Povezane vesti
U toku pripreme za izgradnju nove brze saobraćajnice
Zrenjaninski 08.02.2023
– Ove godine počeće izgradnja brze saobraćajnice IB reda, od graničnog prelaza Bački Breg sa Mađarskom do graničnog prelaza Nakovo sa Rumunijom, odnosno od Sombora do Kikinde, u dužini od 175 kilometara. Izgradnja će trajati naredne dve do tri godine –… »
Mirović: U toku pripreme za izgradnju brze saobraćajnice od Sombora do Kikinde
Blic 08.02.2023
„Ove godine počeće izgradnja brze saobraćajnice Ib reda, od graničnog prelaza Bački Breg sa Mađarskom do graničnog prelaza Nakovo sa Rumunijom, odnosno od Sombora do Kikinde, u dužini od 175 kilometara, koja će trajati naredne dve do tri godine. Zajedno… »
Mirović: U toku pripreme za izgradnju brze saobraćajnice od Sombora do Kikinde
Telegraf 08.02.2023
Prema Mirovićevim rečima, radovi na ovoj saobraćajnici počinju na deonici od Bačkog Brega prema Somboru. „Ove godine počeće izgradnja brze saobraćajnice Ib reda, od graničnog prelaza Bački Breg sa Mađarskom do graničnog prelaza Nakovo sa Rumunijom… »
Vesti dana »

Pregled tržišta nekretnina u Srbiji: rast prometa i stabilan porast cena stanova u prvom kvartalu 2025.
Naslovi.ai pre 8 minutajoš 26 povezanih

Tužilac Nenadić o Vučićevim optužbama: Ne komentarišem izjave političara
Morava info pre 24 minutajoš 13 povezanih

Konstituisana Skupština opštine Kosjerić: Žarko Đokić treći put predsednik opštine
Blic pre 4 satijoš 36 povezanih

Tramp najavio posetu Vitkofa Rusiji i moguće sankcije zbog Ukrajine
Naslovi.ai pre 8 satijoš 25 povezanih