Povezane vesti

ĐURIĆ: Ono što je nama važno je da mi kao grad sledimo politiku države

ĐURIĆ: Ono što je nama važno je da mi kao grad sledimo politiku države

Moj Novi Sad 09.02.2023
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić gostovao je u jutarnjem programu televizije Pink gde je pričao o prvih 100 dana njegovog rukovođenja gradom. Đurić je pričao o planovima za budućnost, ali i o raskidu koalicije sa Pokretom obnove Kraljevine… »
Đurić: Možda bi bilo fer da je POKS ranije izašao iz vlasti, ako nisu mislili da prate SNS

Đurić: Možda bi bilo fer da je POKS ranije izašao iz vlasti, ako nisu mislili da prate SNS

Radio 021 09.02.2023
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić gostovao je u jutarnjem programu televizije Pink gde je pričao o prvih 100 dana njegovog rukovođenja gradom. Đurić je pričao o planovima za budućnost, ali i o raskidu koalicije sa Pokretom obnove Kraljevine… »
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić o prvih 100 dana na novoj funkciji: Važno je da sledimo politiku države

Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić o prvih 100 dana na novoj funkciji: Važno je da sledimo politiku države

Telegraf 09.02.2023
Imaćemo još jednu mogućnost, da ćemo u Podgrađu Petrovaradinske tvrđave imati pešačku zonu, zatvorenu za saobraćaj, sa restoranima i kafićima, hostelima, suvenirnicama. Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić govorio je danas o investicijama… »
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić o prvih sto dana na novoj funkciji

Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić o prvih sto dana na novoj funkciji

Kurir 09.02.2023
Još jedna kineska firma dolazi u Novi Sad. Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić govorio je danas o investicijama, započetim projektima u gradu, razlazu sa POKS, u emisiji “Novo jutro” na Pink televiziji. View this post on Instagram A post shared… »

Vesti dana »