Povezane vesti

Obradović u NBA ligi? ‘Pozvao me je menadžer i rekao da jedan tim želi intervju sa mnom!’

Obradović u NBA ligi? ‘Pozvao me je menadžer i rekao da jedan tim želi intervju sa mnom!’

Hot sport 08.02.2023
Sigurno da je u jednom momentu mogao da ode ‘preko bare’! Trener Partizana, Želimir Obradović osvojio je sve što se može osvojiti na ‘Starom kontinentu’. Ipak, nikada se nije oprobao u NBA ligi, a sve je jako zanimalo, da li je imao pozive iz… »
Željko Obradović o odlasku u NBA ligu: Poziva je bilo, ali ne i konkretne ponude

Željko Obradović o odlasku u NBA ligu: Poziva je bilo, ali ne i konkretne ponude

Euronews 08.02.2023
Uoči meča u Nemačkoj, gde će Partizan sutra u sklopu 24. kola Evrolige gostovati Bajernu iz Minhena, trener srpskog tima Željko Obradović dao je intervju za španski DAZN, gde je između ostalog govorio o pozivu u NBA ligu, kao i o velikom mentoru… »
Partizan - Kako bez Papapetrua? Propustio je samo jednu utakmicu...

Partizan - Kako bez Papapetrua? Propustio je samo jednu utakmicu...

Sportske.net 08.02.2023
Košarkaši Partizana će sutra u Minhenu pokušati da nastave seriju pobeda u Evroligi i učvrste se na poziciji koja vodi u plej-of, ali protiv sve boljeg Bajerna trener Željko Obradović neće moći da računa na jednog od najstandardnijih igrača ove… »
Ogroman problem za Partizan: Crno-beli neće moći da računaju na jednog od najvažnijih igrača!

Ogroman problem za Partizan: Crno-beli neće moći da računaju na jednog od najvažnijih igrača!

Hot sport 08.02.2023
Ovo bi mogao da bude ozbiljan hendikep Kako sada stoje stvar, Željko Obradović neće moći da računa na Joanisa Papapetrua na utakmici protiv Bajerna koja je na progamu u četvrtak. Grčki košarkaš je propustio trening u sredu zbog toga što se nije… »
Željko je presrećan u Partizanu, ne žali za NBA ligom: ''Šta više da tražim u životu?''

Željko je presrećan u Partizanu, ne žali za NBA ligom: ''Šta više da tražim u životu?''

Sportske.net 08.02.2023
Uoči gostovanja u Minhenu, gde će crno-beli sutra odigrati meč 24. kola Evrolige protiv Bajerna, trener Partizana Željko Obradović govorio je za španski DAZN u intervjuu koji je sa najtrofejnijim trenerom Evrope uradio Piti Hurtado. Jedna od tema… »
Željko Obradović otkrio zašto nije otišao u NBA ligu: Zvali su me na intervju, to je neozbiljno

Željko Obradović otkrio zašto nije otišao u NBA ligu: Zvali su me na intervju, to je neozbiljno

Danas 08.02.2023
Trener Partizana Željko Obradović u intervjuu za španski „DAZN“ otkrio je zašto je odlučio da ne bude trener u NBA ligi. Najtrofejniji evropski stručnjak rekao je da je Detroit želeo da obavi „intervju“ s njim. Željko Obradović: Tenzije… »
Obradović o “najboljoj odluci” i ponudi iz NBA

Obradović o “najboljoj odluci” i ponudi iz NBA

Sport klub 08.02.2023
Podeli : Trener beogradskog Partizana Željko Obradović najtrofejniji je košarkaški stručnjak u evropskoj istoriji, a tokom godina sjajnih rezultata mnogi su smatrali da bi mogao da se okuša i u NBA. Za španske medije nekadađnji selektor… »
Željko Obradović o „najboljoj odluci“ i ponudi iz NBA

Željko Obradović o „najboljoj odluci“ i ponudi iz NBA

N1 Info 08.02.2023
Trener beogradskog Partizana Željko Obradović najtrofejniji je košarkaški stručnjak u evropskoj istoriji, a tokom godina sjajnih rezultata mnogi su smatrali da bi mogao da se okuša i u NBA. Za španske medije nekadađnji selektor Jugoslavije govorio… »
Obradović O pozivima na NBA Intervjue: Ako ne znate ko sam, nije ozbiljno

Obradović O pozivima na NBA Intervjue: Ako ne znate ko sam, nije ozbiljno

Večernje novosti 08.02.2023
NAJTROFEJNIJI trener u istoriji evropske košarke nikad nije bio na intervjuu za posao u NBA. FOTO: M. Vukadinović O tome zašto je odbijao te razgovore i mnogim drugim temama, Željko Obradović govorio je za vodeću svetsku "striming" platformu DAZN. -… »
Obradović: Sve više se čuje i glas igrača

Obradović: Sve više se čuje i glas igrača

Politika 08.02.2023
Partizan danas kreće put Minhena gde će sutra (20.30 časova) igrati vrlo važan meč protiv Bajerna. Da, jeste. Partizan u poslednjih mesec dana igra mnogo bolje u odbrani. O čemu često priča i Željko Obradović. Trener crno-belih voli da kaže da… »
Veliki problem za crno-bele pred meč u Minhenu

Veliki problem za crno-bele pred meč u Minhenu

Sportski žurnal 08.02.2023
Obradović neće moći da računa na jednog od najboljih igrača. Ekipa Partizana sutra od 20.30 gostuju minhenskom Bajernu meču Evrolige. Crno-beli su neposredno pred odlazak u Nemačku doživeli veliki udarac jer Željko Obradović neće moći da… »
Partizan žestoko oslabljen u Minhenu: Junak iz Kaunasa neće biti na raspolaganju Željku Obradoviću protiv Bajerna

Partizan žestoko oslabljen u Minhenu: Junak iz Kaunasa neće biti na raspolaganju Željku Obradoviću protiv Bajerna

Večernje novosti 08.02.2023
Grčki reprezentativac Joanis Papapetru neće biti na raspolaganju ekipi Partizana u Minhenu protiv Bajerna. Aba liga / Dragana Stjepanovic Nekadašnji igrač grčkih velikana Olimpijakosa i Panatinaikosa Joanis Papapetru neće igrati za Partizan protiv… »
Pravi peh: Papapetru ne putuje u Minhen

Pravi peh: Papapetru ne putuje u Minhen

Sport klub 08.02.2023
Podeli : Grčki košarkaš Joanis Papapetru neće biti u sastavu beogradskog Partizana na utakmici 24. kola Evrolige, koju će crno-beli u četvrtak igrati u Minhenu protiv Bajerna. Evroligu pratite u direktnim prenosima ekskluzivno na kanalima Sport… »
Zovu me iz NBA na intervju... Pa to dajem novinarima! Željko Obradović o pozivu iz Amerike: Ako ne znaju ko sam...

Zovu me iz NBA na intervju... Pa to dajem novinarima! Željko Obradović o pozivu iz Amerike: Ako ne znaju ko sam...

Mondo 08.02.2023
Željko Obradović je ispričao zašto nikada nije otišao u NBA ligu. Željko Obradović je ispričao zašto nikada nije otišao u NBA ligu. Aktuelni trener Partizana, ujedno i najtrofejniji evropski trener, Željko Obradović proveo je - i… »
Papapetru bolestan, ne putuje u Minhen

Papapetru bolestan, ne putuje u Minhen

N1 Info 08.02.2023
Grčki košarkaš Joanis Papapetru neće biti u sastavu beogradskog Partizana na utakmici 24. kola Evrolige, koju će crno-beli u četvrtak igrati u Minhenu protiv Bajerna. Evroligu pratite u direktnim prenosima ekskluzivno na kanalima Sport kluba… »
Obradović zabrinuo "grobare": Partizan bez važnog igrača u Minhenu?

Obradović zabrinuo "grobare": Partizan bez važnog igrača u Minhenu?

Večernje novosti 07.02.2023
PARTIZAN će seriju pobeda u Evroligi pokušati da nastavi u Minhenu protiv Bajerna. Ipak, crno-beli bi na tom meču mogli da budu lišeni pomoći važnog igrača. FOTO: M. Vukadinović Naime, trener "parnog valjka" Željko Obradović je saopštio je… »

Vesti dana »