Povezane vesti

Zelenski stigao u London Održao govor u parlamentu i poručio: Ovde sam u ime hrabrih, znamo da će Rusija izgubiti

Zelenski stigao u London Održao govor u parlamentu i poručio: Ovde sam u ime hrabrih, znamo da će Rusija izgubiti

Kurir 08.02.2023
"Ovde sam u ime hrabrih. U ime naših ratnih heroja koji su u rovovima štiteći Ukrajinu od neprijateljskih projektila", rekao je danas ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski britanskim parlamentarcima u Londonu. ⚡️Zelensky won't get fighter jets… »
"Imamo slobodu, dajte nam krila": Zelenski se u Londonu sastao i sa kraljem, poslao poruku Zapadu: Naša pobeda će promeniti…

"Imamo slobodu, dajte nam krila": Zelenski se u Londonu sastao i sa kraljem, poslao poruku Zapadu: Naša pobeda će promeniti…

Blic 08.02.2023
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski drži govor pred britanskim parlamentarcima. Govoreći na engleskom, on se zahvalio Britaniji u ime ukrajinskih ratnika, artiljeraca, branilaca neba, regruta i onih koji će biti raspoređeni na frontu rata. On… »
„Dajte nam krila…“: Zelenski pred poslanicima parlamenta Britanije

„Dajte nam krila…“: Zelenski pred poslanicima parlamenta Britanije

Danas 08.02.2023
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski održao je govor u britanskom parlamentu, koji su zastupnici pozdravili gromoglasnim aplauzom, prenosi Gardijan. „Ovde predstavljam ratne heroje koji u rovovima štite Ukrajinu od neprijateljskih projektila“… »
Zelenski pred britanskim poslanicima: Hvala na opremi i obuci onih s prve linije

Zelenski pred britanskim poslanicima: Hvala na opremi i obuci onih s prve linije

N1 Info 08.02.2023
"Ovde sam u ime hrabrih. U ime naših ratnih heroja koji su u rovovima štiteći Ukrajinu od neprijateljskih projektila", rekao je ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski britanskim parlamentarcima u Londonu. Kako prenosi Radio Slobodna Evropa, Zelenski… »

Vesti dana »