Povezane vesti

Kao da me je ošamarila! Saša Popović otkrio kako je izgledao njegov prvi susret s Marijom Šerifović - imala je 15 godina

Kao da me je ošamarila! Saša Popović otkrio kako je izgledao njegov prvi susret s Marijom Šerifović - imala je 15 godina

Mondo 08.02.2023
Saša Popović se prisetio čuvenog upoznavanja s Marijom Šerifović davne 1998. godine, kojeg se danas seća sa osmehom. Saša Popović se prisetio čuvenog upoznavanja s Marijom Šerifović davne 1998. godine, kojeg se danas seća sa osmehom. Saša… »
„Matori, šta me pitaš?“: Saša Popović otkrio kako je izgledao njegov prvi susret sa Marijom Šerifović

„Matori, šta me pitaš?“: Saša Popović otkrio kako je izgledao njegov prvi susret sa Marijom Šerifović

Nova 08.02.2023
Prisetili se uspomena. Marija Šerifović je zahvaljujući svojoj majci od malih nogu imala dodira sa estradom. Naime, pevačica je sa majkom Vericom redovno posećivala snimanja, ne sluteći da će jednog dana i ona biti pred svetlima reflektora… »
"Ošamarila me je, prošla i samo sela" Saša Popović otkrio kako je upoznao Mariju Šerifović: Uvek je bila džambasta

"Ošamarila me je, prošla i samo sela" Saša Popović otkrio kako je upoznao Mariju Šerifović: Uvek je bila džambasta

Kurir 08.02.2023
Saša Popović i Marija Šerifović danas su tandem koji već godinama zasmejava i oduševljava milionski region u muzičkom takmičenju "Zvezde Granda". Iako se danas savršeno razumeju samo kroz pogled, njihov prvi susret i nije baš prošao slavno, bar… »

Vesti dana »

Dubona i Malo Orašje čekaju istinu i pravdu

Dubona i Malo Orašje čekaju istinu i pravdu

Politika pre 1 satjoš 113 povezane
Rusija raspisala poternicu za Zelenskim

Rusija raspisala poternicu za Zelenskim

N1 Info pre 1 satjoš 32 povezane
Siner odustao i od Rima!

Siner odustao i od Rima!

Sportske.net pre 1 satjoš 14 povezanih