Povezane vesti

„Dok se Kebina i moja beba borila za život, njegova žena Olja mi je pretila i smejala mi se, a moje vrištanje snimala, pa…

„Dok se Kebina i moja beba borila za život, njegova žena Olja mi je pretila i smejala mi se, a moje vrištanje snimala, pa…

Nova 09.02.2023
Tekstopisac Ljiljana Jevremović je u velikoj životnoj ispovesti za portal Nova.rs ispričala najsitnije detalje veze sa Draganom Kojićem Kebom. Sinoć ste imali priliku da pročitate prvi deo životne ispovesti Ljiljane Jevremović na našem portalu, u… »
Radi za 300 dinara, a nekada je uzimala 300 € po rečenici! Ispovest Kebine bivše ljubavnice - "Život mi je bio buran"

Radi za 300 dinara, a nekada je uzimala 300 € po rečenici! Ispovest Kebine bivše ljubavnice - "Život mi je bio buran"

Mondo 09.02.2023
Ljiljana Jevremović je devedesetih i početkom 2000. godina bila jedan od najtraženijih tekstopisaca u našoj zemlji. Ljiljana Jevremović je devedesetih i početkom 2000. godina bila jedan od najtraženijih tekstopisaca u našoj zemlji. Osim ćerke… »
Emotivna ispovest kebine bivše ljubavnice! Ona je tvorac legendarnih hitova a radi kao prodavačica za 300 dinara po satu!

Emotivna ispovest kebine bivše ljubavnice! Ona je tvorac legendarnih hitova a radi kao prodavačica za 300 dinara po satu!

Kurir 09.02.2023
Ljiljana Jevremović je devedesetih i početkom 2000. godina bila jedan od najtraženijih tekstopisaca u našoj zemlji. Nakon toga karijera je počela da stagnira nakon što je rodila vanbračnu ćerku Inu sa Draganom Kojićem Kebom. Sada je u velikoj… »
"Radim kao prodavačica za 300 dinara po satu, a kao tekstopisac sam uzimala 300 evra za jednu rečenicu" Kebina bivša…

"Radim kao prodavačica za 300 dinara po satu, a kao tekstopisac sam uzimala 300 evra za jednu rečenicu" Kebina bivša…

Blic 08.02.2023
Ljiljana Jevremović je devedesetih i početkom 2000. godina bila jedan od najtraženijih tekstopisaca u našoj zemlji. Nakon toga joj je karijera počela da stagnira nakon što je rodila vanbračnu ćerku Inu sa Draganom Kojićem Kebom, a sada je u… »

Vesti dana »