Povezane vesti

Lebron Džejms postao najbolji strelac NBA svih vremena

Lebron Džejms postao najbolji strelac NBA svih vremena

Glas Amerike 08.02.2023
Američka košarkaška zvezda Lebron Džejms iz Los Anđeles Lejkersa postao je u utorak najbolji strelac NBA lige svih vremena. Džejms je pogodio koš za dva poena krajem treće četvrtine u utakmici protiv gostujućeg Oklahoma Siti Tandera i… »
Lebron je tek sedmi, ko je još bio najbolji strelac u NBA

Lebron je tek sedmi, ko je još bio najbolji strelac u NBA

Nova 08.02.2023
Oni su postavili temelje. Lebron Džejms je postao najbolji strelac u istoriji NBA lige nakon što je na prvom mestu za tri poena preskočio čuvenog Karima Abdula Džabara (38.387), I i tako postao tek sedmi košarkaš u istoriji ovog takmičenja koji je… »
Francuska ministarka čestitala Lebronu džejmsu, pa razljutila De Koloa: A gde sam tu ja?

Francuska ministarka čestitala Lebronu džejmsu, pa razljutila De Koloa: A gde sam tu ja?

Večernje novosti 08.02.2023
Lebron Džejms je oborio rekord NBA lige po broju postignutih poena i tako zadivio ceo sportski svet. Tanjug/AP ''Kralj'' je prestigao Karima Abdula Džabara po broju postignutih poena u NBA ligi, a pre nekoliko dana je isti rekord samo u Evropskoj… »
NBA rekordi koji (valjda) nikad neće biti oboreni

NBA rekordi koji (valjda) nikad neće biti oboreni

Sport klub 08.02.2023
Podeli : Kada je Karim Abdul Džabar 1989. godine objavio povlačenje delovalo je da njegovih 38.387 poena u regularnoj NBA sezoni nikada neće biti nadmašeno. Tolika je bila razlika u odnosu na najbliže pratioce autora kultnog horoga. Ipak, 2023… »
Lebron Džejms postao najbolji strelac u istoriji NBA lige

Lebron Džejms postao najbolji strelac u istoriji NBA lige

Politika 08.02.2023
LOS ANĐELES – Košarkaš Los Anđeles Lejkersa Lebron Džejms postao je najbolji strelac u istoriji NBA lige, pošto je na meču protiv Oklahome oborio rekord Karima Abdula Džabara. Džejms je u jutrošnjem porazu LA Lejkersa od Oklahome postigao 38… »
Lebron Džejms postao najbolji strelac u istoriji NBA lige

Lebron Džejms postao najbolji strelac u istoriji NBA lige

Vesti online 08.02.2023
Košarkaš Los Anđeles Lejkersa Lebron Džejms postao je najbolji strelac u istoriji NBA lige, pošto je na meču protiv Oklahome oborio rekord Karima Abdula Džabara. Džejms je u jutrošnjem porazu LA Lejkersa od Oklahome postigao 38 poena. On je… »
Džejms: Ja sam najbolji igrač svih vremena, ali neka drugi donesu konačnu odluku

Džejms: Ja sam najbolji igrač svih vremena, ali neka drugi donesu konačnu odluku

Sportski žurnal 08.02.2023
Džejms je postao najbolji strelac u istoriji NBA lige, pošto je u jutrošnjem porazu LA Lejkersa od Oklahome 133:130 postigao 38 poena. Košarkaš Los Anđeles Lejkersa Lebron Džejms izjavio je danas da smatra da je najbolji igrač svih vremena u NBA… »
Lebron Džejms u svom maniru: Ja sam najbolji igrač svih vremena, ali neka drugi donesu konačnu odluku

Lebron Džejms u svom maniru: Ja sam najbolji igrač svih vremena, ali neka drugi donesu konačnu odluku

Euronews 08.02.2023
Košarkaš Los Anđeles Lejkersa Lebron Džejms izjavio je danas da smatra da je najbolji igrač svih vremena u NBA ligi, ali je dodao da će pustiti druge da donesu konačnu odluku. Džejms je postao najbolji strelac u istoriji NBA lige, pošto je u… »
Divim mu se, 20 godina je na vrhuncu: Lebron oborio rekord, Jokić počeo da ga hvali - MVP sipao komplimente o Džejmsu!

Divim mu se, 20 godina je na vrhuncu: Lebron oborio rekord, Jokić počeo da ga hvali - MVP sipao komplimente o Džejmsu!

Mondo 08.02.2023
Najbolji košarkaš Denvera ima veoma lepo mišljenje o Lebronu Džejmsu. Najbolji košarkaš Denvera ima veoma lepo mišljenje o Lebronu Džejmsu. Noć između utorka i srede bila je izuzetno važna za istoriju NBA lige - Lebron Džejms postao je… »
Skromnost mu nije jača strana - Lebron DŽejms: Najbolji sam košarkaš svih vremena

Skromnost mu nije jača strana - Lebron DŽejms: Najbolji sam košarkaš svih vremena

Večernje novosti 08.02.2023
KOŠARKAŠ Los Anđeles lejkersa Lebron Džejms izjavio je danas da smatra da je najbolji igrač svih vremena u NBA ligi, ali je dodao da će pustiti druge da donesu konačnu odluku, prenosi Bi-Bi-Si (BBC). FOTO: AP Džejms je postao najbolji strelac u… »
Košarka i NBA liga: Lebron Džejms oborio rekord Karima Abdula Džabara u broju postignutih poena

Košarka i NBA liga: Lebron Džejms oborio rekord Karima Abdula Džabara u broju postignutih poena

BBC News 08.02.2023
Jedan od najboljih košarkaša današnjice Lebron Džejms postao je najbolji poenter u istoriji NBA lige, srušivši 39 godina star rekord Karima Abdula-Džabara. Košarkaš Los Anđeles Lejkersa Lebron Džejms postao je najbolji strelac NBA lige svih… »
Džejms: Ja sam najbolji igrač svih vremena, ali neka drugi donesu konačnu odluku

Džejms: Ja sam najbolji igrač svih vremena, ali neka drugi donesu konačnu odluku

Politika 08.02.2023
LOS ANĐELES – Košarkaš Los Anđeles Lejkersa Lebron Džejms izjavio je danas da smatra da je najbolji igrač svih vremena u NBA ligi, ali je dodao da će pustiti druge da donesu konačnu odluku, prenosi „Bi-Bi-Si”. Džejms je postao najbolji… »
Košarka i NBA liga: Lebron Džejms oborio rekord Karima Abdula-Džabara u broju postignutih poena

Košarka i NBA liga: Lebron Džejms oborio rekord Karima Abdula-Džabara u broju postignutih poena

Danas 08.02.2023
Košarkaš Los Anđeles Lejkersa Lebron Džejms postao je najbolji strelac NBA lige svih vremena, nadmašivši 39 godina star rekord Karima Abdula-Džabara. Tridesetosmogodišnji Džejms postigao je 38 poena u porazu Lejkersa od Oklahoma Siti Tandera sa… »
Košarka i NBA liga: Lebron Džejms oborio rekord Karima Abdula Džabara u broju postignutih poena

Košarka i NBA liga: Lebron Džejms oborio rekord Karima Abdula Džabara u broju postignutih poena

Radio 021 08.02.2023
Jedan od najboljih košarkaša današnjice Lebron Džejms postao je najbolji poenter u istoriji NBA lige, srušivši 39 godina star rekord Karima Abdula-Džabara. Getty Images Košarkaš Los Anđeles Lejkersa Lebron Džejms postao je najbolji strelac NBA… »
Pao nestvaran rekord NBA lige: Svi poeni Lebrona DŽejmsa - pršti kao vatromet

Pao nestvaran rekord NBA lige: Svi poeni Lebrona DŽejmsa - pršti kao vatromet

Večernje novosti 08.02.2023
KOŠARKAŠ Los Anđeles lejkersa Lebron Džejms postao je najbolji strelac u istoriji NBA lige, pošto je na meču protiv Oklahome oborio rekord Karima Abdula Džabara. FOTO: Tanjug Sport centar je na Tviteru je objavio sve poene Lebrona Džejmsa u vidu… »
LeBron James postao najbolji strelac u istoriji NBA lige

LeBron James postao najbolji strelac u istoriji NBA lige

Bloomberg Adria 08.02.2023
LeBron James prestigao je Kareema Abdul-Jabbara i postao igrač sa najviše bodova u karijeri u regularnoj sezoni u istoriji Nacionalne košarkaške asocijacije (NBA). Zvezda Los Angeles Lakersa šutirala je blizu linije slobodnih bacanja protiv Oklahoma… »
Lebron Džejms najefikasniji igrač u istoriji NBA

Lebron Džejms najefikasniji igrač u istoriji NBA

Euronews 08.02.2023
Više se ne postavlja pitanje da li će i kada će Lebron Džejms postati najbolji strelac u istoriji NBA lige. Košarkaš Los Anđeles Lejkersa prethodne večeri oborio je rekord Karima Abdula Džabara i sa novih 38 poena, koliko je postigao u porazu od… »
Džejms postao najbolji strelac NBA lige, odlične partije Jokića i Bogdanovića

Džejms postao najbolji strelac NBA lige, odlične partije Jokića i Bogdanovića

Sportski žurnal 08.02.2023
- Hvala vam što ste mi omogućili da budem deo nečega o čemu sam oduvek sanjao - rekao je 38-godišnji košarkaš Lejkersa. Košarkaši Oklahome pobedili su rano jutros na gostovanju ekipu Los Anđeles lejkersa sa 133:130, a meč je obeležio igrač… »
Samo jedan saigrač nije slavio Lebronov rekord: Najvažnija noć u Džejmsovoj karijeri, a "prijatelj" ga izdao! (video)

Samo jedan saigrač nije slavio Lebronov rekord: Najvažnija noć u Džejmsovoj karijeri, a "prijatelj" ga izdao! (video)

Mondo 08.02.2023
Na snimku koji kruži društvenim mrežama vidi se da jedan igrač nije slavio Lebronov rekord. Na snimku koji kruži društvenim mrežama vidi se da jedan igrač nije slavio Lebronov rekord. Dok je Nikola Jokić uništavao Rudija Gobera i išao po novi… »
Istorija! Lebron DŽejms je kralj NBA lige, skinuo sa trona legendarnog DŽabara

Istorija! Lebron DŽejms je kralj NBA lige, skinuo sa trona legendarnog DŽabara

Večernje novosti 08.02.2023
KOŠARKAŠ Los Anđeles lejkersa Lebron Džejms postao je najbolji strelac u istoriji NBA lige, pošto je na meču protiv Oklahome oborio rekord Karima Abdula Džabara. Tanjug/AP Džejms je u jutrošnjem porazu LA lejkersa od Oklahome postigao 38 poena… »
Cirkus ili čudo neviđeno u NBA: Utakmica prekinuta u trenutku kada je Lebron Džejms prestigao Karima Abdul-Džabara (VIDEO)

Cirkus ili čudo neviđeno u NBA: Utakmica prekinuta u trenutku kada je Lebron Džejms prestigao Karima Abdul-Džabara (VIDEO)

Danas 08.02.2023
Lebron Džejms postao je najbolji strelac u istoriji NBA lige! On je u porazu svojih Los Anđeles Lejkersa od Oklahoma Siti Tandera sa 133:130 postigao 38 poena (13-20 iz igre), 7 skokova i 3 asistencije. U svojoj 20. sezoni u NBA ligi, Džejms je rekord… »
Lebron Džejms postao najbolji strelac u istoriji NBA lige

Lebron Džejms postao najbolji strelac u istoriji NBA lige

Dnevnik 08.02.2023
LOS ANĐELES: Košarkaš Los Anđeles Lejkersa Lebron Džejms postao je najbolji strelac u istoriji NBA lige, pošto je na meču protiv Oklahome oborio rekord Karima Abdula Džabara. Džejms je u jutrošnjem porazu LA Lejkersa od Oklahome postigao 38… »
Lebron Džejms je najbolji strelac u istoriji NBA lige!

Lebron Džejms je najbolji strelac u istoriji NBA lige!

Sport klub 08.02.2023
Podeli : Lebron Džejms postao je najbolji strelac u istoriji NBA lige! On je u porazu svojih Los Anđeles Lejkersa od Oklahoma Siti Tandera sa 133:130 postigao 38 poena (13-20 iz igre), 7 skokova i 3 asistencije. U svojoj 20. sezoni u NBA ligi, Džejms… »
Lebron: ''Ja sam najbolji koji je ikada igrao ovu igru"

Lebron: ''Ja sam najbolji koji je ikada igrao ovu igru"

Sportske.net 08.02.2023
Lebron Džejms oborio je rekord po broju postignutih poena u NBA ligi. Čekali smo dugo i konačno dočekali da se ispišu nove stranice istorije. Šekil O’Nil pitao je posme meča pitao Džejmsa da li se sada oseća kao najveći igrač svih vremena… »
Uspeo je! Lebron kralj našeg veka, sada ima i napismeno!

Uspeo je! Lebron kralj našeg veka, sada ima i napismeno!

Sportske.net 08.02.2023
Uspeo je, Lebron Džejms je najbolji strelac u istoriji NBA lige. Šut u trećoj četvrtini kojim je prešao Džabara izazvao je grmljavinu navijača Lejkersa koji su čitave večeri protiv Oklahome burno pozdravljali svaki koš idola. Lebron je napravio… »
Istorija je ispisana: Lebron Džejms je najbolji strelac svih vremena! (video)

Istorija je ispisana: Lebron Džejms je najbolji strelac svih vremena! (video)

Hot sport 08.02.2023
Rekord Džabara je stajao 39 godina, pre nego što ga je „Kralj“ srušio Košarkaš Los Anđeles Lejkersa, Lebron Džejms, oborio je rekord, koji je od 1984. držao Karim Abdul Džabar. Džejms je u porazu svog tima od Oklahome postigao 38 poena i… »
Lebron: GOAT? Odabrao bih sebe uvek…

Lebron: GOAT? Odabrao bih sebe uvek…

Sport klub 08.02.2023
Podeli : Lebron Džejms rekao je da sebe smatra najvećim košarkašem svih vremena, iako mu je drago što je samo deo te priče. U utorak je Džejms postao najbolji strelac u istoriji NBA lige, pošto je pretekao Karima Abdul-Džabara. Ušao je u meč sa… »
Džejms postao najbolji strelac NBA lige, odlične partije Jokića i Bogdanovića

Džejms postao najbolji strelac NBA lige, odlične partije Jokića i Bogdanovića

Beta 08.02.2023
Košarkaši Oklahome pobedili su rano jutros na gostovanju ekipu Los Anđeles lejkersa sa 133:130, a meč je obeležio igrač domaćeg tima Lebron Džejms, koji je postao najbolji strelac u istoriji NBA lige. Džejms je rekordni 38.388 poen postigao 10,9… »
Da li znate šta se dogodi kada u Gugl pretrazi ukucate ime Lebron Džejms?

Da li znate šta se dogodi kada u Gugl pretrazi ukucate ime Lebron Džejms?

Danas 08.02.2023
Lebron Džejms postao je noćas najbolji strelac u istoriji NBA lige. On je u porazu svoje ekipe postigao 38 poena i time izbio na prvo mesto liste najboljih strelaca svih vremena u najjačoj košarkaškoj ligi sveta. U svojoj 20. sezoni, Džejms je… »
Lebron Džejms postao najbolji strelac u istoriji NBA lige (VIDEO)

Lebron Džejms postao najbolji strelac u istoriji NBA lige (VIDEO)

Danas 08.02.2023
Lebron Džejms postao je najbolji strelac u istoriji NBA lige. On je u porazu svojih Los Anđeles Lejkersa od Oklahoma Siti Tandera sa 133:130 postigao 38 poena (13-20 iz igre), 7 skokova i 3 asistencije. U svojoj 20. sezoni u NBA ligi, Džejms je rekord… »
Lebron najbolji u istoriji! "Kralj" srušio rekord koji Džordan nije mogao, odmah mu se javio i Bogdan!

Lebron najbolji u istoriji! "Kralj" srušio rekord koji Džordan nije mogao, odmah mu se javio i Bogdan!

Mondo 08.02.2023
Bilo je pitanje trenutka kada će Lebron Džejms, koji je od 2003. godine u NBA ligi, srušiti ovaj rekord. Bilo je pitanje trenutka kada će Lebron Džejms, koji je od 2003. godine u NBA ligi, srušiti ovaj rekord. Lebron Džejms postao je prethodne… »

Vesti dana »