Povezane vesti

Šok izjava Moke Slavnića: "Ako te vidim da jedeš iz kontejnera, to će mi biti najsrećniji dan u životu" Ovako je pričao…

Šok izjava Moke Slavnića: "Ako te vidim da jedeš iz kontejnera, to će mi biti najsrećniji dan u životu" Ovako je pričao…

Kurir 08.02.2023
Interesovanje za intiman život Zorana Moke Slavnića veće je nego ikada, te se u medijima mogu pročitati brojne verzije njegove burne prošlosti, ali i prvog braka proslavljenog košarkaša, u kome je dobio sina, bivšeg robijaša Zvezdana. Nijedan… »
Ljubavni život zvezdana slavnića ne prestaje da šokira Prevario ženu sa 22 godine mlađom pa izgubio obe, svi detalji afere

Ljubavni život zvezdana slavnića ne prestaje da šokira Prevario ženu sa 22 godine mlađom pa izgubio obe, svi detalji afere

Kurir 08.02.2023
Ana Ćurčić, Zvezdan Slavnić i Anđela Đuričić, aktuelni učesnici šeste sezone "Zadruge", poslednjih nedelja su glavna tema u medijima zbog ljubavnog trougla u kojem su se našli i to pred budnim okom kamera. Naime, Ana i Zvezdan poznaju se još… »
"Ako te vidim da jedeš iz kontejnera, to će mi biti najsrećniji dan u životu" Moka Slavnić bivšu ženu nije video 25…

"Ako te vidim da jedeš iz kontejnera, to će mi biti najsrećniji dan u životu" Moka Slavnić bivšu ženu nije video 25…

Blic 08.02.2023
Otkako je sin proslavljenog košarkaša Zorana Moke Slavnića, Zvezdan Slavnić, postao učesnik rijaliti programa "Zadruga" interesovanje javnosti za ovu porodicu ne prestaje. Po svemu sudeći porodični odnosi narušeni su davnih dana, prvo kada su se… »
Gledao sam slike i birao koja mi se sviđa! Moka na "prevaru" zavodio devojke, a zbog ovoga se kaje - "Najveća greška"

Gledao sam slike i birao koja mi se sviđa! Moka na "prevaru" zavodio devojke, a zbog ovoga se kaje - "Najveća greška"

Mondo 08.02.2023
Proslavljeni košarkaš Zoran Moka Slavnić progovorio je o svom odrastanju, sinu Zvezdanu, otkrio kako je dobio nadimak, ali i kako je na "prevaru" osvajao devojke. Proslavljeni košarkaš Zoran Moka Slavnić progovorio je o svom odrastanju, sinu… »
"Ne za***avaj, svi znaju da je to moje!" Moka Slavnić odbrusio Arkanu u kazinu, svi u šoku gledali suprotstavljanje!

"Ne za***avaj, svi znaju da je to moje!" Moka Slavnić odbrusio Arkanu u kazinu, svi u šoku gledali suprotstavljanje!

Mondo 08.02.2023
Moka se družio sa Željkom Ražnatovićem Arkanom, a ispričao je detalje njihovog prvog susreta u kazinu. Moka se družio sa Željkom Ražnatovićem Arkanom, a ispričao je detalje njihovog prvog susreta u kazinu. Slavni košarkaški stručnjak Zoran… »
"Ne zafrkavaj, svi znaju da je to moje" Moka Slavnić upoznao Arkana u kazinu, žestoko mu se suprotstavio, nastao muk! Šok…

"Ne zafrkavaj, svi znaju da je to moje" Moka Slavnić upoznao Arkana u kazinu, žestoko mu se suprotstavio, nastao muk! Šok…

Kurir 08.02.2023
Slavni košarkaški stručnjak Zoran Moka Slavnić rešio je da ogoli dušu i progovori o najbolnijem trenutku u životu, koji ni posle 25 godina ne može da zaboravi. Njegov sin jedinac je u martu 1998. u klubu "Četiri sobe" upucao Olivera Jovanovića… »

Vesti dana »