Povezane vesti

Branka Veselinović bila je drugarica desanke Maksimović: Ovako je glumica pričala o njihovom prijateljstvu: "Naterala sam je…

Branka Veselinović bila je drugarica desanke Maksimović: Ovako je glumica pričala o njihovom prijateljstvu: "Naterala sam je…

Blic 08.02.2023
Proslavljena glumica Branka Veselinović preminula je u 105. godini, a bila je najstarija glumica na svetu. Ona je poslednje godine bila veoma vitalna, razumna i radosna, volela je život i cenila svaki trenutak. Pisala je, slikala, čitala... Volela je… »
"Inače sam zdrava, puna sam dobre volje" Ovako je Branka govorila na svoj 104. Rođendan: Evo šta je radila tog posebnog dana

"Inače sam zdrava, puna sam dobre volje" Ovako je Branka govorila na svoj 104. Rođendan: Evo šta je radila tog posebnog dana

Kurir 08.02.2023
Glumica Branka Veselinović preminula je danas u 105. godini života i ostavila celu Srbiju obavijenu tugom. Ona je bila najstarija glumica na svetu, a na svoj 104. rođendan za "Kurir" je otkrila kako se oseća i kakva je njena dnevna rutina. - Danas je… »

Vesti dana »