaput ga je pobedio, ali… »
Kako je Ćiro Blažević kažnjavao neposlušne igrače? "Sine, jedva čekam da dođemo na vrh planine.." (foto)

Kako je Ćiro Blažević kažnjavao neposlušne igrače? "Sine, jedva čekam da dođemo na vrh planine.." (foto)

Večernje novosti 08.02.2023
NEPONOVLjIVI trener svih trenera Ćiro Blažević, koji je preminuo ove srede dan pre 88. rođendana, ostaće upamćen po mnogim anegdotama. Najviše ih je možda zabeleženo iz fudbalske sezone 1981/82. u kojoj je Dinamu doneo naslov prvaka SFRJ koji su… »
Poslednje fotografije Blaževića, viđen u javnosti pre dve nedelje, odmarao na svakoj klupi FOTO

Poslednje fotografije Blaževića, viđen u javnosti pre dve nedelje, odmarao na svakoj klupi FOTO

Nova 08.02.2023
Legendarni balkanski trener Miroslav Ćiro Blažević preminuo je dva dana pre 88. rođendana. Preminuo je u Zagrebu, a pre dve nedelje je poslednji put slikan u javnosti. „Ja sam ti tako bolestan… Tako mi je teško. Ova je**** bolest me celog… »
Preminuo je Ćiro Blažević

Preminuo je Ćiro Blažević

Politika 08.02.2023
Nakon duže i teške bolesti, samo dva dana pre nego što bi napunio 88 godina, preminuo je Miroslav Ćiro Blažević. On se od 2011. godine borio sa karcinomom, i više puta je zdravstvene izazove uspeo da prebrodi. Legendarni trener je preminuo jutros u… »
„Fudbal nije umetničko klizanje, pobeđuje onaj ko da gol više, a ne onaj koji igra lepše“: Tako je govorio Miroslav…

„Fudbal nije umetničko klizanje, pobeđuje onaj ko da gol više, a ne onaj koji igra lepše“: Tako je govorio Miroslav…

Danas 08.02.2023
Legendarni Miroslav Ćiro Blažević preminuo je dva dana pre 88. rođendana. Izgubio borbu sa rakom. Iako je dva puta je uspeo da pobedi opaku bolest, treći put nažalost nije uspeo. Iza njega će zauvek ostati brojni uspesi, ali i izjave kojim je do… »
Istorijska „modra“ titula, jedan rekord, pet reprezentacija…: Blaževićeva karijera u brojkama

Istorijska „modra“ titula, jedan rekord, pet reprezentacija…: Blaževićeva karijera u brojkama

Danas 08.02.2023
U izboru uglednog Večernjeg lista, najbolji fudbalski trener veka Hrvatske imao je dugu karijeru, sa mnoštvom angažmana. Danas preminuli Miroslav Ćiro Blažević igrao je za samo sedam klubova – Bratstvo iz Travnika, zagrebački Dinamo, Lokomotivu… »
Nezaboravan trenutak kad je Ćiro zvao Tuđmana: Predsedniče moj, mi smo se ponašali kako ste vi pitali

Nezaboravan trenutak kad je Ćiro zvao Tuđmana: Predsedniče moj, mi smo se ponašali kako ste vi pitali

Danas 08.02.2023
Ćirina izbornička karijera na klupi Hrvatske imala je more nezaboravnih trenutaka, a jedan od čuvenijih dogodio se nakon pobede nad Danskom (3:0) na EURU 1996. Kamera je nakon utakmice zabeležila Ćirin razgovor s tadašnjim predsednikom Franjom… »
Preminuo Ćiro Blažević

Preminuo Ćiro Blažević

Sportski žurnal 08.02.2023
Preminuo je dva dana pre 88. rođendana, prenosi portal Indeks. Čuveni fudbalski trener i bivši selektor hrvatske reprezentacije Miroslav Ćiro Blažević preminuo je u 88. godini nakon duge borbe s rakom, javljaju hrvatski mediji. Bolest mu je prvi put… »
Ćiro mogao da dovede mihu - evo zašto je propao transfer u dinamo: Blaževića ubeđivali, a on rekao "Siniša? Sine moj..."

Ćiro mogao da dovede mihu - evo zašto je propao transfer u dinamo: Blaževića ubeđivali, a on rekao "Siniša? Sine moj..."

Mondo 08.02.2023
Legendarni trener imao mogućnost da Sinišu Mihajlovića potpiše dok je radio u Dinamu, ali... Legendarni trener imao mogućnost da Sinišu Mihajlovića potpiše dok je radio u Dinamu, ali... U samo nekoliko nedelja ostali smo bez dve kultne ličnosti… »
"Ako prosinečki bude igrač, poješću diplomu": Ovo je istina o odnosu legende Zvezde i Ćire Blaževića

"Ako prosinečki bude igrač, poješću diplomu": Ovo je istina o odnosu legende Zvezde i Ćire Blaževića

Večernje novosti 08.02.2023
HRTVATSKI trener Miroslav Ćiro Blažević preminuo je u 88. godini posle duge i teške borbe sa rakom. Facebook/screenshot/Miroslav Ćiro Blažević Bez obzira na sve uspehe koje je Blažević beležio u karijeri, jedan promašaj večno ga je pratio kroz… »
Poslednji ćirin razgovor za "novosti”: Sine, odlazim...

Poslednji ćirin razgovor za "novosti”: Sine, odlazim...

Večernje novosti 08.02.2023
OVAJ put nije pobedio bolest, otišao je sa ovoga sveta nakon dugotrajne borbe sa rakom prostate. Foto arhiva VN Još pre nekoliko dana u telefonskom razgovoru nam je rekao da je kraj „tu negde, za koji dan”. U svom stilu, zafrkantski, rekao je… »
Ćiro u poslednjem intervjuu za sajt N1: Spreman sam za odlazak bez velike pompe

Ćiro u poslednjem intervjuu za sajt N1: Spreman sam za odlazak bez velike pompe

N1 Info 08.02.2023
Legendarni fudbalski trener Miroslav Ćiro Blažević preminuo je u 88. godini posle duge borbe sa rakom. U intervjuu za portal N1, pre četiri meseca, pričao je o tome kako ima pet metastaza i kako se ne da. „Ali ne živim u iluziji da će to samo… »
VIDEO „Sine moj…“: Kako je pričao Ćiro, narodski, bez uvijanja, uvek je znao da nasmeje

VIDEO „Sine moj…“: Kako je pričao Ćiro, narodski, bez uvijanja, uvek je znao da nasmeje

Nova 08.02.2023
Legendarni Miroslav Ćiro Blažević preminuo je dva dana pre 88. rođendana. Bivši selektor Hrvatske i trener Dinama iz Zagreba je izgubio borbu sa rakom. Dva puta je uspeo da pobedi opaku bolest, ali treći put nažalost nije uspeo. Često je odgovore… »
Trener svih trenera: Napravio čudo sa Dinamom, senzaciju veka sa Hrvatskom i to nije sve

Trener svih trenera: Napravio čudo sa Dinamom, senzaciju veka sa Hrvatskom i to nije sve

Nova 08.02.2023
Bivši selektor fudbalske reprezentacije Hrvatske Miroslav Ćiro Blažević preminuo je u Zagrebu u 88. godini, nakon duge i teške bolesti. Čuveni trener je rođen 10. februara 1935. u Travniku, u Bosni i Hercegovini, a fudbalsku karijeru počeo je u… »
Preminuo legendarni trener Ćiro Blažević

Preminuo legendarni trener Ćiro Blažević

Danas 08.02.2023
Preminuo je legendarni trener Miroslav Ćiro Blažević. Fudbalski trener i bivši selektor hrvatske reprezentacije preminuo je dva dana pre 88. rođendana nakon duge borbe s rakom. Blažević je 1982. godine Dinamu doneo titulu prvaka Jugoslavije nakon… »
Tajna Ćire Blaževića - Kako se 'odrekao' Prosinečkog i poslao ga u Zvezdu?

Tajna Ćire Blaževića - Kako se 'odrekao' Prosinečkog i poslao ga u Zvezdu?

Sportske.net 08.02.2023
Čuveni hrvatski stručnjak Miroslav Ćiro Blažević, osim po svojim trenerskim kvalitetima, biće upamćen i kao čovek bez zadrške u razgovorima sa javnosti. Nikada nije osećao poteškoću da kaže što mu je na duši, pa je tako pre dve godine u… »
Zvali me u zvezdu, pa odbili jer sam hrvat: Kako je blokiran prelazak Blaževića na "Marakanu" - Nije mi žao...

Zvali me u zvezdu, pa odbili jer sam hrvat: Kako je blokiran prelazak Blaževića na "Marakanu" - Nije mi žao...

Mondo 08.02.2023
Miroslav Blažević je tokom svoje trenerske karijere vodio desetine klubova, a navodno je bio blizu i dolaska u Crvenu zvezdu. Miroslav Blažević je tokom svoje trenerske karijere vodio desetine klubova, a navodno je bio blizu i dolaska u Crvenu zvezdu… »
"Postani intiman s loptom" Pogledajte kako je izgledao trening Ćire Blaževića (video)

"Postani intiman s loptom" Pogledajte kako je izgledao trening Ćire Blaževića (video)

Večernje novosti 08.02.2023
FUDBALSKI trener Ćiro Blažević preminuo je u 88. godini života. Foto: N. Skenderija Čuveni trener preminuo je posle teške i duge bolesti i to samo dva dana pre svog rođendana. Protiv kancera se borio od 2011. godine. Važio je za trenera… »
Ko je bio Ćiro Blažević? Tragično izgubio brata i sestru, mrzeli su ga zbog Prosinečkog, a pamtiće se svađa sa Mamićem

Ko je bio Ćiro Blažević? Tragično izgubio brata i sestru, mrzeli su ga zbog Prosinečkog, a pamtiće se svađa sa Mamićem

Večernje novosti 08.02.2023
MIROSLAV Ćiro Blažević, legendarni fudbalski trener i bivši selektor hrvatske reprezentacije, preminuo je u 88. godini nakon duge borbe sa rakom. Bolest mu je prvi put dijagnostikovana 2011. godine, dvaput ju je pobedio, ali treći put, nažalost… »
Zbog časne sestre pobegao iz manastira: "Najluđe" izjave Ćire Blaževića - zbog ovoga nije došao u Zvezdu

Zbog časne sestre pobegao iz manastira: "Najluđe" izjave Ćire Blaževića - zbog ovoga nije došao u Zvezdu

Večernje novosti 08.02.2023
"TRENER svih trenera" Ćiro Blažević preminuo je u 88. godini života. FOTO: Printskrin Najčešće su Ćiru pitali kroz karijeru kako je moguće da je Roberta Prosinečkog prepustio upravo Zvezdi, te da li žali za onom izjavom da će pocepati… »
Partizan se oprostio od Ćire Blaževića: "Duboko poštovanje za rad i postignute uspehe"

Partizan se oprostio od Ćire Blaževića: "Duboko poštovanje za rad i postignute uspehe"

Večernje novosti 08.02.2023
FUDBALSKI klub Partizan oprostio se danas od bivšeg hrvatskog fudbalera i trenera Miroslava Ćire Blaževića, koji je preminuo u 88. godini života. Foto: FK Partizan - Uz duboko poštovanje za rad i postignute uspehe u karijeri, FK Partizan se oprašta… »
Preminuo Ćiro Blažević

Preminuo Ćiro Blažević

Al Jazeera 08.02.2023
Legendarni nogometni trener preminuo je u 88. godini nakon duge borbe s karcinomom. Preminuo je Miroslav Ćiro Blažević, objavili su agencija Hina i hrvatski mediji. Legendarni nogometni trener preminuo je u 88. godini nakon duge i teške bolesti… »
Preminuo legendarni Miroslav Ćiro Blažević

Preminuo legendarni Miroslav Ćiro Blažević

Nova 08.02.2023
Preminuo je Miroslav Ćiro Blažević, legendarni trener i selektor Hrvatske. Preminuo je u 88. godini nakon duge borbe sa rakom. Prvi put mu je bolest dijagnostifikovana još 2011. godine, a dva puta je uspeo da je pobedi. Nažalost, ne i treći… »
Preminuo legendarni Ćiro Blažević

Preminuo legendarni Ćiro Blažević

Radio 021 08.02.2023
Hrvatski trener Miroslav Ćiro Blažević preminuo je u 88. godini nakon duge borbe sa rakom. Blaževiću je karcinom prvi put dijagnostikovan 2011. godine. Dva puta ga je pobedio, ali se treći put vratio i nakon duge bolesti Blažević je izgubio bitku… »
VIDEO Ćiro Blažević je na svakom meču nosio beli šal, samo jednom je otkrio tajnu zbog čega

VIDEO Ćiro Blažević je na svakom meču nosio beli šal, samo jednom je otkrio tajnu zbog čega

Nova 08.02.2023
Od prvog do poslednjeg meča je zaštitni znak Miroslava Ćira Blaževića bio beli šal. Jednom prilikom je objasnio i zbog čega. „Trener svih trenera“ je preminuo dva dana pre svog 88. rođendana nakon duge borbe sa rakom. Legendarni trener je… »
Umro bivši selektor hrvatske reprezentacije Miroslav Ćiro Blažević

Umro bivši selektor hrvatske reprezentacije Miroslav Ćiro Blažević

Beta 08.02.2023
Bivši selektor fudbalske reprezentacije Hrvatske Miroslav Ćiro Blažević umro je danas u Zagrebu u 88. godini, nakon duge i teške bolesti, prenela je Hina. Rođen je 10. februara 1935. u Travniku, u Bosni i Hercegovini, a fudbalsku karijeru počeo je… »
Preminuo Miroslav Ćiro Blažević

Preminuo Miroslav Ćiro Blažević

Euronews 08.02.2023
Hrvatski fudbalski trener Miroslav Ćiro Blažević preminuo je u 88. godini nakon duge i teške bolesti, piše Index.hr. Miroslav Blažević Ćiro rođen je 10. feburara 1935. godine u Travniku i poznat je hrvatski fudbaler. Preminuo je dva dana pre 88… »
Tako je govorio "trener svih trenera"...

Tako je govorio "trener svih trenera"...

Sportske.net 08.02.2023
Tužna vest danas je stigla iz Hrvatske, Miroslav Ćiro Blažević preminuo je u 88. godini posle duge i teške bolesti. Popularni "trener svih trenera" jedan je od najuspešnijih stručnjaka u svojoj zemlji, a svakako da je najveći uspeh bilo treće… »
Hrvatska i fudbal: Preminuo poznati trener Miroslav Ćiro Blažević

Hrvatska i fudbal: Preminuo poznati trener Miroslav Ćiro Blažević

Danas 08.02.2023
Nekadašnji fudbalski trener i selektor reprezentacije Hrvatske Miroslav Ćiro Blažević preminuo je u 88. godini, javljaju hrvatski mediji. Blažević je preminuo nakon duge borbe s rakom koji mu je prvi put dijagnostikovan 2011. godine. Nekadašnji… »
Preminuo Ćiro Blažević

Preminuo Ćiro Blažević

Dnevnik 08.02.2023
ZAGREB: Čuveni fudbalski trener i bivši selektor hrvatske reprezentacije Miroslav Ćiro Blažević preminuo je u 88. godini nakon duge borbe s rakom, javljaju hrvatski mediji. Bolest mu je prvi put dijagnostikovana 2011. godine, dva puta ju je pobedio… »
Preminuo Ćiro Blažević: "Trener svih trenera" nas je napustio u 88. godini

Preminuo Ćiro Blažević: "Trener svih trenera" nas je napustio u 88. godini

Mondo 08.02.2023
Posle duge i teške bolesti preminuo je Ćiro Blažević. Posle duge i teške bolesti preminuo je Ćiro Blažević. Legendarni hrvatski fudbalski trener Ćiro Blažević preminuo je u 88. godini posle duge i teške bolesti, prenose hrvatski mediji… »
Preminuo Ćiro Blažević

Preminuo Ćiro Blažević

Sport klub 08.02.2023
Podeli : Legendarni fudbalski trener Miroslav Ćiro Blažević preminuo je u 88. godini posle duge borbe sa rakom. Bolest mu je prvi put dijagnostifikovana 2011. godine, dvaput ju je pobedio, ali treći put, nažalost, nije uspeo. Trenersko ime je stekao… »
Umro Ćiro Blažević

Umro Ćiro Blažević

N1 Info 08.02.2023
Legendarni fudbalski trener Miroslav Ćiro Blažević preminuo je u 88. godini posle duge borbe sa rakom. Bolest mu je prvi put dijagnostifikovana 2011. godine, dvaput ju je pobedio, ali treći put, nažalost, nije uspeo. Trenersko ime je stekao donevši… »
Ako od robija bude igrač, poješću diplomu! Evo šta je istina o odnosu Ćire i Prosinečkog: "Pisali su da sam budala!"

Ako od robija bude igrač, poješću diplomu! Evo šta je istina o odnosu Ćire i Prosinečkog: "Pisali su da sam budala!"

Mondo 08.02.2023
O odnosu Roberta Prosinečkog i Ćira Blaževića bilo je mnogo reči tokom prethodne tri decenije, a "trener svih trenera" je nedavno otkrio šta je istina. O odnosu Roberta Prosinečkog i Ćira Blaževića bilo je mnogo reči tokom prethodne tri… »
Hrvatska i fudbal: Preminuo poznati trener Miroslav Ćiro Blažević

Hrvatska i fudbal: Preminuo poznati trener Miroslav Ćiro Blažević

Radio 021 08.02.2023
Nekadašnji fudbalski trener i selektor reprezentacije Hrvatske Miroslav Ćiro Blažević preminuo je u 88. godini, javljaju hrvatski mediji. Mark Thompson/Getty Images Miroslav Ćiro Blažević Nekadašnji fudbalski trener i selektor reprezentacije… »
Tako sam bolestan, jako mi je teško... Poslednje reči Ćira Blaževića slamaju srce: "Rak uništava sve polako i sigurno"

Tako sam bolestan, jako mi je teško... Poslednje reči Ćira Blaževića slamaju srce: "Rak uništava sve polako i sigurno"

Mondo 08.02.2023
Miroslav Blažević se godinama borio sa zloćudnom bolešću i osetio je da nema više snage. Miroslav Blažević se godinama borio sa zloćudnom bolešću i osetio je da nema više snage. Čuveni hrvatski trener Ćiro Blažević preminuo je u 88… »
Tuga: Preminuo Ćiro Blažević

Tuga: Preminuo Ćiro Blažević

Večernje novosti 08.02.2023
I to dan pre 88. rođendana... Foto arhiva VN Legendarni hrvatski fudbalski trener Miroslav Ćiro Blažević preminuo je u 88. godini nakon duge borbe sa rakom, prenose hrvatski mediji. Blažević je već godinama vodio borbu sa rakom prostate koji se… »
Scena iz Beograda koju Ćiro nikada nije zaboravio: Setite se kada je na "Marakani" nestalo struje... (video)

Scena iz Beograda koju Ćiro nikada nije zaboravio: Setite se kada je na "Marakani" nestalo struje... (video)

Večernje novosti 08.02.2023
FUDBALSKI trener Ćiro Blažević preminuo je u 88. godini života. Foto: Novosti arhiva Čuveni trener preminuo je posle teške i duge bolesti, i to samo dva dana pre svog rođendana. Protiv kancera se borio od 2011. godine. Ćiro Blažević je nekoliko… »

Vesti dana »