Povezane vesti
Nastavlja se potraga za nestalima tokom zemljotresa u Turskoj i Siriji, stiže i međunarodna pomoć (VIDEO)
Insajder 08.02.2023
Broj žrtava zemljotresa koji je u ponedeljak pogodio Tursku i Siriju premašio je 11.000, povređeno je nekoliko desetina hiljada ljudi. Manji potresi jenjavaju, što je dobra vest za spasioce koji danonoćno tragaju za nestalima ispod hiljada urušenih… »
Geolog: Potresi u Turskoj i Siriji među najjačim u regiji od 1668.
Al Jazeera 08.02.2023
Zemljotresi jačine 7,7 i 7,6 stepeni, s epicentrom u Kahramanmarasu, pogodili su deset provincija, uništivši hiljade zgrada i pogodivši više od 13 miliona ljudi. Ovosedmični zemljotresi u južnoj Turskoj i Siriji bili su među najjačim koji su pogodili tu… »
Posle potresa na Kopaoniku, naknadni udari trajali 5 godina! Seizmolog o tome kako da se zaštitimo, ali i predviđanjima
Mondo 08.02.2023
Broj poginulih u dva razorna potresa koji su pogodili južni deo Turske i severozapadnu Siriju, porastao je na više od 5.000, a pitanje koje sada mnogi postavljaju glasi: Da li je zaista moralo da dođe do ovolikog broja žrtava i kako možemo da se… »
Vesti dana »

Studenti i građani u Beogradu i Novom Sadu obeležavaju godišnjicu Oluje
Beta pre 1 satjoš 28 povezanih

Tužilac Nenadić: Ne komentarišem izjave političara, tužilaštvo postupa po propisima
Beta pre 3 satajoš 18 povezanih

Konstituisana Skupština opštine Kosjerić: Žarko Đokić treći put predsednik opštine
Blic pre 6 satijoš 36 povezanih

Tramp najavio posetu Vitkofa Rusiji i moguće sankcije zbog Ukrajine
Naslovi.ai pre 10 satijoš 27 povezanih

Pomen žrtvama „Oluje“ u Crkvi Svetog Marka u Beogradu i u Hramu Hrista Spasitelja u Banjaluci
Danas pre 9 satijoš 22 povezane