Povezane vesti

Indi progovorila o razvodu, otkrila zašto je obrisala sve fotografije i vratila devojačko prezime

Indi progovorila o razvodu, otkrila zašto je obrisala sve fotografije i vratila devojačko prezime

Vesti online 08.02.2023
Pevačica Indira Aradinović Indi pre četiri meseca stala je na ludi kamen sa svojim izabranikom iz Danske. Međutim, nakon toga nedavno se vratila u Srbiju, a potom i obrisala sve zajedničke fotografije sa partnerom. Ona je čak sa društvenih mreža… »
Indi se udala pre četiri meseca, a već se sprema za razvod: „Moj brak je na stendbaju“

Indi se udala pre četiri meseca, a već se sprema za razvod: „Moj brak je na stendbaju“

Nova 08.02.2023
Pevačica Indi Aradinović bila je gošća emisije "Amidži šou" u kojem je pričala, između ostalog, o svojim bračnim problemima. Pevačica se udala pre samo četiri meseca, u oktobru, a sada već kaže da joj je brak na „stendbaju“. „Moj brak… »
Moj brak je na stendbaju! Indi šokirala u emisiji - udala se tajno, pobrisala slike, a sad: "Probali, videli, ne ide..."

Moj brak je na stendbaju! Indi šokirala u emisiji - udala se tajno, pobrisala slike, a sad: "Probali, videli, ne ide..."

Mondo 08.02.2023
Indi Aradinović progovorila je o odnosu sa suprugom nakon što se udala za njega i pobrisala sve njihove slike s Instagrama. Indi Aradinović progovorila je o odnosu sa suprugom nakon što se udala za njega i pobrisala sve njihove slike s Instagrama… »
Indi progovorila o bračnim poblemima i razvodu! Pevačica otkrila detalje odnosa sa suprugom, a evo kako se preziva u ličnoj…

Indi progovorila o bračnim poblemima i razvodu! Pevačica otkrila detalje odnosa sa suprugom, a evo kako se preziva u ličnoj…

Kurir 08.02.2023
Pevačica Indira Aradinović Indi pre nekoliko meseci svom izabraniku izgovorila je sudbonosno "da" i stupila u bračni odnos. U emisiji Amidži šou govorila je o braku, bračnim problemima, ali i redovnim putovanjima na relaciji Srbija-Danska. - Moj… »

Vesti dana »