Povezane vesti
Divlje svinje sele se s Ratnog ostrva u Beograd: Poplave ih teraju na obale, a one začas preplivaju Dunav
Telegraf 08.02.2023
Divlje svinje u našim predelima veoma vole močvarne predele gde se nalazi blizina vode, ali i livade. Osim Borče, Ovče i Padinske skele, stanište divljih svinja je i na Velikom ratnom ostrvu, koje im je do skoro bilo idealan dom. Međutim, visoke vode… »
Divlje svinje i sa 200 kilograma odlično plivaju, zašto im Ratno ostrvo postaje tesna kuća
RTS 08.02.2023
Glavno stanište divljih svinja je u Ovči, Borči i Padinskoj skeli gde postoji i lovište. Međutim, ima ih i na Velikom ratnom ostrvu. Iako su teške i do 200 kilograma, odlični su plivači i nije im problem da sa Ratnog ostrva stignu u potrazi za hranom u… »
Vesti dana »
Počela prijava nelegalnih objekata u Prijepolju: veliki odziv građana već prvog dana
PP media pre 47 minutajoš 46 povezanih
(Video) Razbuktao se rat, već ima mrtvih! Borbeni avioni gađaju, pakao počeo u zoru: Odjekuju eksplozije, u toku masovna evakuacija
Blic pre 53 minutajoš 30 povezanih
Mijušković: Poremećaji zbog eventualnih sankcija NBS mogu se na vreme sprečiti
NIN pre 42 minutajoš 22 povezane




