Povezane vesti

Junačko srce spasioca: Kako je mala Zubejda izvučena ispod betonske ploče! Turska televizija objavila potresni razgovor…

Junačko srce spasioca: Kako je mala Zubejda izvučena ispod betonske ploče! Turska televizija objavila potresni razgovor…

Kurir 09.02.2023
Osmogodišnja devojčica pod imenom Zubejda pronađena je živa ispod ruševina jednog objekta, najverovatnije porodične kuće koja je sravnjena sa zemljom u turskoj provinciji Kahramanmaraš koja je pogođena katastrofalnim zemljotresom. Naime, spasioci… »
"Sećaš se kako se igra žmurke? Našao sam te" Objavljen potresan razgovor devojčice zatrpane u ruševinama i njenog…

"Sećaš se kako se igra žmurke? Našao sam te" Objavljen potresan razgovor devojčice zatrpane u ruševinama i njenog…

Blic 09.02.2023
Turska televizija objavila je snimak potresnog razgovora osmogodišnje Zubejde i njenih spasilaca. - Jesmo li kod kuće? - upitala je devojčica. - Da, kod kuće si - odgovorio joj je. - Кako ste svi ušli u kuću? - ponovo je upitala. - Ušli smo kroz… »
Potresan razgovor spasioca sa devojčicom iz ruševina: Sećaš li se kako smo se igrali žmurke? Sad sam te našao VIDEO

Potresan razgovor spasioca sa devojčicom iz ruševina: Sećaš li se kako smo se igrali žmurke? Sad sam te našao VIDEO

Nova 09.02.2023
Osmogodišnja devojčica Zubejda izvučena je iz ruševina u turskoj provinciji Kahramanmaraš koja je pogođena zemljotresom. Turska televizija objavila je razgovor devojčice sa spasiocem. An eight-year-old girl was pulled alive from the rubble in… »

Vesti dana »