Povezane vesti

Prevedi mu ovo: J**o te batistuta! Ćiro Blažević opsovao novinara zbog jednog pitanja - svi pamte ovu konferenciju!

Prevedi mu ovo: J**o te batistuta! Ćiro Blažević opsovao novinara zbog jednog pitanja - svi pamte ovu konferenciju!

Mondo 08.02.2023
Hrvatski trener često je bio vulgaran u javnosti, ali konferencija za novinare tokom Svetskog prvenstva 1998. jedna je od legendarnih. Hrvatski trener često je bio vulgaran u javnosti, ali konferencija za novinare tokom Svetskog prvenstva 1998. jedna je… »
Preminuo Miroslav Ćiro Blažević: Odlazak trenera svih trenera

Preminuo Miroslav Ćiro Blažević: Odlazak trenera svih trenera

Al Jazeera 08.02.2023
Preminuo je Miroslav Ćiro Blažević, jedan od najuspješnijih i najkarizmatičnijih nogometnih trenera. Nakon igračke karijere koju je počeo u rodnom Travniku, na trenersku klupu prvi put je sjeo u Švicarskoj. Po povratku u Hrvatsku vodio je Rijeku i… »
FK Partizan se oprostio od Miroslava Ćire Blaževića

FK Partizan se oprostio od Miroslava Ćire Blaževića

Danas 08.02.2023
Fudbalski klub Partizan oprostio se danas od bivšeg hrvatskog fudbalera i trenera Miroslava Ćire Blaževića, koji je preminuo u 88. godini života. „Uz duboko poštovanje za rad i postignute uspehe u karijeri, FK Partizan se oprašta od legendarnog… »
Preminuo Ćiro Blažević

Preminuo Ćiro Blažević

Insajder 08.02.2023
Čuveni fudbalski trener i bivši selektor hrvatske reprezentacije Miroslav Ćiro Blažević preminuo je u 88. godini nakon duge borbe s rakom, javljaju hrvatski mediji. Bolest mu je prvi put dijagnostikovana 2011. godine, dva puta ju je pobedio, ali… »
Tuđman je zbog ove tri reči istukao Blaževića! "Uvek sam ga slušao, ali kad mi je rekao za sina u vojsci..."

Tuđman je zbog ove tri reči istukao Blaževića! "Uvek sam ga slušao, ali kad mi je rekao za sina u vojsci..."

Mondo 08.02.2023
Franjo Tuđman je vratio Ćira Blaževića u Hrvatsku, a imali su buran odnos. Franjo Tuđman je vratio Ćira Blaževića u Hrvatsku, a imali su buran odnos. Čuveni hrvatski trener Miroslav Ćiro Blažević preminuo je u 88. godini posle duge i teške… »
Odlazak Ćire Blaževića

Odlazak Ćire Blaževića

Biznis.rs 08.02.2023
legendarni trener preminuo posle duge i teške bolesti. Kako javljaju hrvatski mediji, u Zagrebu je jutros preminuo legendarni fudbalski trener Miroslav Ćiro Blažević. Bivši selektor hrvatske reprezentacije, s kojom je 1998. godine osvojio treće… »

Vesti dana »