Povezane vesti

„Izgubila sam ravnotežu i krenula da padam“: Kristina Radenković objasnila kako je polomila obe ruke

„Izgubila sam ravnotežu i krenula da padam“: Kristina Radenković objasnila kako je polomila obe ruke

Nova 09.02.2023
Voditeljka se oporavlja. Kristina Radenković oglasila se nakon što je na skijanju u Francuskoj polomila obe ruke. Voditeljka kviza „Slagalica“, opisala je kako je došlo do povrede. „Ja sam tokom skijanja u Francuskoj pala pošto sam ostala bez… »
Kristina Radenković: Dobro sam, oporavljam se – vidimo se na „Pesmi za Evroviziju“

Kristina Radenković: Dobro sam, oporavljam se – vidimo se na „Pesmi za Evroviziju“

RTS 09.02.2023
Novinarka i voditeljka RTS-a Kristina Radenković je pre nekoliko nedelja polomila oba ručna zgloba tokom skijanja u Francuskoj. Poručuje da se sada oseća dobro i da joj nije bila namera da se javnost uznemiri. Kristina Radenković je navela da se… »
"Izgubila sam ravnotežu, rekli su mi da moram na operaciju" Kristina Radenković slomila obe ruke, a sada otkrila detalje…

"Izgubila sam ravnotežu, rekli su mi da moram na operaciju" Kristina Radenković slomila obe ruke, a sada otkrila detalje…

Blic 09.02.2023
Voditeljka kviza "Slagalica" Kristina Radenković nedavno je doživela nezgodu na skijanju u Francuskoj i tom prilikom polomila je obe ruke. Kristina se sada oglasila i otkrila da se oseća dobro i da joj nije bila namera da se javnost uznemiri. Kristina… »
Polomila oba ručna zgloba na skijanju! Voditeljka Slagalice posle operacije - Otkrila detalje nesreće, evo kako se oseća

Polomila oba ručna zgloba na skijanju! Voditeljka Slagalice posle operacije - Otkrila detalje nesreće, evo kako se oseća

Mondo 09.02.2023
Kristina Radenković pre nekoliko nedelja doživela je povredu na skijanju, a sada se oglasila i progovorila o detaljima nesreće i otkrila kako teče oporavak. Kristina Radenković pre nekoliko nedelja doživela je povredu na skijanju, a sada se oglasila… »
Oglasila se Kristina Radenković posle loma obe ruke! Voditeljka na skijanju doživela nezgodu, a sada otkrila kako se oseća

Oglasila se Kristina Radenković posle loma obe ruke! Voditeljka na skijanju doživela nezgodu, a sada otkrila kako se oseća

Kurir 09.02.2023
Novinarka i voditeljka Kristina Radenković je pre nekoliko nedeljapolomila oba ručna zgloba tokom skijanja u Francuskoj, a sada je u novom oglašavanju otkrila da se oseća dobro i da joj nije bila namera da se javnost uznemiri. Kristina Radenković je… »

Vesti dana »